veselo drustvo " U-banana republika"

..sva nasa dijeca znaju da su im se roditelji borili protiv agresije i velikosrpske ideologije ..nismo se mi borili ni za kakvu NDH-a ..niti veliku Hrvatsku..kao NEKI....za veliku Srbiju..
....takva ista dijeca postoje i s tvoje strane..koja isto idu na koncerte...malog Kinidže....na kojima se velicaju propale ideologije..stasaće dijeca i s tvoje strane..i biti u pogresnom uvjernju vjerujući da je nanoseci zlo nekome drugome ili unistavanje necijeg naroda pravi put....odgovornost je na TEBI i MENI...ako ona..budu mislila da je Četnštvo ili Ustaštvo...jedini pravi put..

Иво кад на РТВ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ буде преошен концерт Баје малог онда причамо о њему,а нико се борио није за велику Србију већ за свој народ који у својим кућам на својим праговима је био и није земљу на опанцима донео

dakle, o kakvom se zvjerinjaku radi u onih 90% nije za pricati:hahaha::hahaha:
evo malo interesantnih stavova Hrvatskog centra za istrazivanje ztrava komunizma

Zato su hrvatski antifašisti temeljito oklevetali jedinog istinskog antifašista s hrvatskih prostora, zagrebačkog nadbiskupa i kardinala - blaženog dr. Alojzija Stepinca, žrtvu komunizma, koji je u Drugom svjetskom ratu spašavao hrvatske Židove pred nacističkim progonom, kao primjerice 8. prosinca 1943. kada je 60 stanara staračkog doma „Lavoslav Švarc" preselio na crkveno imanje Brezovicu kod Zagreba.

Nije, međutim, poznato, niti u povijesnim arhivima postoje dokumenti koji bi potvrdili da su jugoslavenski partizani i komunisti spašavali Židove tijekom rata u NDH ili u Srbiji.
Upravo suprotno, hrvatski antifašisti, pod vodstvom KPH i Komunističke partije Jugoslavije i maršala Tita, počinili su brojčano više zločina nego ustaški režim, s jedne strane, a s druge strane su hrvatski i jugoslavenski antifašisti počinili 1945. genocid nad hrvatskim narodom („Bleiburg i Križni put") tako da domaći antifašisti nisu nikakvu ljagu sprali nego su ljagu nanijeli hrvatskom narodu.
http://www.komunizam.hrvatskauljudba.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=3

Иво кад на РТВ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ буде преошен концерт Баје малог онда причамо о њему,а нико се борио није за велику Србију већ за свој народ који у својим кућам на својим праговима је био и није земљу на опанцима донео

...ne mogu da gledam RTS...tako da ti ne mogu odgovriti na na ovo prvo..
.a za ovo drugo..
..lupio i si ostao ziv..nemoj da moram postavljati..dokaze..tko je i kada..govorio o granicama velike Srbije..

.a za ovo drugo..
..lupio i si ostao ziv..nemoj da moram postavljati..dokaze..tko je i kada..govorio o granicama velike Srbije..

Иво у праву си, каква Велика Србија.
Бићемо савременији......:per:
Та држава ће се звати
УЈЕДИЊЕНЕ СРПСКЕ ЗЕМЉЕ
прем да је мени ближа срцу:heart:
Велика Србија.:hahaha:

.a za ovo drugo..

Хоћеш ли да се препуцавамо? Са доказима ко је и када и где шта рекао?
А што се тиче тога како ми можемо на кбаловској гледати ХРТ 1и2 и Нову и РТЛ(хрватски)? Па ми смо ти који не дозвољавају да се чује друга реч и друго мишељење,како онда можемо да гледамо ваш тв и то све време на кабловској кад
ми ширимо пропаганду.
Иво ти ниси био усташки настројен ,похвално Иво, а остали Иво ?
Па зато си овде Иво а не на ХРВАТСКОМ ФОРУМУ

http://209.85.129.132/search?q=cach...ki/Bruno_Bušić+бруно+бушић&cd=1&hl=sr&ct=clnk
Кад рекоше меморандум САНУ а из које је ово године?

