Veliki penis, problem sa erekcijom

Poruka
16.002
Jedan moj poznanik, da ga tako nazovem, klinac neki, mislim da je stariji od mene godinu - dve, skoro je bio u vezi sa nekom malom, nisam znala da li je musko ili zensko. On nije ruzan, jer eto, ja gajim neke pozitivne emocije prema njemu, ali ona je bas akrep. Onako, kazu joj da je slatka, a ja mislim da je ruzna.
On je jako nesiguran i smotan, mada se malo popalio kada je bio sa njom. Onda mi je rekao da je tokom seksa sa njom imao problem sa erekcijom. Nije da ima veliki penis, nego normalan, ali ja sam napisala 'veliki", zato sto se svi palite na velicinu. To ga je jako ubilo u pojam, a devojka, koja lici na decka nije bruno reagovala, iako sam to ocekivala od nje. Posebno da ga issutira.
Sta mislite o tome? Da li vam se tako nesto dogodili? Muskarci da otkazu, a za devojke da vam tip otkaze?
 
ne. meni niko i nista ne otkazuje.
svi me vole i ja njih, ali drzim do sebe pa cekam pravog, a do tada cuvam nevinost moje divne duse, genijalnost moga uma i savrsenost moga tela za pravog coveka.
cak ni ovakve traceve drugarica i drugova ne slusam jer bi to ugrozilo neprocenjivu nevinost, lepotu, pamet i sve ostalo sto imam i cuvam kao najvece blago Suncevog sistema u kojem zivim na planeti Zemlji i cekam svog princa.
a on kad se pojavi, nista mu nece otkazivati.
javlja mi se tako.
 
ne. meni niko i nista ne otkazuje.
svi me vole i ja njih, ali drzim do sebe pa cekam pravog, a do tada cuvam nevinost moje divne duse, genijalnost moga uma i savrsenost moga tela za pravog coveka.
cak ni ovakve traceve drugarica i drugova ne slusam jer bi to ugrozilo neprocenjivu nevinost, lepotu, pamet i sve ostalo sto imam i cuvam kao najvece blago Suncevog sistema u kojem zivim na planeti Zemlji i cekam svog princa.
a on kad se pojavi, nista mu nece otkazivati.
javlja mi se tako.

Brzo ces se ti udati :hahaha:
nego pojasni mi ovo boldovano , jel ti cekas princa u beloj mecki ili ...
 
ne. meni niko i nista ne otkazuje.
svi me vole i ja njih, ali drzim do sebe pa cekam pravog, a do tada cuvam nevinost moje divne duse, genijalnost moga uma i savrsenost moga tela za pravog coveka.
cak ni ovakve traceve drugarica i drugova ne slusam jer bi to ugrozilo neprocenjivu nevinost, lepotu, pamet i sve ostalo sto imam i cuvam kao najvece blago Suncevog sistema u kojem zivim na planeti Zemlji i cekam svog princa.
a on kad se pojavi, nista mu nece otkazivati.
javlja mi se tako.

Nastavi sa izlaganjem, za sad je intrigantno :confused:..
 
ahahahah meni nesto nije jasno....ahahha kako to da na forumu svi imaju kittetine osim likova koji su novi i ne znaju da lazu i otvaraju temu gde kazu da im je mali....ja bi lepo da napravimo temu PITONI u EROTKSE SLIKE i lepo da se svaki forumas slika go sve sa facom pa da lepo svaka forumasica vidi na cemu je...msm nema lazi nema prevare...i pogotovo DA SE MODERNA PEVACICA SLIKA GOLA/OBUCENA da vidim jel trandza ili ne....smrdi mi nesto....
 


Pitanje je: dali se nekom od vas momcina dogodilo da vam penis otkaze, a za devojke, ne da li imate penis (Svasta), vec da li se dogodilo da vasem partneru otkaze penis prilikom seksa.

Eto, on je bio hrabar i ispricao mi tako nesto. Da cujemo vas.

`oce to od prevelike ljubavi, u fazonu "tol`ko je volem da ne mogu da je *****"
mada je to vise karakteristicno za period adolescencije. Koliko taj tvoj drug ima godina?
A mozda je cica stvarno ruzna pa mu se prosto naprosto ne dize.
 
ahahahah meni nesto nije jasno....ahahha kako to da na forumu svi imaju kittetine osim likova koji su novi i ne znaju da lazu i otvaraju temu gde kazu da im je mali....ja bi lepo da napravimo temu PITONI u EROTKSE SLIKE i lepo da se svaki forumas slika go sve sa facom pa da lepo svaka forumasica vidi na cemu je...msm nema lazi nema prevare...i pogotovo DA SE MODERNA PEVACICA SLIKA GOLA/OBUCENA da vidim jel trandza ili ne....smrdi mi nesto....

Aaaa! Na sta ti ja licim da se slikam gola. Ja nisam to radila ni kada sam igrala striptiz. Sram te bilo. Moja slika se nalazi na mom profilu. To je kada sam snimala neku reklamu za donji ves, pa sam opet pristojna. Sram da te bude! Nisam ti ja neka opajdara.

Slikaj se ti ako nemas obraza. Slikaj se ako smes! Sram te bilo!
 

Back
Top