VENECUELA PRIZNALA OSETIJU!!!!

Kojim neprijateljima? Onim izginulim Osetijcima i Gruzinima koji su budzasto dali zivote zbog ruskoamerickog hira. Gruzijcima koji su porucivali da je Kosovo Srbija?

A sto se neki Amer u USA iskidao zbog toga :mrgreen:

Ти друже с опроштењем немаш појма о руско-грузијском сукобу. У Осетији су били стационирани руски миротворци по УН правилима и грузијци су по њима ударили артиљеријом и оклопом и убили чини ми се 16 Руса. Потом кренули да генодицишу по Осетији. Тек су након тога Руси ушли у рат. Значи није Рус први припуцао на Грузина него обрнуто. Осим тога те територије су биле у саставу Руског царства, да би је касније комунисти предали Грузинима. Док је Косово српско откад постоји Србин. Но ту је доктор Путин, лек за све болести.
 
У Осетији су били стационирани руски миротворци по УН правилима и грузијци су по њима ударили артиљеријом и оклопом и убили чини ми се 16 Руса. Потом кренули да генодицишу по Осетији. Тек су након тога Руси ушли у рат. Значи није Рус први припуцао на Грузина него обрнуто. Осим тога те територије су биле у саставу Руског царства, да би је касније комунисти предали Грузинима. Док је Косово српско откад постоји Србин. Но ту је доктор Путин, лек за све болести.

:super:
Bravo za Putina !
 
нема ту ништа добро, али кривицу сноси америка јер је почела са Косовом и Метохијом

иако је моје мишљење ирелевантно за међународну политику, на Грузију гледам као на јединствену земљу, без обзира на режим
 
Pa moze da vas prizna,ali onda mora da kaze :bye: Kosovu. Uzrocno posledicna veza. Ako Rusi pronadju jednog dana interes na Kosovu,tada ce ga i priznati - isto vazi i za vas tamo. I tako zemlja po zemlja na isti nacin.

Логика као код дете од 2 године...мислим ужас..што би рекли Мунзе..

Лупаш...па интересе није имала ни УСА, осим пар конгресмена који су тршали шиптарке и примали кеш од нарко долара арбанашких...

А не Руси да имају интересе...
:hahaha:
 
Логика као код дете од 2 године...мислим ужас..што би рекли Мунзе..

Лупаш...па интересе није имала ни УСА, осим пар конгресмена који су тршали шиптарке и примали кеш од нарко долара арбанашких...

А не Руси да имају интересе...
:hahaha:

Ziv bio pa video. Isto tako ce i ruski oligarsi cim ih zasvrbi platiti Putinovom krilu vlasti da ide na stetu nas ako treba isto kao i Ameri. Bas ih zasvrbe tandrcak za Srbiju.
 
Ziv bio pa video. Isto tako ce i ruski oligarsi cim ih zasvrbi platiti Putinovom krilu vlasti da ide na stetu nas ako treba isto kao i Ameri. Bas ih zasvrbe tandrcak za Srbiju.

Ја сам свестан да једино Св.Цар Николај...је без и поговора све жртвовао з Србе...и да после Њега нисмо сведоци баш неке љубави Руса тј.помоћи..
Али једноставно немааааа интереса да се са арбанасима ради..

Па и амери би да оперу руке...
 
NIsu pokrajne, nego drzave. Nemaju nikave veze sa Gruzijom......imali su nekad u proslosti, bilo nekad i vise nikad.

Isto sad tako povezi i za Kosovo i eto ti sad. Jedno je sta bi neko voleo,a drugo je ono sto bi se desilo. Veliki se svadjaju preko grbace malih,i kada nas niko nista ne pita nase je da cutimo jer nismo u situaciji da drugima odredjujemo nesto. Kosovo/Osetija-Abhazija ce biti precutni ruskoamericki dil,pregrupisavanje snaga u pauzi ''utakmice'' i to je sve.
 
Логика као код дете од 2 године...мислим ужас..што би рекли Мунзе..

Лупаш...па интересе није имала ни УСА,
осим пар конгресмена који су тршали шиптарке и примали кеш од нарко долара арбанашких...

А не Руси да имају интересе...
:hahaha:
Није имала УСА? УСА не иде на слепо ако нема интерес.
 
Ти друже с опроштењем немаш појма о руско-грузијском сукобу. У Осетији су били стационирани руски миротворци по УН правилима и грузијци су по њима ударили артиљеријом и оклопом и убили чини ми се 16 Руса. Потом кренули да генодицишу по Осетији. Тек су након тога Руси ушли у рат. Значи није Рус први припуцао на Грузина него обрнуто. Осим тога те територије су биле у саставу Руског царства, да би је касније комунисти предали Грузинима. Док је Косово српско откад постоји Србин.

Др.Путин лопту је нагазио на туџу половину.Зна он што ради али за Русе.Ти можда си велики Русофил али колико више земаља признаје Осетију толико признјање Косова добија легимитет.
 
Није имала УСА? УСА не иде на слепо ако нема интерес.

Ниси сконто...рекао сам да су имали неки конгресмени...али не УСА.
Знам да је био велики сукоб између ЦИА и администрације УСА...да се војска умешала на страну ЦИА...јер нису хтели да бомбардују Србију...али је администрација изгурала своје...
 
Др.Путин лопту је нагазио на туџу половину.Зна он што ради али за Русе.Ти можда си велики Русофил али колико више земаља признаје Осетију толико признјање Косова добија легимитет.

Опет ништа ниси разумео. Лоше те је потковао краљ Александар. Ковач!
 
Опет ништа ниси разумео. Лоше те је потковао краљ Александар. Ковач!

Толико си заслепљен Путином да ни слона неможеш видети пред тебе.Краљ не поткова веч неко као ти.Неко ко ко че увек потковати и тимарити краљевог коња.Можеш се препознати?
 

Back
Top