U jednom od svojih tekstova iz 1975. Bruno Bušić je napisao:

„ ... Da smo složni i čestiti davno bismo imali državu. A bit će nje, rodit će se slobodna Hrvatska kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni jedne države da je nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu sa Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi podjednako ...

... No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidit ćete kako tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže će i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će biti najveće i nerješivo pitanje - kako nas tada spasiti od nas samih?“

"...Naravno da sistem stare Jugoslavije nije bio dobar, ali isto tako ni današnji sistem ne valja iako je nešto bolji.Međutim, svaki dan raste broj nezaposlenih.

Stara Jugoslavija je zato dopuštala veću slobodu mišljenja, dok je sada novi sistem skučio slobodno izricanje misli i ugušuje svaku klicu narodnosti. Narodna republika Bosna i Hercegovina nije dodijeljena Hrvatskoj iako Hrvatska ima na nju svoja pradavna prava, a to bi morala Srbija svakako priznati. Kako je Srbiji priključena Vojvodina i Kosovsko-Metohijska oblast, tako bi i Hrvatskoj morala biti priključena Bosna i Hercegovina.

No, osim toga, Srbi vode propagandu u Bosni i Hercegovini te šalju svoje učitelje i profesore među Hrvate, koji vrše posrbljivanje na više načina. Štampa srpska također nastoji što više prodrijeti u područje Bosne i Hercegovine. Mislim da nije potrebno spominjati masovno ubijanje zarobljenika za vrijeme rata i u razdoblju poslije rata i ostala nasilja..

Хоћеш ли да се препуцавамо? Са доказима ко је и када и где шта рекао?
А што се тиче тога како ми можемо на кбаловској гледати ХРТ 1и2 и Нову и РТЛ(хрватски)? Па ми смо ти који не дозвољавају да се чује друга реч и друго мишељење,како онда можемо да гледамо ваш тв и то све време на кабловској кад
ми ширимо пропаганду.

Иво ти ниси био усташки настројен ,похвално Иво, а остали Иво ?
Па зато си овде Иво а не на ХРВАТСКОМ ФОРУМУ

..imam instalacije za analognu TV...ali sam skinuo..one silne antene .
...moras znati da su ..kablovska ..analogna ..satelitska..i ostali sistemi razliciti jedan od drugih(radi se o frekventnom opsegu)..
...i ja dok sam imao ..kablovsku mogao sam gledati 70tak..programa..(pola su bezveze i nepotrebi ali to su tzv.programski paketi)...
.lijepo je to sto Vam dozovle da imate pogled u svijet..nadam se da ce sto prije da skolpe ugovore o zemljaskoj digitaliji naši i vaši...
..stop se uporabe TV-a..u propagandne svrhe..to i vrapci na granama znaju...znas i sam ..da su u doba Milosevica...upute.."izmedju redova" isle preko TV-a...
..sto se tice moga politickog opredjeljenja..znas ga..nikad nisam bio..ustaški opredjeljen..ali neki jesu Četnički..
..iznenadio bi se kad bih ti naveo..koliko se ljudi s Krste nalazi na Hrvatskim forumima..iznenadio...pa čak i s Krstarice..vjeruj..:hahaha: :hahaha:...

