Verenička i Partner viza - Australija

Za one koji se prijavljuju za partner vizu nakon PMV vize I vjencanja u Australiji, trebaju li imati dva nova svjedoka za Form 888 ili moze bar jedan svjedok biti isti kao I za PMV vizu? Izvinjavam se ako je vec bio odgovor na ovom forumu , ali moram provjeriti a na sluzbenoj stranici nisam nasla tocan podatak. ☺
Meni su bili isti,cak i kad sam predavala za permanent ,samo sam jednog promjenila.
 
Meni su bili isti,cak i kad sam predavala za permanent ,samo sam jednog promjenila.
Sad se sjetih,ja ustvari za partner vizu nisam ni prilozila izjave nego sam samo od istih osoba napisala podatke.Niko nije ni mene ni njih kontaktirao.A za permanent sam ipak prilozila izjave ,kao dokaz da mogu da posvjedoce o nasem zajednickom zivotu u medjuvremenu .Isto nisam imala nikakve kontakte.
 
Ljudiiiiiii, napokon i od mene vatromeeeeeeet:vatromet:
Danas sam dobila vizu, pet meseci je mnogo manje u odnosu koliko smo mislili da cemo cekati,. Nisam imala intervju, samo su poslali email. Odobrili su mi 309, rok za ulazak mi je 21.02.2020.
HVALA svimaaaaaaa koji su nesebicno delili savete i iskustva, ovaj forum mi je toliko pomogao u pripremi vize da ja ne mogu da opisem. Praticu i dalje naravnoooo, ako bilo kome treba neka pomoc, savet, tu sam.
 
Ljudiiiiiii, napokon i od mene vatromeeeeeeet:vatromet:
Danas sam dobila vizu, pet meseci je mnogo manje u odnosu koliko smo mislili da cemo cekati,. Nisam imala intervju, samo su poslali email. Odobrili su mi 309, rok za ulazak mi je 21.02.2020.
HVALA svimaaaaaaa koji su nesebicno delili savete i iskustva, ovaj forum mi je toliko pomogao u pripremi vize da ja ne mogu da opisem. Praticu i dalje naravnoooo, ako bilo kome treba neka pomoc, savet, tu sam.
Cestitam !!!!!!!!
 
Ljudiiiiiii, napokon i od mene vatromeeeeeeet:vatromet:
Danas sam dobila vizu, pet meseci je mnogo manje u odnosu koliko smo mislili da cemo cekati,. Nisam imala intervju, samo su poslali email. Odobrili su mi 309, rok za ulazak mi je 21.02.2020.
HVALA svimaaaaaaa koji su nesebicno delili savete i iskustva, ovaj forum mi je toliko pomogao u pripremi vize da ja ne mogu da opisem. Praticu i dalje naravnoooo, ako bilo kome treba neka pomoc, savet, tu sam.

Cestitke na vizi! :D

Tratincice, hvala na odgovorima, pomogli su mi! :)
 
Mama je aplicirala za partner vizu krajem jula 2017-te, krajem jula 2019-te je mogla da podnese dokumenta za permanent. Pošto znam da su u gužvi i da se čeka na permanent, nismo žurili sa apliciranjem.
Sredinom avgusta nam je stigao mejl sa listom dokumenata koje treba da dostavimo, jer se automatski smatra da je ona već aplicirala krajem jula 2019-te za permanent. Potpisana nam je CO Marija, ne traže Bog zna šta, trebalo bi da overimo sve izjave do kraja nedelje i da pošaljemo. Izgleda da su postali malo ažurniji :)
 

Back
Top