Veliko iskustvo u poslovanju ali bez kfalifikacije!

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Imam prijateljicu koja ima oko 42god i veliko radno iskustvo u oblasti organizacije poslovanja u proizvodnji i trgovini.Radila je cak i kao direktor prodaje,ali bez diplome .Veoma je vredna i pozrtvovana.Zivot je naterao da se snalazi ali zbog lose finansiske situacije nije mogla sebi da priusti adekvatno obrazovanje.Da li neko zna neku instituciju ili skolu u kojoj se obrazuje stariji ali da pri tome mogu dobiti skolovanje besplatno ili neku vrstu stipendije,obzirom da je bez posla i samohrana majka?

krasuljak

Buduća legenda
Poruka
26.634
Znam ja to ali u pitanju je osoba sa dobrim iskstvom ali bez odgovdrajuce diplome.Zna li neko neku humanitarnu organizaciju koja bi eventualno primila na posao takav slucaj ili izasla u susret pri obrazovanju?

Jako tužna priča. Kad saznaš, javi molim te i meni. U pitanju je osoba sa iskustvom, dipomom, dvoje male dece, samohrana majka (udovica), deset godina mlađa.

Zvezdica

Iskusan
Poruka
6.474
stipendiju moze da dobije na bilo kom univerzitetu ako ima dobar prosek
ali cak i kurseve mora da plati
studije su besplatne do 26. samo

Ovo nije istina. Studije su uvek besplatne ako se kvalifikujete za budzet na osnovnu uspeha iz srednje skole i prijemnog ispita. Znam mnogo ljudi koji su upisivali kasnije fakultete i zavrsavali ih na budzetu, sasvim regularno. Ja sam jedna od njih.

Paganko

Elita
Poruka
16.640
Imam prijateljicu koja ima oko 42god i veliko radno iskustvo u oblasti organizacije poslovanja u proizvodnji i trgovini.Radila je cak i kao direktor prodaje,ali bez diplome .Veoma je vredna i pozrtvovana.Zivot je naterao da se snalazi ali zbog lose finansiske situacije nije mogla sebi da priusti adekvatno obrazovanje.Da li neko zna neku instituciju ili skolu u kojoj se obrazuje stariji ali da pri tome mogu dobiti skolovanje besplatno ili neku vrstu stipendije,obzirom da je bez posla i samohrana majka?

Teško... diploma je danas skupa stvar... ali verujem da bi a takvim radnim iskustvom mogla da se snađe.

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.556

Msm da tako nešto ne postoji. Na svakom faksu se primaju ljudi bez obzira na godine, s tim da stariji od dvadeset sedam ne mogu biti na budžetu. Neka me neko ispravi ako grešim.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.