..imam instalacije za analognu TV...ali sam skinuo..one silne antene .
...moras znati da su ..kablovska ..analogna ..satelitska..i ostali sistemi razliciti jedan od drugih(radi se o frekventnom opsegu)..
...i ja dok sam imao ..kablovsku mogao sam gledati 70tak..programa..(pola su bezveze i nepotrebi ali to su tzv.programski paketi)...
.lijepo je to sto Vam dozovle da imate pogled u svijet..nadam se da ce sto prije da skolpe ugovore o zemljaskoj digitaliji naši i vaši...
..stop se uporabe TV-a..u propagandne svrhe..to i vrapci na granama znaju...znas i sam ..da su u doba Milosevica...upute.."izmedju redova" isle preko TV-a...
..sto se tice moga politickog opredjeljenja..znas ga..nikad nisam bio..ustaški opredjeljen..ali neki jesu Četnički..
..iznenadio bi se kad bih ti naveo..koliko se ljudi s Krste nalazi na Hrvatskim forumima..iznenadio...pa čak i s Krstarice..vjeruj..:hahaha: :hahaha:...

Мани Иво сада онај период мада је и тада код нас могао да се гледа ХТВ ,ја се Иво надам да си сада гледао коју "реконструкцију" на Новој крајње објективно и не пристрасно ширење мржње ,Иво од рата прође већ 14 година а ви још ратујете преко тв и пс оно горе што поставих једно
деценију старије од меморандума САНУ?

Bilo je i vrijeme da se i kod nas pojavi neko ovakvo šaban-udruženje, već sam se bio zabrinuo. :mrgreen:

Šta rekoše, primaju li one koji su bili prvo u domobranima pa onda u partizanima? :lol:

A sad malo ozbiljno - ono što je loše je to što miješaju u isto udruženje NDH warriore i veterane nedavnog Domovinskog rata. To ne bi trebalo dopustiti.

hehehe... Znaš onu narodnu: "Ako koza laže, rog ne laže"? :mrgreen:

Ivek Džimek,misliš li da su forumaši sa Krste koji ni na koji način ne učestvuju u radu hrvatskih foruma četnici?:think:

..grijesis..čak posutuju..ima ih par..koji su tamo..vec vise od godinu dana..neki vrlo perfidno glume Hrvatre..:hahaha: :hahaha:.sasvim su se dobro uklopili..poštuju pravila foruma..i dobrodošli su sugovonici...čak su "previse fini" pa kad se vrate ovdje daju si "oduška"...

..grijesis..čak posutuju..ima ih par..koji su tamo..vec vise od godinu dana..neki vrlo perfidno glume Hrvatre..:hahaha: :hahaha:.sasvim su se dobro uklopili..poštuju pravila foruma..i dobrodošli su sugovonici...čak su "previse fini" pa kad se vrate ovdje daju si "oduška"...
Kako grešim?Ja poznajem neke forumaše i znam da niko od njih ne postuje na hrvatskim forumima.

http://209.85.129.132/search?q=cach...ki/Bruno_Bušić+бруно+бушић&cd=1&hl=sr&ct=clnk
Кад рекоше меморандум САНУ а из које је ово године?

i oko ovog lika su oni napravili famu a obicni i priglupi seljacic. najbolje kad napise povijesni istrazitelj i grune povjesno pravo hrvata na bosnu. pa sta si istrazio kada nisi procitao ono sto su austrougari zabiljezili u istoriji bih:
1878.- 1914.
U Bosnu i Hercegovinu se doselilo oko 180 do 200 tisuca Hrvata, Slovenaca, Ceha, Nijemaca i drugih, a iselilo se oko 100,000, uglavnom Bosanskih Muslimana
1895.
Bosna i Hercegovina ima sljedecu nacionalnu strukturu: od 1,433,471 stanovnika, Hrvati cine 21,31%, Srbi 42,93%, a Bosanski Muslimani 34,99%.
1910.
Izbori s ogranicenim pravom glasa. U Bosanskom saboru Srbi dobivaju 31 mandat, Muslimani 24, a Hrvati 16 mandata. Vjerska struktura stanovnistva- od 1,897,962 stanovnika, 43,5% je pravoslavnih, 32,4% muslimana, 22,8% katolika i 0,6% zidova.
bez doseljenih 200k njih bi u bosni 1895 bilo 100.000 ili deset do dvanaest posto, a muslimana bez 100.000 odlazaka u tursku opet manje od srba

Poslednja izmena:

Back