Velja Ilić će proglasiti Đelića za izdajnika

Kira Nerys

Obećava
Banovan
Poruka
74
Beograd -- Velimir Ilić izjavio da ako se potpredsednik Vlade Božidar Đelić "drzne da potpiše politički sporazum sa EU", onda pada vlada.

"Đelića ćemo, u tom slučaju, proglasiti za izdajnika", dodao je ministar infrastrukture i lider Nove Srbije Velimir Ilić. On je u izjavi "Novostima" naglasio da bi, ukoliko Vlada Srbije padne, najbolje bilo da vanredni parlamentarni izbori budu održani istovremeno sa lokalnim i pokrajinskim - 11. maja. Narodnjačka koalicija više nikada ne bi ušla u savez sa DS i G17 plus, rekao je Ilić.

Odluku EU, samo dan pošto su završeni predsednički izbori, da pošalje svoju misiju na Kosovo i Metohiju, Ilić je okarakterisao kao siledžijsku, ali je izrazio sumnju da je to bio "dogovor Evrope i Tadića".
 
Da se ne vredjamo,ali ja bih Velju cokulom u potiljak.Realno.

Бојовић је опет заборавио да затвори врата ЗОО врта... а "реално" твоја једина срећа у животу је што овакве ствари саопштаваш "виртуелно"... надам се да ћеш се охрабрити и да ћеш и негде где још има људи одвалити овако нешто и добити оно што заслужујеш........8-)
 
Бојовић је опет заборавио да затвори врата ЗОО врта... а "реално" твоја једина срећа у животу је што овакве ствари саопштаваш "виртуелно"... надам се да ћеш се охрабрити и да ћеш и негде где још има људи одвалити овако нешто и добити оно што заслужујеш........8-)
Da, da,....kada bi mu srce bilo vece od mitisera mozda bi i smeo.
"Ma sta ko je rekao?!? Ja sam rekao!!" rece zec polupijan..8-)
 
Je l`...? Dobro...srecan put8-)

Ахаха....та дилеја нема храбрости да се на овом пдф појави од својим правим ником него је клон...

п.с. Када будеш ишао да га посетиш у лудару - понеси му неку жешћу игрицу да самом себи изгледа као "храбра јуначина"...
 
pa Tadic je celo vreme u kampanji govorio kako ce potpisati sporazum sa EU o pridruzivanju ,takodje svima je bilo jasno da ce oni poslati tu misiju dole , pa je ipak Tadic za tu svoju politiku dobio rekordnih 2 miliona i 300 iljada glasova i pobedo na izborima tako da su onda svi ti ljudi izdajnici , dok je Smrdomir sa svojih 7,5 puta manje glasova pravi patriota .:lol:
 

Back
Top