Veliki miting SNS-a uzdrmao Vladu, Cvetkovic ponudio ostavku

Tek toliko da se zna da smo svesni ozbiljnosti situacije i da ce se sigurno povuci nekoliko jako dobrih poteza koji ce ubediti neverne Tose u nasu sposobnost!

Вило, зашто допустисте да до ОЗБИЉНЕ СИТУАЦИЈЕ уопште и дође када сте тако СВЕСНИ!? Пре бих рекао (О)БЕСНИ а не СВЕСНИ! А шта беше тај ПОШТЕН чова радио у прошлој Влади, канда ПРИВАТИЗАЦИЈУ српске привреде, ако се не варам? Е јесте је лепо приватизовао, немам речи, СВАКА ЧАСТ! А к'о Бога вас молим да нам више не показујете своје СПОСОБНОСТИ, то се више трпети НЕ МОЖЕ!!! ВЕРУЈЕМО, ВЕРУЈЕМО, ВЕРУЈЕМОООО.....!!! :dash::worth::worth::worth: УЖАС!!!
 
* Šta, konkretno, osim kadrovskih promena treba da se izmeni?

- Ako smo uspeli da dovedemo ”Fijat”, ”Beneton”, ”Panasonik”, ”Falke”, a pregovaramo i sa desetinama velikih kompanija, rezultate možemo dostići i u drugim oblastima. Treba nam više rada, odlazaka na teren, slušanje građana i njihovih potreba, usvajanje konstruktivnih primedbi i sindikata i stručnjaka i efikasno primenjivanje u praksi...

ILIĆ MORA DA PLATI CENU ZA KUKAVIČKI POTEZ
* DA li vam je premijer odgovorio na pismo kojim ste tražili da se razreši državni sekretar u Ministarstvu finansija Slobodan Ilić zbog ”slučaja Gorenje”?
- Odgovor još nisam dobio. Ilić je lažnim optužbama obmanuo javnost u želji da me politički diskredituje, da me Valjevci zamrze. Lagao je da smo mi namerno oteli investitora Valjevu i doveli ga u Zaječar. ”Gorenje” nije ni planiralo da gradi fabriku veš-mašina u Valjevu. Podjednako radim za svaki grad naše zemlje bez obzira ko je na vlasti. Pogledajte samo koliko je investicija došlo u Niš gde je DS na vlasti. To je bio kukavički potez i Ilić mora da plati cenu svojih laži.
 
* Kako će vlast da odgovori na zahtev naprednjaka da se odredi termin izbora do 1.

aprila?

- Naprednjaci su opozicija i tako se i ponašaju. Traže izbore u momentu kada je nezadovoljstvo naroda najveće. Međutim, oni samo govore o problemima a ne nude nikakva konkretna rešenja. Dobro znaju da će Srbija do kraja godine da dobije status kandidata za EU, da će izaći novi ”Fijatov” automobil u Kragujevcu i da će desetine fabrika biti završeno. Znaju da nemaju šanse da pobede u redovnom izbornom ciklusu. Iz sebičnih razloga pokušavaju da talas nezadovoljstva iskoriste kako bi došli na vlast.
 
* Ali, naprednjaci najavljuju svojevrsnu ”stiropor revoluciju” i blokadu centra Beograda ako se ne raspišu izbori?

- Meni je veća briga šta ćemo mi da uradimo. Zato je nužno da krenemo u snažan preokret. Kada se pokažu rezultati tih promena u Vladi, Toma neće imati koristi od sedenja na stiroporu.

* Kakav je vaš utisak sa velikog mitinga SNS?

- Slažem se sa parolom mitinga ”Srbiji su potrebne promene”. Samo što te promene treba mi da izvedemo. Opozicija je uglavnom nesposobna. Nikolić i Vučić nemaju nikakve ideje šta bi tačno radili. Mi u vladajućoj koaliciji sami smo sebi najveći neprijatelji. Ponekad imamo veću opoziciju unutar Vlade, nego među političkim rivalima.
 
* Kako će vlast da odgovori na zahtev naprednjaka da se odredi termin izbora do 1.

aprila?

- Naprednjaci su opozicija i tako se i ponašaju. Traže izbore u momentu kada je nezadovoljstvo naroda najveće. Međutim, oni samo govore o problemima a ne nude nikakva konkretna rešenja. Dobro znaju da će Srbija do kraja godine da dobije status kandidata za EU, da će izaći novi ”Fijatov” automobil u Kragujevcu i da će desetine fabrika biti završeno. Znaju da nemaju šanse da pobede u redovnom izbornom ciklusu. Iz sebičnih razloga pokušavaju da talas nezadovoljstva iskoriste kako bi došli na vlast.

