Verujem da nam slede nova stradanja uskoro

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.540
Sutra ako potpise da dozvoljavamo Kosovu kao drzavi da udje u UN i NATO verujem da ce zapad krenuti da nam oduzima nove teritorije. Te nove teritorije mislim da su Vranjska Dolina i Novi Pazar jer znamo da je isto tako bilo i u Milosivecevo doba. Cim je potpisan Dejtonski sporazum, iako su Amerikanci obecali da nece dirati kosovo, zapad je odma krenuo da obucava teroriste na Kosovu i evo gde smo danas dosli.

Prema tome znajuci istoriju blisku znamo da zapad nece stati na Kosovu ako dozvolimo da udje u UN vec ce krenuti dalje da nam oduzima terotorije. Jer zapad to jest novi svetski poredak zeli da unisti Srbe i Srbiju zato sto smo nezavisni i Pravoslavni. Bas isto kao sto zato zele da uniste i Rusiju zato sto su Pravoslavni a nezavisni. Nezavistan je Srbski narod i Ruski i oni nikad nece moci da budu ukalupljeni u novi svetski poredak kao na primer amerikanci ili evropljani ili kinezi, japanci i slicni

A narod Srpski kolko vidim ne zanima Srbija jer evo vidimo ovih dana zapad odradjuju zavrsni cin sa kosovom dok Srbi gledaju rijaliti programe. Licno mislim da ce tako biti i kad krenu da otcepljuju i presevsku dolinu i novi pazar kursumliju a ko zna mozda cak ce da krenu i do Nisa, Vranja, Zajecara. Mislim da zasto da ne budu maksimalisti kad je Srbima bitniji rijaliti od drzave. Videcemo sta ce biti ali mislim da biti dobro nece.

Ako drzimo stvar oko kosova jos nepotpisivanjem francusko nemackog sporazuma time bi odgadjali sledeca nasa stradanja u Srbiji ali ovako ako potpise samo ubrzavamo sledece nase stradanje.

Jos se nadam da nece da potpise to i da ce mu ruka zadrhtati i da se javi u njemu nesto pa da progleda i vidi da su oni samo bleferi i da nam nista ne mogu pa i njemu ako su ga ucenili. Jer znam da samo blefiraju jer oni nece smeti da sprovedu ucenu jer nemaju oni drugog da dovedu. A cim potpise oni ce ga smeniti u to sam siguran bas kao sto su smenili Milosevica posle dejtonskog sporazuma. Tako da je samo blef a oni su majstori blefa ali nadam se da ce i on to u zadnjem minutu shvatiti i da nece potpisti.
 
Poslednja izmena:
Čemu sve to kad je javno rečeno i naglašeno više puta; nema nikakvog priznavanja tzv Kosova kao države.
U tom papiru pise da se necemo protiviti ulasku kosova u medjunarodne organizacije. A u madjunarodne organizacije ne ulaze lovacka drustva i sahovnski klubovi nego ulaze drzave i time smo i de fakto i de jure priznali kosovo kao drzavu potpisivanjem tog papira.
 
U tom papiru pise da se necemo protiviti ulasku kosova u medjunarodne organizacije. A u madjunarodne organizacije ne ulaze lovacka drustva i sahovnski klubovi nego ulaze drzave i time smo i de fakto i de jure priznali kosovo kao drzavu potpisivanjem tog papira.
Па противиће се Русија и Кина и опет ништа нису добили.
Признао га је у етапама Милошевић, Ђинђић, Коштуница, Тадић, а пар пута и Вучић.

Јбга кад нико неће да гласа за десни сектор, двери, заветнике и кога још има.
 
Па противиће се Русија и Кина и опет ништа нису добили.
Признао га је у етапама Милошевић, Ђинђић, Коштуница, Тадић, а пар пута и Вучић.

Јбга кад нико неће да гласа за десни сектор, двери, заветнике и кога још има.
Ako ti poklonis nekom stan koji se vodi na tebe kako moze neko treci da sprecava cinenicu da se sad stan vodi na drugog a ne na tebe? A mi ce mo kosovo pokloniti jer nista nismo dobili za uzvrat. Bar da je Republika Srpska isla u paketu pa da dobijemo nju z uzvrat ovako nista od nista nista smo dobili. Ili bar da su nam otpisali sve dugove koje imamo kao drzava a i to nismo trazili.
 
