VELIKI PRIBLEM

Don Corleone

Primećen član
Poruka
515
Imam Verbatim prenosivi hard disk, dok sam imao Windows XP radio je normano, ali kad sam instalirao win 7 , kompjuter nece da ga prepozna, sta da radim, nemam nista na njemu , ali bi hteo da ga koristim ,samo sto ga komp ne prepoznaje.Sta da radim , molim vas pomozite.Hard disk ima 500GB ako to nesto znaci.
 
Pokušaj ovako...ubaci instalacioni windows cd u cd rom. Desni klik na žuti upitnik i update sa cd-a. Nije to do hard diska to je vjerovatnije do Windowsa. On po defaultu mora prepoznati externi hard...
 
Pokušaj ovako...ubaci instalacioni windows cd u cd rom. Desni klik na žuti upitnik i update sa cd-a. Nije to do hard diska to je vjerovatnije do Windowsa. On po defaultu mora prepoznati externi hard...

Sve je to lepo , samo sto nemam ja instalacioni cd za win 7, to mi je jedan ortak instalirao operativni sisitem! Jel postoji neki drugi nacin da se to uradi bez cd-a jer i ja isto mislim da je do win7 nego do HD?
 
Sve je to lepo , samo sto nemam ja instalacioni cd za win 7, to mi je jedan ortak instalirao operativni sisitem! Jel postoji neki drugi nacin da se to uradi bez cd-a jer i ja isto mislim da je do win7 nego do HD?

skini sa neta program driver checker ili slicnog naziva program bi trebalo da pronadje sve upedate drivera koji ti trenutno fale i ponudi update, trebalo bi da onda vidi
 
skinuo sam program koji i je traziio , ali se trazi serial number, jel ima isto takav neki slican program koji tari hardwere ali FREE!

Nisam ti rekao da skidaš program, nego da nađeš drajvere za svoj Verbatim....Ali najbolje ti je da nađeš instalacioni Windows 7 CD i da sa njega abdejtuješ drajvere. Jer to je nešto standardno što svaki Windows XP,Vista ili sedmica treba da prepozna.Očigledno da tvoj Windows nešto zeza......
 
Brate pozovi druga koj ti je instalirao Windows 7, kupi 2l piva i zamoli coveka da ti sredi to, jer ako ovako nastavis problem ces da resis za par godina :)))))

Salim se ja, nemoj da se ljutis,ali preporucujem ti da to uradis da se ne maltretiras ovako, pozz i javi sta napravi....
 

Back
Top