Veliki Miting podrške u Novom Sadu

Браћо, да ли подржавате овај митинг?

  • Подржавам, ипак се мора јести

  • Не подржавам, сељаци штете држави

  • Нису из моје странке нек цркну

  • Ало модерација, шта кој мој ово овде?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.509
Trenutno se održava veliki celovečernji miting podrške u Novom Sadu gde zemljoradnici podržavaju jedan drugog zbog najnovije ispale lokalne vlasti da im se ne odobre beneficije za imanja poput prošlogodišnjih. Razočarani odobrenim iznosom jedan ojadjeni zemljoradnik je rekao: "Eh da je Ratko tu pa pa da ih veže u žicu jdnog po jednog pa nek raspišu nove izbore"


http://4.***************/_s6zY8-yAuYc/SMtXAxTDQGI/AAAAAAAABFw/sgqNPsA-Wa8/s400/War+Crimes+Fugitive+General+Ratko+Mladic.jpg
http://www.fondpolj.vojvodina.gov.rs/index.htm
dash2.gif
 

Back
Top