Do dejtona Milosevica su drzxali kao malo vode na dlanu a cim je potpisao dejtonski sporazum odma su krenuli da ga ruse. Isto ce uraditi i sa Vucicem ako potpise. Zato savetujem da ne potpise jer ako potpise potpisao je i smenu sa vlasti
A zašto je Negativno da bude smenjen

Zar nisu naučnici dali svoju ocenu da se radi o najgoroj osobi svih vremena
 
Sutra ako potpise da dozvoljavamo Kosovu kao drzavi da udje u UN i NATO verujem da ce zapad krenuti da nam oduzima nove teritorije. Te nove teritorije mislim da su Vranjska Dolina i Novi Pazar jer znamo da je isto tako bilo i u Milosivecevo doba. Cim je potpisan Dejtonski sporazum, iako su Amerikanci obecali da nece dirati kosovo, zapad je odma krenuo da obucava teroriste na Kosovu i evo gde smo danas dosli.

Prema tome znajuci istoriju blisku znamo da zapad nece stati na Kosovu ako dozvolimo da udje u UN vec ce krenuti dalje da nam oduzima terotorije. Jer zapad to jest novi svetski poredak zeli da unisti Srbe i Srbiju zato sto smo nezavisni i Pravoslavni. Bas isto kao sto zato zele da uniste i Rusiju zato sto su Pravoslavni a nezavisni. Nezavistan je Srbski narod i Ruski i oni nikad nece moci da budu ukalupljeni u novi svetski poredak kao na primer amerikanci ili evropljani ili kinezi, japanci i slicni

A narod Srpski kolko vidim ne zanima Srbija jer evo vidimo ovih dana zapad odradjuju zavrsni cin sa kosovom dok Srbi gledaju rijaliti programe. Licno mislim da ce tako biti i kad krenu da otcepljuju i presevsku dolinu i novi pazar kursumliju a ko zna mozda cak ce da krenu i do Nisa, Vranja, Zajecara. Mislim da zasto da ne budu maksimalisti kad je Srbima bitniji rijaliti od drzave. Videcemo sta ce biti ali mislim da biti dobro nece.

Ako drzimo stvar oko kosova jos nepotpisivanjem francusko nemackog sporazuma time bi odgadjali sledeca nasa stradanja u Srbiji ali ovako ako potpise samo ubrzavamo sledece nase stradanje.

Jos se nadam da nece da potpise to i da ce mu ruka zadrhtati i da se javi u njemu nesto pa da progleda i vidi da su oni samo bleferi i da nam nista ne mogu pa i njemu ako su ga ucenili. Jer znam da samo blefiraju jer oni nece smeti da sprovedu ucenu jer nemaju oni drugog da dovedu. A cim potpise oni ce ga smeniti u to sam siguran bas kao sto su smenili Milosevica posle dejtonskog sporazuma. Tako da je samo blef a oni su majstori blefa ali nadam se da ce i on to u zadnjem minutu shvatiti i da nece potpisti.
Pa šta ako ga smene rode? On radi svoju ulogu. Završava je i to je to.
Plaćen izdajnik ko sva čeda titoisticke udbe.

Zna on dokle je njegova uloga.


Ne sekira se on za kraj uloge. Doce novi izdajnik iz iste kuhinje.

Nego što narod pao.... Na nama ostaje da vidimo šta ćemo i kako posle veleizdaje. Jer tim potpisom ode Kosovo u nato i un a mi smo potpisali da se necsmo buniti.
Tj ON

Na nama je da ustanemo protiv toga
 
Ako ti poklonis nekom stan koji se vodi na tebe kako moze neko treci da sprecava cinenicu da se sad stan vodi na drugog a ne na tebe? A mi ce mo kosovo pokloniti jer nista nismo dobili za uzvrat. Bar da je Republika Srpska isla u paketu pa da dobijemo nju z uzvrat ovako nista od nista nista smo dobili. Ili bar da su nam otpisali sve dugove koje imamo kao drzava a i to nismo trazili.
Слажем се и ја бих потписао кад би нам дали РС или да се прода за онолико колико стварно вреди ... и онако се све решава у ратовима, данас твоје, сутра моје.

И Милан Недић мудри је потписао са Немцима, имали смо БГ пашалук од Србије и Банат, па се то све после променило, опет ратом. А вероватно је и тада било Срба који су мислили да ће таква војна сила као што је Трећи Рајх да владају 100 година, па нестадоше за пар година, што се тиче ових простора.

Овде је проблем што на крају увек потпишемо неки споразум који је лошији од претходних, јер увек може доћи следећи споразум који је још гори.
Да смо у руској сфери утицаја, то се не би ни догодило и све ово нам се и дешава, јер немамо подршку Русије, поготово сада, јер велике силе се увек договарају између себе.

И са савезницима се никада не зна, били смо добри са Американцима, тамо је и наша четничка дијаспора, није завршила у СССРу, па смо опет у неким тренуцима историје били са једнима и против других мислим на Русе када су били Совјети.

