Verujete li i dalje Vučićevom režimu posle dokumenata Pentagona da ne prodaje oružje Ukrajini?

nesko101

Elita
Poruka
15.723
AUTORSKA
Vučićevi mediji mogu da lažu Srbe ali svetsku javnost a posebno Rusku više ne može.
Postoje hiljade dokaza da se koriste granate iz Krušika o tome je više puta pričao Dejan Berić.
Sada kada je isplivao dokumenat Pentagona mogu vam reći da je Ruska javnost besna na Srbe izajnike i neprijatelje pravoslavlja.
Vučićev režim prodaje oružje satanistima u Ukrajini preko trećih zemalja.
Nemojte više da vas lažu jer kada se proda oružje nekoj državi potpisuje se ugovor gde se zabranjuje isporuka tog oružja drugoj zemlji.
Dakle Vučićev režim je u potunosti postao antiruski i vodi ka propasti Srpskih interesa.

Sada kada je isplivao dokumenat Pentagona mogu vam reći da je Ruska javnost besna na Srbe izajnike i neprijatelje pravoslavlja.
Srbi "izdajnici pravoslavlja" :hahaha:
a sta su onda oni koji direktno napadnu drugu pravolsavnu zemlju, granairaju gradove i ubijaju neduzne civile... PRAVOSLVCE?
kako bi okrarakterisao takve ljude?

Kakva pravda kad je Rusija napala drugu zemlju?! To je istina, a vađenja, muljanja i izgovori me ne zanimaju.
Nije lepo ako stvarno prodajemo oružje Ukrajini. Zarađujemo na njihovoj nevolji. Treba da im poklonimo koliko možemo.
Stari rokeru,Rusija ratuje u okviru svojih granica,i istorijskih,i ovih novih.

AUTORSKA
Vučićevi mediji mogu da lažu Srbe ali svetsku javnost a posebno Rusku više ne može.
Postoje hiljade dokaza da se koriste granate iz Krušika o tome je više puta pričao Dejan Berić.
Pa ne postoji Ukrajina od prošle godine, ko zna kad je to prodato Ukrajini, ako je uopšte njima prodato.
A granate nisu paradajz, pa da istruli, ne mora da se ispali u roku od nedelju dana.

Koji dokumenti, koje treće zemlje, šta lupetaš?
Znači, samo kad se pljuje po Sbiji ne treba link za otvaranje teme, za sve ostalo mora?

Nemojte više da vas lažu jer kada se proda oružje nekoj državi potpisuje se ugovor gde se zabranjuje isporuka tog oružja drugoj zemlji.
Dakle Vučićev režim je u potunosti postao antiruski i vodi ka propasti Srpskih interesa.
Dokle bre više ove šiptarske provokacije?

Kakva pravda kad je Rusija napala drugu zemlju?! To je istina, a vađenja, muljanja i izgovori me ne zanimaju.
Nije lepo ako stvarno prodajemo oružje Ukrajini. Zarađujemo na njihovoj nevolji. Treba da im poklonimo koliko možemo.

У Првом Балканском рату Бугарска Грчка и Србија су напале Турску ....и тo после 300 - 500 година суживота ....

@комшија

AUTORSKA
rezim AV, pre svega je antisrpski rezim, a tek onda antiruski rezim...sto se tice Rusa, zabole me pimpek za njih...ako, Rusija, koja ima atomsko oruzje, najvece prirodne resurse na svetu, ne moze da se sacuva i kazni svoje neprijatelje, NEKA PROPADNE...jedino su mi bitni srpski interesi i Srbija

Nije nego su ukrajnski teoristi počeli da pale žive ruse i Rusija je morala da interveniše.

i za 50 godina mi da napadnemo kosovo
to bi po tebi i takvima kao ti bio napad na drugu zemlju

ae bre bezi u podrum

Srbi "izdajnici pravoslavlja" :hahaha:
a sta su onda oni koji direktno napadnu drugu pravolsavnu zemlju, granairaju gradove i ubijaju neduzne civile... PRAVOSLVCE?
kako bi okrarakterisao takve ljude?
Zločinci, ubice, pljačkaši.
Putin je odgovoran za smrt više pravoslavaca nego svi američki predsednici zajedno.

Ti si bolestan ali baš.
ne druze, nego ti treba da procitas malo sta pises i da razmislis o tome.
tebi je rusofilija (kao i jos nekim drugim pojedicima sa ovog foruma) prosto popila mozak, pa kada neko agresore na drugu zemlju koji ubijaju, pljckaju, ruse spaljuju gradove nazove:
dlugomir:

Zločinci, ubice, pljačkaši.
ti mu kazes da je bolestan! :dash:

zamisli sebe u toj situaciji... mozda si i bio, ne znam.... da vas napadaju siptari, kolju ubijaju, spalju vam sela...
i neko za njih kaze da su zločinci, ubice, pljačkaši.
a onda neko tom ko je za siptare rekao da su "zločinci, ubice, pljačkaši" kaze: "ti si bolestan covek, ako mislis da su siptari losi!"

prst na celo stavi, magarce!
bio si u situaciji da osetis agresiju na svojoj kozi, a sad se stavljas na stranu agresora!

ovo sto sam ti napisao da odstampas i da citas svakog dana dok ne ukapiras... :rtfm:

Back