Verni tipovi znaju sta gube

Da li ste vi primetili da muskarci varaju svoje cure samo onda kada one i nisu neke zenske?

Kad ste vi videli da je tip prevario curu koja super izgleda i sa kojom mu je sve super?

ne slažem se...
...one koje nisu neke ženske uglavnom imaju kvalitete koje te "super" ženske nemaju (kvalitet izgubljen zbog dugotrajnog paranja oblaka nosom)...,manje su opterećene sobom itd...
...onaj koji ostavi devojku koja i nije neka da bi bio sa nekom koja je neka, je po meni konj...
 
pa, ne pije ti vodu baš ta teorija, sinnke.
recimo, x puta mi u gradu prilaze momci čije devojke znam,
ili im znam bivše devojke, tj. kako izgledaju.
svaka pojedinačno je 268 puta lepša od mene,
pa opet, oni nešto vide.

dakle, varaju kad im se vara i sa kim im se vara,
nije važno je l' im devojka "dobra riba" (:roll:) il' jok.

A tvoj momak?
On onda zasigurno nema razloga da prilazi bilo kome..
Kad te svi jure..

I mene jure devojke..
Nemam pojma zasto..
 
ne slažem se...
...one koje nisu neke ženske uglavnom imaju kvalitete koje te "super" ženske nemaju (kvalitet izgubljen zbog dugotrajnog paranja oblaka nosom)...,manje su opterećene sobom itd...
...onaj koji ostavi devojku koja i nije neka da bi bio sa nekom koja je neka, je po meni konj...

Ja sam super ženska, param nosom oblake, to mi je omiljeni hobi, opterećena sam sobom, a imam i mnoge druge kvalitete, koje sam sticajem okolnosti uspela da razvijem i jedna sam u milion :zaljubljena:
Samo, šteta što se to jedan/jedna u milion nalazi u devet od deset puta :D
 
Da,verni tipovi su verni jer imaju extra pi..e,i nece da se zahebavaju sa prosecnima.
Zato,drage forumasice,morate biti uvek u top formi.Jedino tako ce vas muskarac biti samo vas!Ono,dobra dusa i vredna,pada u vodu,na zalost.
Pljujte me,ali to vam je to!

lepota je u oku posmatraca, al' ajde, tu smo uslovljeni kulturnim standardima. Privlacnost je jos subjektivnija, npr nekog loze buce nekog mrsave, nekog koscato nekog baby face...A ljubav ...ona nije subjektivna, ona je autenticna...Prema tome, riba ne-riba, top ne-top, ako hoce da je vara varace je, i trezan i svesno, ako nece da je vara, pijan i teskom mukom ce sto puta "bolju" ili 'goru" ribu da odbije....Isto vazi i za "frajere". Vasa teorija i ova tema ne piju vodu.
 
i plave i crne i lepe i ruzne i ribe da na du pe padnes i glupe i pametne i obrazovane i neobrazovane i bogate i siromasne i zgodne i debele i mlade i stare
jednostavno muska glupost nema neku posebnu logiku

Logika je jednostavna. Jer i plave i crne i lepe i ruzne i ribe da na du pe padnes i glupe i pametne i obrazovane i neobrazovane i bogate i siromasne i zgodne i debele i mlade i stare ponekad slože najslađi par okica. :)
 
Feministkinja je sa nama:ok:
Yeah:ok:

uh jel mora sad mucna duga rasprava o tome sta je feminizam pa da ti ondak objasnjavam da ja ne pripadam ekstremnoj struju istog ili ti da nisam to sto mislis a ni ti sam ne znas sta mislis...samo zato sto neko procita ono sto mu se hoce a ne ono sto je napisano...pa do toga da ti crtam sta sam napisala u prehodnom postu koji si citirao

zenomrscu...recimo
eto..babe i zabe
 

Back
Top