На крају крајева, нико не зна шта ће овај потписати и да ли хоће. Сви унапред све знају.

Највећи губитници овим потписом ће бити оних 12% радикалских напредњака колико и чини бирачко тело СНСа, јер за њих ће то бити највећа издаја. За остале то је логичан след, а неки су једва и чекали да то потпише, из различитих разлога.
 
Čemu sve to kad je javno rečeno i naglašeno više puta; nema nikakvog priznavanja tzv Kosova kao države.
Uvalice nam referendum jer kao mi se kao narod pitamo a onda ce posle prebrojavanja glasova da nam saopsti kako je 58% naroda glasalo za to da se potpise i tako ce da skine odgovornost sa sebe a mi cemo da se gledamo i blejimo a pritom sa mislju u glavi koja je izdajica zaokruzila za to da se potpise.
Pa to nam i sad rade na glasanju i izbori nisu regularni nego stave onoliko glasova koliko im treba.
 
Bukvalno sutra se dešava lol
Поједини посланици из редова опозиције у Скупштини Србије оптужили су председника Србије Александра Вучића да ће у понедељак у Бриселу, где би требало да се изјасни о европском плану за Косово, заправо потписати међудржавни споразум, док су представници власти оценили да се таквим тврдњама обмањују грађани.

Посланица Двери Тамара Миленковић Керковић рекла је да ће Вучић у Бриселу потписати први „међународни такозвани основни билатерални споразум“ Србије и Косова.
https://srbin.info/politika/opozici...orazum-kojim-srbija-gubi-kim-potpis-u-aprilu/
Према њеним речима, тиме Бриселски споразум губи на важности и доводи се у питање став земаља које не признају Косово као независно.
 
На крају крајева, нико не зна шта ће овај потписати и да ли хоће. Сви унапред све знају.
Je l tebi normalno da neko u tvoje ime potpisuje nesto sto se tebe tice a da ti nisi obavesten ni o sadrzaju toga sto se potpisuje?
(I jos nije ni ovlascen da to radi)
 
Sutra ako potpise da dozvoljavamo Kosovu kao drzavi da udje u UN i NATO verujem da ce zapad krenuti da nam oduzima nove teritorije. Te nove teritorije mislim da su Vranjska Dolina i Novi Pazar jer znamo da je isto tako bilo i u Milosivecevo doba. Cim je potpisan Dejtonski sporazum, iako su Amerikanci obecali da nece dirati kosovo, zapad je odma krenuo da obucava teroriste na Kosovu i evo gde smo danas dosli.

Prema tome znajuci istoriju blisku znamo da zapad nece stati na Kosovu ako dozvolimo da udje u UN vec ce krenuti dalje da nam oduzima terotorije. Jer zapad to jest novi svetski poredak zeli da unisti Srbe i Srbiju zato sto smo nezavisni i Pravoslavni. Bas isto kao sto zato zele da uniste i Rusiju zato sto su Pravoslavni a nezavisni. Nezavistan je Srbski narod i Ruski i oni nikad nece moci da budu ukalupljeni u novi svetski poredak kao na primer amerikanci ili evropljani ili kinezi, japanci i slicni

A narod Srpski kolko vidim ne zanima Srbija jer evo vidimo ovih dana zapad odradjuju zavrsni cin sa kosovom dok Srbi gledaju rijaliti programe. Licno mislim da ce tako biti i kad krenu da otcepljuju i presevsku dolinu i novi pazar kursumliju a ko zna mozda cak ce da krenu i do Nisa, Vranja, Zajecara. Mislim da zasto da ne budu maksimalisti kad je Srbima bitniji rijaliti od drzave. Videcemo sta ce biti ali mislim da biti dobro nece.

Ako drzimo stvar oko kosova jos nepotpisivanjem francusko nemackog sporazuma time bi odgadjali sledeca nasa stradanja u Srbiji ali ovako ako potpise samo ubrzavamo sledece nase stradanje.

Jos se nadam da nece da potpise to i da ce mu ruka zadrhtati i da se javi u njemu nesto pa da progleda i vidi da su oni samo bleferi i da nam nista ne mogu pa i njemu ako su ga ucenili. Jer znam da samo blefiraju jer oni nece smeti da sprovedu ucenu jer nemaju oni drugog da dovedu. A cim potpise oni ce ga smeniti u to sam siguran bas kao sto su smenili Milosevica posle dejtonskog sporazuma. Tako da je samo blef a oni su majstori blefa ali nadam se da ce i on to u zadnjem minutu shvatiti i da nece potpisti.
Vjeruješ li se nadaš? :kafa:
 

Back
Top