Verujem - Ne verujem astrologiji i sličnome

Sensei

Master
Moderator
Poruka
66.981
Da li verujete u astrologiju, gledanje u karte, šolju i slične metode tumačenja i predvidjanja sudbine?

Koja vam je ominljena metoda?

f.jpg
 
Da li verujete u astrologiju, gledanje u karte, šolju i slične metode tumačenja i predvidjanja sudbine?

Koja vam je ominljena metoda?

Pogledajte prilog 1284685

Верујем да постоји веза међу стварима и појавама,
дакле да је у звездама, веце шољи или распореду карата све записано,
али не верујем да људи то умеју да читају.

Дакле не верујем !
 
Da li verujete u astrologiju, gledanje u karte, šolju i slične metode tumačenja i predvidjanja sudbine?

Koja vam je ominljena metoda?
Ne predviđam na bilo koji od ponuđenih ili drugih sličnih.
Pratim intuiciju, i to za situacije koje su mnogo veće od tipičnih pojedinosti iz svakodnevnice.
I kad me je zanimala astrologija, više sam se bavila karakteristikama i sklonostima različitih znakova, te vrsta i podvrsta, ali retko kad sam dospela u situaciju da pitam nekoga koga tek upoznajem za horoskopski znak, a još ređe za tačno vreme rođenja. Nekako je to... suviše radoznalo, neko može uzeti za zlo, preskaču se važni koraci i tumara solo... a ljudi koji poznajem su mi... poznati :zcepanje: i bez toga. Možda sam par osoba rođenih u istom znaku malo upoređivala, ali...
Svakako to nije potrajalo dugo.
Nisam imala metod za predviđanje budućnosti, osim ono: ''Ako to i to, onda se može očekivati to i to, plus faktor neočekivanog...'' :)
 

Back
Top