Veliki Brat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZAo mi ih je.... Nisam ih licno poznavao i nisam nesto mnogo pratio serijal VElikog brata.

Jednostavno gledano zao mi je jer su bili mladi ljudi....
TAcno je kad se gleda svi oni su manje vise bili alfa i omega Velikog brata ali sta da se radi...

Zivot idelj dalje zato ga zivimo...
 
Normalna bi bila anketa tipa:
Ko bi pobedio da nije prekinut VB:
-Vesna
-Aca
-Natasa
-Suzana
-Burek
-Djordje
-Vesko

eeee...
a ja miislim da je najgluplje od svega bilo podeliti kintu svima u kuci
trebali su, recimo
da zamrznu stanje
da ih skupe u studio recimo za srpsku
onako komemorativno il shta vec
i da se glasa sat vreme
pobednik nosi sve
i molim lepo

mislim... glupo je ovo shto cu da kazem
al... shta je vesna kriva zbog elmirove pasioniranosti brzinom?

mislim... ne ide :(

mada... ne bih da sam u kozi onih iz emotiona... sigurno im nije bilo jednostavno!
 
VB je zavrsen kako je zavrsen, s obzirom na to sta se desilo po meni ok. Ipak nigde nisam procitao sta se desilo sa jednom stvari, sa gledaocima. Naime, nagrade preostalim ucesnicima su raspodeljene na ravne delove i to je ok. Medjutim, celim tokom serijala je ponavljano da ce svi gledaoci koji su glasali biti u konkurenciji za plazmu i milion dinara. Proslo je 98% serijala, od SMS poruka je zaradjeno verovatno 90% novca, a kao glavna nagrada gledaocima umesto milion + koliko vredi plazma je isplaceno - NULA. Jos jedna u nizu prevara organizacije koja je iskoristila situaciju sto svi gledaoci tuguju za pokojnicima da zbrisu i da jos vise zarade. Sramota.
 
VB je zavrsen kako je zavrsen, s obzirom na to sta se desilo po meni ok. Ipak nigde nisam procitao sta se desilo sa jednom stvari, sa gledaocima. Naime, nagrade preostalim ucesnicima su raspodeljene na ravne delove i to je ok. Medjutim, celim tokom serijala je ponavljano da ce svi gledaoci koji su glasali biti u konkurenciji za plazmu i milion dinara. Proslo je 98% serijala, od SMS poruka je zaradjeno verovatno 90% novca, a kao glavna nagrada gledaocima umesto milion + koliko vredi plazma je isplaceno - NULA. Jos jedna u nizu prevara organizacije koja je iskoristila situaciju sto svi gledaoci tuguju za pokojnicima da zbrisu i da jos vise zarade. Sramota.

Pa ako ti je ok sto su pare podeljene preostalim ukucanima onda gledaj tako da je i tih milion dinara podeljeno na 8 miliona stanovnika Srbije sto znaci da niko nista nije dobio a isto vazi i za plazmu.
 
ja mislim da je posteno sto su im podelili pare,sem Natasi,koju posle ovoga jos vise mrzim i prezirem! kud ne ispade ona umesto Dijane,od 2 zla Natasa je vece zlo!

Zasto je posteno??? Pa ni onaj Aca 100% ne bi pobedio a ovako je za par dana sedenja u kuci dobio par hiljada evra.A sto je ta nAtasa zlo.Pa ta devojka je jedina u toj kuci koja se bavi humanitarnim radom i koja je uradila nesto i za nekog drugoga (dobro ne racunam Suzanu koja je mnoge momke usrecila)
 
Zasto je posteno??? Pa ni onaj Aca 100% ne bi pobedio a ovako je za par dana sedenja u kuci dobio par hiljada evra.A sto je ta nAtasa zlo.Pa ta devojka je jedina u toj kuci koja se bavi humanitarnim radom i koja je uradila nesto i za nekog drugoga (dobro ne racunam Suzanu koja je mnoge momke usrecila)
obicno se slazem sa tvojim komentarima,ali za natasu nikako.to cime se i da li devojka bavi napolju,ok ako je tako.ali ja je gledam iskljucivo kako se ponasala u kuci,i ja nikada takvoj osobi ne bi poverila nikakav rad,pogotovu ne humanitarni.ali posto je u srbiji sve naopako,tako i ona moze time da se bavi-a devojci definitivno fali nesto u glavi.pa ona ne ume da prica,ona ima ispade,cici,vristi,ima `neartikulisane` pokrete`,zivcana je,ne postuje druge persone,sizofrenicna je...
ti koji su joj poverili da radi humanitarne stvari,verujem da i ne znaju kakva je osoba..ali sve to je stvar ukusa,i o tome ne vredi raspravljati.
moje je misljenje da taj novac bas niko i nicim nije zasluzio.bas niko.eto `nit luk jeli,nit` luk mirisali` a svi su bas lepo placeni za nista.
i posle neko neka kaze da `nema `leba bez motike`
 