Ovo je finito :whistling::whistling::whistling:
 
* Ali, naprednjaci najavljuju svojevrsnu ”stiropor revoluciju” i blokadu centra Beograda ako se ne raspišu izbori?

- Meni je veća briga šta ćemo mi da uradimo. Zato je nužno da krenemo u snažan preokret. Kada se pokažu rezultati tih promena u Vladi, Toma neće imati koristi od sedenja na stiroporu.

* Kakav je vaš utisak sa velikog mitinga SNS?

- Slažem se sa parolom mitinga ”Srbiji su potrebne promene”. Samo što te promene treba mi da izvedemo. Opozicija je uglavnom nesposobna. Nikolić i Vučić nemaju nikakve ideje šta bi tačno radili. Mi u vladajućoj koaliciji sami smo sebi najveći neprijatelji. Ponekad imamo veću opoziciju unutar Vlade, nego među političkim rivalima.
Jel ti to vilo pises scenario za neki SF film????
 
Vladajuca koalicija predvodjena Demokratskom strankom, smej se i dalje slobodno ako ti je od toga lakse da ne puknes od muke!

Gospodjice vilo, pa vi ste toliko hipnotisani zutom ideilogijom da me vasa izlaganja na forumu sve vise podsecaju na izvesnog vehabiju Minga koji je isto tako kao i vi zatucano uporan.
Razlika je jedino u boji zatucanosti- jedna je zelena,a druga zuta.
Objasnite molim vas zbog cega u vasoj obozavanoj EU sve vise jacaju NACIONALISTICKE partije,a demokratsku Srbiju ne zele da vide najmanje jos 10god. u svojoj nakaznoj porodici?
 
* Ali, naprednjaci najavljuju svojevrsnu ”stiropor revoluciju” i blokadu centra Beograda ako se ne raspišu izbori?

- Meni je veća briga šta ćemo mi da uradimo. Zato je nužno da krenemo u snažan preokret. Kada se pokažu rezultati tih promena u Vladi, Toma neće imati koristi od sedenja na stiroporu.

* Kakav je vaš utisak sa velikog mitinga SNS?

- Slažem se sa parolom mitinga ”Srbiji su potrebne promene”. Samo što te promene treba mi da izvedemo. Opozicija je uglavnom nesposobna. Nikolić i Vučić nemaju nikakve ideje šta bi tačno radili. Mi u vladajućoj koaliciji sami smo sebi najveći neprijatelji. Ponekad imamo veću opoziciju unutar Vlade, nego među političkim rivalima.

Jeli snajka, kolko te placaju za ovo blamiranje..?
Mene bi bilo sramota...

Bolje idi na stajgu, to je casniji posao, nego sto kopas grob svome narodu....
 
Gospodjice vilo, pa vi ste toliko hipnotisani zutom ideilogijom da me vasa izlaganja na forumu sve vise podsecaju na izvesnog vehabiju Minga koji je isto tako kao i vi zatucano uporan.
Razlika je jedino u boji zatucanosti- jedna je zelena,a druga zuta.
Objasnite molim vas zbog cega u vasoj obozavanoj EU sve vise jacaju NACIONALISTICKE partije,a demokratsku Srbiju ne zele da vide najmanje jos 10god. u svojoj nakaznoj porodici?
Ih,Milojko bre, za to treba kapacitet :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Kada je SNS još bijo u solidnim odnosima sa DSS-om, ni tada nisu imali dovoljno za formiranje vlade.

Sada kad su se Stiroporaši i konačno zagadili sa Mačkarima, tek sad im je potpuno nemoguć povratak na vlast.



97687451.jpg
 
Gospodjice vilo, pa vi ste toliko hipnotisani zutom ideilogijom da me vasa izlaganja na forumu sve vise podsecaju na izvesnog vehabiju Minga koji je isto tako kao i vi zatucano uporan.
Razlika je jedino u boji zatucanosti- jedna je zelena,a druga zuta.
Objasnite molim vas zbog cega u vasoj obozavanoj EU sve vise jacaju NACIONALISTICKE partije,a demokratsku Srbiju ne zele da vide najmanje jos 10god. u svojoj nakaznoj porodici?

Mingo je car za nju...nije dostojna cipele da mu cisti.

Covek ima veru i ideale, a ona prodaje nasu decu i sve nas zarad sitne koristi...
 
E tako, posto sam vam iskopirala ono najbitnije, sad mozemo malo i da diskutujemo na postavljenu temu, pojedinci mogu slobodno da nahrane sopstveni ego pa cak i da likuju jer ce verovatno pogresno protumaciti mnoge Dinkiceve odgovore, kao i obicno!

Da da Dinkic je covek od reci, on sta kaze on to i ispuni, samo ne znam ko ukrade narodu onih 1000 EUR
 

Back
Top