Veliki miting SNS-a uzdrmao Vladu, Cvetkovic ponudio ostavku

Vec sam odgovorila na to pitanje na nekoj od tema, ako te bas toliko zanima, pokusaj da nadjes odgovor, ne mogu da odgovaram svakom pojedinacno na isto pitanje a pogotovo glupo pitanje!

A mozda bi ste mogli meni da date odgovor posto ste tvrdili danas da imate materijala da napisete roman? Da ponovim:
Objasnite molim vas zbog cega u vasoj obozavanoj EU sve vise jacaju NACIONALISTICKE partije,a demokratsku Srbiju ne zele da vide najmanje jos 10god. u svojoj nakaznoj porodici?
Zasto 80% EU stanovnistva uporedjuje diktaturu Brisela sa diktaturom Moskve prema zemljama nekadasnjeg Varsavskog pakta?
Inace imam materijala da demantujem svaku vasu tvrdnju ili uverenje koje bi ste izneli u tom vasem zutom romanu.

Video Cvetkovic da Tomica bezi pa da i on krene na vreme :D
Polako Premijeru, moras da odgovaras za sva nedela koja si pocinio Srpskom narodu.

Oni bi stvarno trebalo da odgovaraju, zavili su u crno ovaj narod...

Valjda ce biti prilike da plate za sve sto su ucinili, sto su nas pretvorili u jednu od najmanjih i u najsiromasniju drzavu u evropi, sto su nas ponizili i bacili na kolena, i obrukali casno srpsko ime....

ZUTA BAGRO, BLIZI VAM SE CRNI PETAK!!!

Polako Premijeru, moras da odgovaras za sva nedela koja si pocinio Srpskom narodu.

Meni se cini da ste vi nesto pobrkali. Onaj koji daje ostavku pokazuje bar neki moral, ali onaj koji ne zeli nikad da ode e taj je problem.bez morala i stida. Vi bi sad lincovali nekog ko ubuduce nece vise krasti ovu drzavu (dobrovoljno), i to slavili kao uspeh jednog prevaranta Tadica koji i dalje ostaje da nas guli:eek:

Evo vam jos malo povoda da se dodatno obradujete, pa kazite posle kako mi iz DS nismo fer!

[B]Dinkić: Treba nam hitan preokret

Potpredsednik Vlade za ”Novosti”: Vlada je izgubila autoritet, vremena za čekanje više nema. Puno sam pričao sa Tadićem, mislim da će imati snage da ovo reši. Kad preuzmemo inicijativu, Toma neće imati koristi od stiropora
[/B]
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:318435-Dinkic-Treba-nam-hitan-preokret

Pa zasto onda ne ode?

Одговараће исто као што су одговарали и бивши функционери СПС!!
Овде су политичари повлашћени слој грађана, могу да раде шта год им је воља и што је најзанимљивије није више ни битно којој партији припадају.
Када их неко позове на одговорност они се позову на имунитете по било ком основу или објаве да је у питању " прогон политичких неистомишљеника".
Српском народу терба нова партија која ће спречити суноврат Србије..
Од људи који су се до сада бавили политиком Вук Јеремић би могао да буде лидер те нове странке.Онима који су блиски тзв Демократској странци познато је како се "покварио" систем за гласање када је био реизбор и када Јеремић наводно није добио потребан бр гласова.
Онако како живи домаћинска породица Вука Јеремића у једном селу у срцу Србији требало би да живи најмање 70% Србије.
Дакле спас Србије је у развоју села и странци која ће то спровести...

