Venov dijagram

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.113
Zadatak iz matiša je "pokažite gde se nalazite vi i vaš partner trenutno na ovom dijagramu? u kom skupu ili u nekom preseku?"
Da ne bude da ste se džaba školovali ;)
Ako nemate realnog partnera onda ga možete i zamisliti :zaljubljena:

Moram prevod zbog Taba. Gore levo je ljubav. Pa imate ako ste samo forumaš sa bogatim forumaškim životom ono ispod prijateljstvo, koje u preseku sa ljubavlju daje "its complicated". Samo ljubav i sex bez prijateljtsva je da ste par, ali to je ništa posebno. Sa desne strane gore je samo sex, ali ako ste i prijatelji onda ste FBW, tj prijatelji sa povlasticama. E sad, možda ste samo prijatelji, možda ste u nekom od navedena tri preseka, a možda ste u sredini, što je savršenstvo. Dakle, sve ste, 3 u 1. To je dakle Venov dijagram.
E sad, pitanje: Šta je razlika skupova Love \ Sex? :lol:


424438.jpeg
 
Poslednja izmena:
Zadatak iz matiša je "pokažite gde se nalazite vi i vaš partner trenutno na ovom dijagramu? u kom skupu ili u nekom preseku?"
Da ne bude da ste se džaba školovali ;)
Ako nemate realnog partnera onda ga možete i zamisliti :zaljubljena:

Moram prevod zbog Taba. Gore levo je ljubav. Pa imate ako ste samo forumaš sa bogatim forumaškim životom ono ispod prijateljstvo, koje u preseku sa ljubavlju daje "its complicated". Samo ljubav i sex bez prijateljtsva je da ste par, ali to je ništa posebno. Sa desne strane gore je samo sex, ali ako ste i prijatelji onda ste FBW, tj prijatelji sa povlasticama. E sad, možda ste samo prijatelji, možda ste u nekom od navedena tri preseka, a možda ste u sredini, što je savršenstvo. Dakle, sve ste, 3 u 1. To je dakle Venov dijagram.
E sad, pitanje: Šta je razlika skupova Love / Sex? :lol:


Pogledajte prilog 1293687
😁
 
Ahamm . Bogoslav Vene:... "Zbirka zadataka... "
Ali taj Deran se nije bavio teorijom verovatnoće.. i nije se kockao ..
i nije znao hemiju, fiziologiju,..
bilo ga je sramota da to pomene u tvojim opservacijama mašte... virtualnog..
a ti si kao kompetentan, da sve to zbereš, objasniš, prikažeš...

Iskusan si ?

....
a, šta je Tvorac ovih (prethodnih) redova, htija reć: ?
Unija,... ? Presek? ...
:Ajde malko obrazloži.. bolje..
Mutiš vodu ?... nisam razumija, čime ?
 
Poslednja izmena:
ali dobro,.. uvik imaju oni koji ne uklavire iz o'ma,..

Aa, da ipak malo sačekamo ? :cool: ,..
a po (apropoo) teoriji virovatnoće, baš sam si mislio ,..
ka'će, ... lično gosn Bogoslav da je priključi na aparate ( na inhalator ili na defibrilator,.. samo pitam :mrgreen:)
 
haha
znači niste se baš proslavili. Nema @Sizif a, možda on popravi prosek hehe
Pa nije ovo Vene, pisac Veneove zbirke. Ovo su Venovi dijagrami
radi se o matematičaru:
https://en.wikipedia.org/wiki/Venn_diagram
koji ih je popularisao još u 19. veku a sad moj sin uči u V razredu, pa mi je aktuelno :)

Nego sam nabasala na ovaj Venov dijagram o ljubavi i sexu, pa rekoh ajde da ga prikažem.
 
Šta znam, čim se i malo približimo ja ne mogu a da ne budem prijatelj sa muškarcem sa kojim spavam. Jednostavno, tako je. Osim ako držim striktnu distancu, onda je samo krug sex. U svakom normalnom slučaju, uvek sam i prijatelj, neko sa kim se može sasvim otvoreno razgovarati. Tako da onaj gore presek kao tipičan "par", koji često igraju igrice jedno sa drugim, skrivaju ponešto itd, ja ne znam za to.

Takođe ovaj dole presek ljubav sa prijateljstvom to mogu da imam samo prema bivšem ili kada je neka nemoguća situacija pa ne možemo da se viđamo. Takođe što vreme više leti sve sam bliže krugu ljubav, nekad i samo vreme utiče na to, osećam da mi je neko sve bliži vremenom. Što znači da naginjem ovom 3 u 1
 
haha
znači niste se baš proslavili. Nema @Sizif a, možda on popravi prosek hehe
Pa nije ovo Vene, pisac Veneove zbirke. Ovo su Venovi dijagrami
radi se o matematičaru:
https://en.wikipedia.org/wiki/Venn_diagram
koji ih je popularisao još u 19. veku a sad moj sin uči u V razredu, pa mi je aktuelno :)

Nego sam nabasala na ovaj Venov dijagram o ljubavi i sexu, pa rekoh ajde da ga prikažem.
Čika Siza uvek gađa u centar, a ako ne pogodi, onda ponovo.

A što se tiče drugog čika Venea koji je našoj generaciji vadio živce u srednjoj, setih se ovoga, sigurno ćeš znati zašto...

1675761490099.png
 

Back
Top