Veliko iskustvo u poslovanju ali bez kfalifikacije!

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Imam prijateljicu koja ima oko 42god i veliko radno iskustvo u oblasti organizacije poslovanja u proizvodnji i trgovini.Radila je cak i kao direktor prodaje,ali bez diplome .Veoma je vredna i pozrtvovana.Zivot je naterao da se snalazi ali zbog lose finansiske situacije nije mogla sebi da priusti adekvatno obrazovanje.Da li neko zna neku instituciju ili skolu u kojoj se obrazuje stariji ali da pri tome mogu dobiti skolovanje besplatno ili neku vrstu stipendije,obzirom da je bez posla i samohrana majka?
 
Znam ja to ali u pitanju je osoba sa dobrim iskstvom ali bez odgovdrajuce diplome.Zna li neko neku humanitarnu organizaciju koja bi eventualno primila na posao takav slucaj ili izasla u susret pri obrazovanju?

Jako tužna priča. Kad saznaš, javi molim te i meni. U pitanju je osoba sa iskustvom, dipomom, dvoje male dece, samohrana majka (udovica), deset godina mlađa.
 
stipendiju moze da dobije na bilo kom univerzitetu ako ima dobar prosek
ali cak i kurseve mora da plati
studije su besplatne do 26. samo

Ovo nije istina. Studije su uvek besplatne ako se kvalifikujete za budzet na osnovnu uspeha iz srednje skole i prijemnog ispita. Znam mnogo ljudi koji su upisivali kasnije fakultete i zavrsavali ih na budzetu, sasvim regularno. Ja sam jedna od njih.
 
Imam prijateljicu koja ima oko 42god i veliko radno iskustvo u oblasti organizacije poslovanja u proizvodnji i trgovini.Radila je cak i kao direktor prodaje,ali bez diplome .Veoma je vredna i pozrtvovana.Zivot je naterao da se snalazi ali zbog lose finansiske situacije nije mogla sebi da priusti adekvatno obrazovanje.Da li neko zna neku instituciju ili skolu u kojoj se obrazuje stariji ali da pri tome mogu dobiti skolovanje besplatno ili neku vrstu stipendije,obzirom da je bez posla i samohrana majka?

Teško... diploma je danas skupa stvar... ali verujem da bi a takvim radnim iskustvom mogla da se snađe.
 
Imam prijateljicu koja ima oko 42god i veliko radno iskustvo u oblasti organizacije poslovanja u proizvodnji i trgovini.Radila je cak i kao direktor prodaje,ali bez diplome .Veoma je vredna i pozrtvovana.Zivot je naterao da se snalazi ali zbog lose finansiske situacije nije mogla sebi da priusti adekvatno obrazovanje.Da li neko zna neku instituciju ili skolu u kojoj se obrazuje stariji ali da pri tome mogu dobiti skolovanje besplatno ili neku vrstu stipendije,obzirom da je bez posla i samohrana majka?

Msm da tako nešto ne postoji. Na svakom faksu se primaju ljudi bez obzira na godine, s tim da stariji od dvadeset sedam ne mogu biti na budžetu. Neka me neko ispravi ako grešim.
 

Back
Top