Veliki miting SNS-a uzdrmao Vladu, Cvetkovic ponudio ostavku

Evo vam jos malo povoda da se dodatno obradujete, pa kazite posle kako mi iz DS nismo fer!

Dinkić: Treba nam hitan preokret

Potpredsednik Vlade za ”Novosti”: Vlada je izgubila autoritet, vremena za čekanje više nema. Puno sam pričao sa Tadićem, mislim da će imati snage da ovo reši. Kad preuzmemo inicijativu, Toma neće imati koristi od stiropora

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:318435-Dinkic-Treba-nam-hitan-preokret

SVI CETE NA ROBIJU ZUTE LOPURDE :evil:

DOVELI STE SRBIJU DOTLE DA NAM PLATA BUDEN AJMANJA U EVROPI A CENA BRASNA I SECERA DUPLO VECA NEGO U NEMACKOJ! :evil:

E tako, posto sam vam iskopirala ono najbitnije, sad mozemo malo i da diskutujemo na postavljenu temu, pojedinci mogu slobodno da nahrane sopstveni ego pa cak i da likuju jer ce verovatno pogresno protumaciti mnoge Dinkiceve odgovore, kao i obicno!

Mislim da stavovi nisu u skladu sa evropskim tokovima i da je zaboravio najbitnije - kao to rade nasa belgijska braca... i sestre ..

BELGIJSKA SENATORKA POZVALA SUPRUGE POSLANIKA DA STUPE U NEOBIČAN ŠTRAJK

Nema vlade, nema seksa!

Uskraćivanje naklonosti, na predlog Marelen Temerman, flamanske socijalističke senatorke i, usput, ginekologa, povećava uloge u potrazi za novom administracijom nakon neizvjesnog rezultata na izborima prošlog juna.

Očajna vremena traže očajne mjere. Partnerke suprotstavljenih belgijskih političara su pozvane da stupe u seks štrajk dok poslanici ne formiraju vladu.

Belgijske vlade su uglavnom koalicije šest ili sedam partija, zbog čega je veoma teško zadovoljiti sve. Raniji pokušaj da se ohrabre poslanici da požure, pozivom da svi Belgijanci puštaju bradu dok ne bude formirana vlada, nije urodio plodom.

SVI CETE NA ROBIJU ZUTE LOPURDE :evil:

DOVELI STE SRBIJU DOTLE DA NAM PLATA BUDEN AJMANJA U EVROPI A CENA BRASNA I SECERA DUPLO VECA NEGO U NEMACKOJ! :evil:

Gospodine Tihi, imajte bar malo milosti prema nama kad za to dodje vreme! Nadam se da cete bar meni preko vasih veza uspeti da obebedite neku udobnu celijicu sa racunarom i internetom kako bih i dalje mogla da pisem na forumu i komuniciram sa vama!

Gospodine Tihi, imajte bar malo milosti prema nama kad za to dodje vreme! Nadam se da cete bar meni preko vasih veza uspeti da obebedite neku udobnu celijicu sa racunarom i internetom kako bih i dalje mogla da pisem na forumu i komuniciram sa vama!

Колега Минго има и интернет. Не се бринеш за то...;)

Vilo ajde po treci put mozda iamam srece ovaj put pa nas udostojis odgovora:
Vidim da si iz PAnceva, jel to tebi taj vazduh malo pomutio razum ili sta je u pitanju???

Vec sam odgovorila na to pitanje na nekoj od tema, ako te bas toliko zanima, pokusaj da nadjes odgovor, ne mogu da odgovaram svakom pojedinacno na isto pitanje a pogotovo glupo pitanje!

Vec sam odgovorila na to pitanje na nekoj od tema, ako te bas toliko zanima, pokusaj da nadjes odgovor, ne mogu da odgovaram svakom pojedinacno na isto pitanje a pogotovo glupo pitanje!

Ne znam sto je to glupo, to nije glupo to je zabrinjavajuce sto se desava u Pancevu a tebi je to glupo pitanje, sad sam stvarno zaprepascen da nemas neke posledice, kako moze da ti zagadjenje TVOG grada bude glupo????
ALi ajde...

Poslednja izmena:

Back