Verujete li u astrologiju?

Da li verujete u astrologiju?

  • da

  • ne

  • nisam siguran


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Albert Einstain:
Astrologija je nauka za sebe i sadrži veliku količinu rasvetljujuće mudrosti. Naučila me je mnogo i zbog toga cu joj biti zauvek zahvalan. Geofizička istraživanja otkrivaju snagu uticaja koji zvezde i planete imaju na ovozemaljsko. Za uzvrat, Astrologija potkrepljuje te nalaze do izvesne granice. Zbog toga je Astrologija eliksir života za čovečanstvo.

To je njegova izjava i mogu da ti garantujem to.Ta njegova izjava se predaje na fakultetu za Astrologiju.
 
loop:
Citati velikana o astrologiji

Samo mi je jako ocajan dizajn stranice.

hehehe blago recheno.. :lol:

Inache slazem se sa Ajnstajnom, to jest da verujem u astrologiju do izvesnih granica.. ne uzimam je zdravo za gotovo, ali u nachelu ima dosta stvari koje su ochigledne i za koje se ne moze kazati da su puka sluchajnost... konkretno mislim na tumachenja moje natalne karte od strane ljudi koji se dosta razumeju u astrologiju.. slichnosti su neverovatne i jednostavno se ne mogu zanemariti... a da na pricham o stvarima koje su mi se vec obistinile, mozda deca ovo chitaju.. :lol:
 
Steffan:
hehehe blago recheno.. :lol:

Inache slazem se sa Ajnstajnom, to jest da verujem u astrologiju do izvesnih granica.. ne uzimam je zdravo za gotovo, ali u nachelu ima dosta stvari koje su ochigledne i za koje se ne moze kazati da su puka sluchajnost... konkretno mislim na tumachenja moje natalne karte od strane ljudi koji se dosta razumeju u astrologiju.. slichnosti su neverovatne i jednostavno se ne mogu zanemariti... a da na pricham o stvarima koje su mi se vec obistinile, mozda deca ovo chitaju.. :lol:

Evo...slazem se sa Steffijem....
verujem najvise u osnovne karakteristike znaka....(u dnevne prognoze ne bas) jer zaista imam sve osobine mog znaka....i sve osobe koje znam su 99%-slika i prilika svog znaka....sto je zaista zapanjujuce...i covek naravno mora da veruje....Natalna karta.....jednom su mi je radili....do slovce..od stavke do stavke-sve se ostvarilo....po svim pitanjima...i poljima...cak i stvari za koje sam u startu rekla da nece da mi se dese....jer nema logike...ali eto...desile su se.....;-)...i moracu u skorije vreme da nadjem ponovo nekoga ko to dobro radi ..dobro ste me podsetili....;-)
 
Suzy:
Evo...slazem se sa Steffijem....
verujem najvise u osnovne karakteristike znaka....(u dnevne prognoze ne bas) jer zaista imam sve osobine mog znaka....i sve osobe koje znam su 99%-slika i prilika svog znaka....sto je zaista zapanjujuce...i covek naravno mora da veruje....Natalna karta.....jednom su mi je radili....do slovce..od stavke do stavke-sve se ostvarilo....po svim pitanjima...i poljima...cak i stvari za koje sam u startu rekla da nece da mi se dese....jer nema logike...ali eto...desile su se.....;-)...i moracu u skorije vreme da nadjem ponovo nekoga ko to dobro radi ..dobro ste me podsetili....;-)

heheh meni juche gledala prijateljica i kazala da mi se milion % ostvaruje jedna zelja u januaru.. :D pa ako i tebi kazu da ce ti se nesto lepo desiti u januaru... hehehe mislim, dzaba se onda opiremo sada.. :lol: shalim se, to nema veze sa seksom.. :D ali i pored toga nije losha stvar.. :roll:
 
loop:
Steffan se slaze sa Einstainom :lol:
E bash ti jaka faca :LOL::LOL::LOL:

hhehehe provalio si foru nisam ni sumnjao da neces.. :lol: a vidi kako sam bio ozbiljan, cak se i nisam nasmejao kada sam to napisao.. :wink: naravno, ne slazem se sa njim po svim stvarima.. recimo imamo bash razlicit ukus za zene i hranu.. ali sto se tiche astrologije tu smo se bash nashli.. :lol:
 
Steffan:
heheh meni juche gledala prijateljica i kazala da mi se milion % ostvaruje jedna zelja u januaru.. :D pa ako i tebi kazu da ce ti se nesto lepo desiti u januaru... hehehe mislim, dzaba se onda opiremo sada.. :lol: shalim se, to nema veze sa seksom.. :D ali i pored toga nije losha stvar.. :roll:

Pa ne kaze se dzabe- Pazi sta ces pozeleti....mozda ti se i ostvari...;-)
elem..ako je ona ta koja dobro radi natalnu kartu-znaci gadja i proslost i sadasnjos i buducnost, vidi da li moze i meni....i da li se time bavi .....;-)
 
Suzy:
Pa ne kaze se dzabe- Pazi sta ces pozeleti....mozda ti se i ostvari...;-)
elem..ako je ona ta koja dobro radi natalnu kartu-znaci gadja i proslost i sadasnjos i buducnost, vidi da li moze i meni....i da li se time bavi .....;-)

Pa.. koliko sam razumeo bavi se.. i jako je dobra u tome.. samo problem je u tome sto ne zelim da je delim ni sa kim drugim, razumes? :lol: razmisljao sam i odlucio da je sebicno cuvam samo za sebe.. :roll: e tako! :P
 

Back
Top