Veliki park Kg

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
Pozdravljam svoje sugradjane.

Ne znam jel ste primetili da uvece, oko 10-11 sati, kad je pun park, uvek dodje nekoliko skuterista i prave buku, prave haos, smrdi im gorivo...

preksinoc se zaletali njih dvojica barem 30-40km/h i mogli su da udare nekoga. Srecom, dvojica na skuteru su pali i nisu povredili nikoga. Zatim, trojica sa velikim motorima su turirali u sred parka.

Vec su sada poslati mail nadleznom da se ovo regulise, nema smisla.

Pozdravljam vas.
 
Grad je pun takvih egzibicionista.To je sad neka nova moto-moda.Sad mamini i tatini sinovi,umesto besnih automobila,dobijaju motore i skutere da se pokazuju.Ostala mi je u secanju jedna scena sa semafora:Baja dolazi na svom super-budzenom-mnogo placenom motoru,"turira" ga na semaforu,zatim skida kacigu,gleda levo-desno,da vidi da li ga je neka ljankase spazila,pa mu ga opet da po gasu...I tako sve dok se nije pojavilo zeleno svetlo na semaforu.Mislim stvarno...:roll:
 
"Sve bih ja to u brdsku pesadiju,pa minobacac na ledja..." :mrgreen:

:zcepanje:
Još bolje, natera ih policija da taj isti motor odguraju do kuće, kroz punu glavnu ulicu da ih vide sve cice.....Za takve ograničene mozgove to je gore od smrti.....
Inače je zaista bezobrazno to što tako slobodno voze kroz park....Tamo ima i male dece..... Jednom je neki popaljeni junoša na skuteru umalo zgazio klinče od par godina. Kad je detetov otac prileteo i krenuo da ga lema.....Jedva ga je policija odvojila (mada se nešto i nisu trudili.....).....
 
:zcepanje:
Još bolje, natera ih policija da taj isti motor odguraju do kuće, kroz punu glavnu ulicu da ih vide sve cice.....Za takve ograničene mozgove to je gore od smrti.....
Inače je zaista bezobrazno to što tako slobodno voze kroz park....Tamo ima i male dece..... Jednom je neki popaljeni junoša na skuteru umalo zgazio klinče od par godina. Kad je detetov otac prileteo i krenuo da ga lema.....Jedva ga je policija odvojila (mada se nešto i nisu trudili.....).....

Pre par godina u parku je poginuo momak zakucavsi se u drvo. Moracu da obavestim SUP da posalje patrolu uvece, da padne par kazni za kacige barem i da ih poteraju odande.
 
realno, nas sistem vrednosti je odavno negativan i treba mnogo, mnogo truda da se popravi.
cinjenica jeste da se malo krenulo napred, ali to nije ni iz daleka dovoljno.
a ako mislis da ce ih pokolebati par kazni za voznju bez kacige, grdno se varas.
kao prvo nasi organi reda su tu, ali ne reaguju, naravno, because tu su i njihovi pajtosi koji se sa njima prvo izgrle i izljube, a onda motorom upute u park...
kao drugo, i da napisu par kazni, to nece bitno uticati na njih, jer roditelji koji su mogli kupiti takve masine za svoje ljubimce, kupili su ih zato da decu isteraju iz kuce, pa shodno tome, imace novca da plate i kaznu, i to ih nece mnogo potresti... a posto oni ne osecaju i ne placaju te kazne, nastavice po starom, dok god postoji i jedna devojka tamo koja ce pogledati u njihovom pravcu
toliko od mene ozbiljnog
 
realno, nas sistem vrednosti je odavno negativan i treba mnogo, mnogo truda da se popravi.
cinjenica jeste da se malo krenulo napred, ali to nije ni iz daleka dovoljno.
a ako mislis da ce ih pokolebati par kazni za voznju bez kacige, grdno se varas.
kao prvo nasi organi reda su tu, ali ne reaguju, naravno, because tu su i njihovi pajtosi koji se sa njima prvo izgrle i izljube, a onda motorom upute u park...
kao drugo, i da napisu par kazni, to nece bitno uticati na njih, jer roditelji koji su mogli kupiti takve masine za svoje ljubimce, kupili su ih zato da decu isteraju iz kuce, pa shodno tome, imace novca da plate i kaznu, i to ih nece mnogo potresti... a posto oni ne osecaju i ne placaju te kazne, nastavice po starom, dok god postoji i jedna devojka tamo koja ce pogledati u njihovom pravcu
toliko od mene ozbiljnog

Eto resenja - kazne pisati devojkama koje gledaju :mrgreen:
 
realno, nas sistem vrednosti je odavno negativan i treba mnogo, mnogo truda da se popravi.
cinjenica jeste da se malo krenulo napred, ali to nije ni iz daleka dovoljno.
a ako mislis da ce ih pokolebati par kazni za voznju bez kacige, grdno se varas.
kao prvo nasi organi reda su tu, ali ne reaguju, naravno, because tu su i njihovi pajtosi koji se sa njima prvo izgrle i izljube, a onda motorom upute u park...
kao drugo, i da napisu par kazni, to nece bitno uticati na njih, jer roditelji koji su mogli kupiti takve masine za svoje ljubimce, kupili su ih zato da decu isteraju iz kuce, pa shodno tome, imace novca da plate i kaznu, i to ih nece mnogo potresti... a posto oni ne osecaju i ne placaju te kazne, nastavice po starom, dok god postoji i jedna devojka tamo koja ce pogledati u njihovom pravcu
toliko od mene ozbiljnog

cinjenica je da se nije krenulo napred:think:
 

Back
Top