Veliko iscekivanje

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Sve je vise zalbi iz Srbije.....Svi su nesto nezadovoljni....Svima nesto fali...

I svi samo upiru prst u vladu ...U Presednika....

Mora da je on kriv zato sto je situacija teska.....Svi ONI su lopovi....

Da ONI odu sa vlasti - vec sutra vi bilo mnogo, mnogo bolje....

Malo morgen...

Tako su mislili i kada su otpremili zlocinca Slobu u Hag.

Ocekivali su da odmah zive kao Svajcarci ili bar kao Nemci....

A nije se to desilo...Normalno.

NIJEDNA VALAST, osim ako sidje sa neba, NECE NISTA POPRAVITI.

BICE GORE!

Ova danasnja vlast u Srbiji nije kadra ni da krade...To sto ukradu su samo ...mrvice.

Od toga niko nece ziveti bolje.

Spas je u OKRETANJU RADU, a ne gledanju u politiku.

Srbi treba da gledaju KAKO DA SAMI SEBI STVARAJU POSAO, a ne da cekaju da i to drzava radi.

U kapitalizmu drzva vise ne misli na vas.

Prepusteni ste sami sebi.

Svaki dan mozete menjati valst - ali uvek ce biti gore i gore.

Ako sami sebi ne pomognete.

Teško da ćeš u državi u kojoj ima milion nezaposlenih i još toliko onih koji rade za neku siću i krpe se da bi makar platili režije da radiš neki posao i zarađuješ jer nemaš od koga da naplatiš ono što radiš.A ovde i kad radiš neki posao imaš veće šanse da rodiš mečku nego da naplatiš dug.Čini mi se da ti u opšte ne znaš stanje u Srbiji.:aha:

Teško da ćeš u državi u kojoj ima milion nezaposlenih i još toliko onih koji rade za neku siću i krpe se da bi makar platili režije da radiš neki posao i zarađuješ jer nemaš od koga da naplatiš ono što radiš.A ovde i kad radiš neki posao imaš veće šanse da rodiš mečku nego da naplatiš dug.Čini mi se da ti u opšte ne znaš stanje u Srbiji.:aha:

Ма покушава да одбрани
најдражу нам и најзаштићенију Институцију
од неминовновног .....

pijandura zivi u venecueli. on ima veze sa Srbijom koliko i pokojni poglavica Bik koji sedi

Ајде бре Роко, па ниси валда баш толико наиван ...

Колико је сати сад у Венецуели ???

Погледај мало у које време Блајби дави,
упореди то са добом дана у "Венецуели",
па се мало почеши по глави ....

Ма покушава да одбрани
најдражу нам и најзаштићенију Институцију
од неминовновног .....

Ne nego priča priču koju su nama prodavali pre 10 godina...msm priča više nije aktuelna jer nam je jasno gde smo i šta smo:roll:....napokon posle 10 godina:mrgreen:... ali pošto smo mi svi sporopaleći što se nekih stvari tiče i treba nam toliko da uvidimo da smo u blatu do guše i kada počne već da nam upada u usta onda tek počnemo da se batrgamo da bi se iz njega izvukli...žalosno je to.:aha:

Ајде бре Роко, па ниси валда баш толико наиван ...

Колико је сати сад у Венецуели ???

Погледај мало у које време Блајби дави,
упореди то са добом дана у "Венецуели",
па се мало почеши по глави ....

covek stvarno zivi u venecueli, znam ja da njega godinama jos sa Serbiancafea.

Sve je vise zalbi iz Srbije.....Svi su nesto nezadovoljni....Svima nesto fali...

I svi samo upiru prst u vladu ...U Presednika....

Mora da je on kriv zato sto je situacija teska.....Svi ONI su lopovi....

Da ONI odu sa vlasti - vec sutra vi bilo mnogo, mnogo bolje....

Malo morgen...

Tako su mislili i kada su otpremili zlocinca Slobu u Hag.

Ocekivali su da odmah zive kao Svajcarci ili bar kao Nemci....

A nije se to desilo...Normalno.

NIJEDNA VALAST, osim ako sidje sa neba, NECE NISTA POPRAVITI.

BICE GORE!

Ova danasnja vlast u Srbiji nije kadra ni da krade...To sto ukradu su samo ...mrvice.

Od toga niko nece ziveti bolje.

Spas je u OKRETANJU RADU, a ne gledanju u politiku.

Srbi treba da gledaju KAKO DA SAMI SEBI STVARAJU POSAO, a ne da cekaju da i to drzava radi.

U kapitalizmu drzva vise ne misli na vas.

Prepusteni ste sami sebi.

Svaki dan mozete menjati valst - ali uvek ce biti gore i gore.

Ako sami sebi ne pomognete.

Lepo ste ovo srocili gospodine Blajbinger!

Gluposti, svi znaju da drzava treba da obezbedi i pare, i trziste, i posao, i jeftine cene, i da vam nadje zenu, i da vam napravi dete, i da vam vaspitava dete. Vi treba samo da legnete i uzivate. Jer...To je zivot.

Gluposti, svi znaju da drzava treba da obezbedi i pare, i trziste, i posao, i jeftine cene, i da vam nadje zenu, i da vam napravi dete, i da vam vaspitava dete. Vi treba samo da legnete i uzivate. Jer...To je zivot.

ma jok, nego drzava treba da nabije poreze, akcize, namete, da zuti mafijasi godisnje ukradu milijarde evra novca poreskih obveznika, a ti narode snadji se. uostalom narod je tu zbog drzave a ne obrnuto, jel' da? :roll:

znas kako,. dovoljno bi bilo da te drzava ne dere na svakom koraku
tj. da odmore malo...pa da mozes sam da si obezbijedis poso...ako oni vec ne mogu... i trziste...i da si nadjes zenu, napravis dijete...koje imas cime izdrzavat...
e, to jest zivot i to nije nikakva nedostizna stvar, ali takva drzava ne zivi od poreza koje izmislja u hodu ko Car...
dok narod crkava od gladi...
takva drzava oporezuje krupni kapital...velike poslodavce, a ne trpa im u dzepove
novac koji do njihovih zaposlenih nikad stici nece... u vidu olaksica, subvencija...po principu;
"ja ti dam 100, ti mi vratis 50 ispod zita...radnika ko ebe...ionako je tovarna zivotinja..."
ne trpa im u dzepove ni do jucer drzavne firme za dinar..
takva drzava se stara da se doprinosi, ako ih je vec...ozakonila, namiruju...prvenstveno od velikih...
(kao i da se malima teret olaksa dok ne budu kadri da ga samostalno nose...)
kako bi imali od cega da isplati plate vlastitoj...nabujaloj administraciji, kao i normalne penzije radnicima
na cijoj grbaci zapravo zivi;
tj. normalna drzava ne ide na to da istrijebi male ljude...male proizvodjace/poduzetnike/zanatlije...
jer zna da su joj upravo oni garant opstanka...

Poslednja izmena:
Држава треба да обезбеди нормалан амбијент, да стане на крај корупцији, да подстиче иницијативу ...... све што наша држава ради управо је супротно!!!!

Back