Овде су политичари повлашћени слој грађана, могу да раде шта год им је воља и што је најзанимљивије није више ни битно којој партији припадају.
Када их неко позове на одговорност они се позову на имунитете по било ком основу или објаве да је у питању " прогон политичких неистомишљеника".
Од људи који су се до сада бавили политиком Вук Јеремић би могао да буде лидер те нове странке.Онима који су блиски тзв Демократској странци познато је како се "покварио" систем за гласање када је био реизбор и када Јеремић наводно није добио потребан бр гласова.
Онако како живи домаћинска породица Вука Јеремића у једном селу у срцу Србији требало би да живи најмање 70% Србије.
Вук Јеремић, Чедомир Антић, Ксенија Миливојевић, Леон Коен, Бранко Драгаш (економиста)...од ових кадрова би се могла направити једна солидна странка десног центра :)

Вук Јеремић, Чедомир Антић, Ксенија Миливојевић, Леон Коен, Бранко Драгаш (економиста)...од ових кадрова би се могла направити једна солидна странка десног центра :)

Leon Kojen je trebao da bude ministar spoljnih poslova kada se mislilo da će SPS,SRS i DSS formirati valdu

Evo sad su javili da ce ukinuti dodatni porez za vozila do 3.5T, uplasili su se mitinga opozicije i onih strajkova koji su krenuli posle mitinga, a i ovi su najavili ako ne smanje poreze za to da ce strajkovati, i ovi odmah vracamo na staro, a sve je to poteklo od mitinga 5.2, mogu oni da pisu da nas je bilo tamo 1000 ljudi ali dela pokazuju da su se usrali ko grlice, samo polako, ocekujte sledecih dana jos strajkova, cuce se :D
Evo zapamtite sta sam rekao, info iz prve ruke :D

E pa nazalost verovatno tvoju, ovog puta to nece biti, svako ce odgovarati, jer Toma nije kao ostali politicari demagog, ali videcete uskoro, spremte se spremte :D

Meni se cini da ste vi nesto pobrkali. Onaj koji daje ostavku pokazuje bar neki moral, ali onaj koji ne zeli nikad da ode e taj je problem.bez morala i stida. Vi bi sad lincovali nekog ko ubuduce nece vise krasti ovu drzavu (dobrovoljno), i to slavili kao uspeh jednog prevaranta Tadica koji i dalje ostaje da nas guli:eek:
Nenene, devojko, onakj koji daje ostavku pokazuje moral, ali onaj ko daje ostavku da pobegne iz zemlje da bi sacuvao svoje PEDU od ruke pravde(sudstva) e to se ne zove moral, to se drugacije zove, ali verovatno to nisi znala, evo kazi ti meni kako se to zove , pa mora da da ostavku da bi pobegao iz zemlje, ne moze da vodi Vladu iz neke od Jevropskih zemalja.

Nenene, devojko, onakj koji daje ostavku pokazuje moral, ali onaj ko daje ostavku da pobegne iz zemlje da bi sacuvao svoje PEDU od ruke pravde(sudstva) e to se ne zove moral, to se drugacije zove, ali verovatno to nisi znala, evo kazi ti meni kako se to zove , pa mora da da ostavku da bi pobegao iz zemlje, ne moze da vodi Vladu iz neke od Jevropskih zemalja.

Znaci Tadic je za tebe ok. i nije lopov, samo zato sto ne daje ostavku?
a osim toga otkud ti to da ce Cvetkovic bezati, i da li se zna KONKRETNO sta je ON licno zasrao ili treba samo da ispasta Tadiceve grehe?

a osim toga otkud ti to da ce Cvetkovic bezati, i da li se zna KONKRETNO sta je ON licno zasrao ili treba samo da ispasta Tadiceve grehe?
BoTa, za mene OK, pa ja bih morao da odem u LL kad bih to rekao, gde je taj lopov OK, mozda za tebe, a odkud tebi da Deda Mraz nece da bezi, pa ON licno mora da odgovara za BoTa-ine greshe, jer je on sve to potpisivao njegov potpis je na svakom zakonu koji je donela Vlada, pa ne moze da odgovara neko treci jer nije to potpisao to mora onaj ko je potpisao da odgovara, A KO MU JE KRIV KAD NEMA MOZGA PA MORA DA SLUSA STA MU BO TA KAZE?

Isto kao i Nikola Sainovic se cinio kao samo sporedan lik pored Milosevica pa ga osudise na 22 godine robije. Dovoljno je i to sto je na vrhu drzavne aparature-znaci saucesnik.

Back