ja se ne slazem sa ovakvim zakljuckom.mislim da je miki bio seljak i pre toga,ali on to nije krio,sto je ok.neki su i usli u kucu,a mentalno nisu bili ok,po meni je natasa bila takva.djani curcic ne bih rekla da je extremno glup niti narocito popularan.
ali mislim da su ena i marko skoro najbolje prosli jer su dobili ok posao...sad sto je takva vrsta muzike,pa dobro,ne moze bas sve da bude potaman,ali mislim da rade lep i dobro placen posao.
Nisam gledao a ni nenameravam...Miki je bio normalan,ali ga je slava progutala,Ono dvoje na pinku nisu vredna prepricavanja...ma niko nije.Ti imas svoje misljenje,ja imam svoje.Boli me ....sta ti mislis i neka boli tebe sta je mislim pa smo svi srecni osim onih u Kuci!
 
devojci definitivno fali nesto u glavi.pa ona ne ume da prica,ona ima ispade,cici,vristi,ima `neartikulisane` pokrete`,zivcana je,ne postuje druge persone,sizofrenicna je...

A jbg izgleda je to odlika devojaka iz Nisa. Natasa je prilicno slicna njenoj zemljakinji iz prvog VB jedino sto je ona iz prvog ratoborna ali isto je sizofrenik.
Jos najbolje jutros upalim TV kad ono ona emisija leteci start i vode je sada Sava i ta Maja (valjda se tako zove). Ajde Sava ok ali ova Maja devojka ne zna da prica.Katastrofa ko je sve u ovoj Srbiji na televiziji.Znaci degenerik koj ne zna pola slova pravilno da izgovori ti vodi emisiju na TV-u.
 
Jose, Maja je bila trista pedeset puta bolja od Natase.Ni ona mi nije bila simpaticna ali ova je stvarno odvratna.Maja se svadjala sa svima i bila primitivna k*cka ali Natasa je jedna 'izda koja se supka svemu sto hoda,tracara i torokusa,nevaspitana i primitivna.A Sava je isto toliki degen koji misli da je jako(ponavljam jakooooo)zabavan i duhovit a ustvari je dosadan kao proliv i tupan.
 
Hose,upravo tako.Zalosno jeste,ali i taj VB i nasa TV,upravo i promovisu takve suntave osobe,i upravo sansu dobijaju oni za koje nikad ne bi pomislila ni da ce da prismrde u kucu VB,a kamo li jos da budu neke vajne voditeljke/voditelji.Maja je tezak degenerik,ruzna je ko noc,a gledala sam je u maloj sestri zadnji put,nesto skace,kerebeci se....:shock:uzas.Nista nije bolji ni onaj kezoliki Sava.U kuci nije znao jednu recenicu da sastavi,a on sad kao neki frajer.
Stvarno smo trulez od drustva.
 
i jos jedna stvarcica,nisam znala da se bavi humanitarnim radom,ali to nije vazno ...znam jednu osobu koja dobija oko 610 hiljada eura godisnje(nije biznismen)i vecinu toga trpa u svoj dzep pa se bavi humanitarnim radom i to tjera druge da daju novac...a o njemu se prica kao u humanitarcu.takodje znam da bi ta osoba sve nas sa foruma stavila u jedan kazan da kljucamo,i ko zna sta jos,da to prinosi njegovoj dobroj reputaciji.
Vjerovatno se bavi humanitarnim radom Natasa,da bi se usupkala nekom.
 
Bas se to desilo.jA sam na internetu vidjela i mislila da je sala.Kad sam vidjela da je isprave...zgrozila sam se.Zao mi je njih,svih(pa i Zeke,mlad covjek je poginuo),onaj ko je redovno gledao VBa kao da ih je znao...prozivljavao neke momente sa njima iako to nije bilo tako.srecom,ja sam gledala samo subotom jer me smorilo.Jako mi je zao Elmira i Zorice,bili su nekako duhoviti i dobri...dok je Zeka bio narcisiodan idiot,ali ipak mi je zao njega.Mislim,zasto ne bi bilo?Mlad covjek,poginuo.Dovoljno za mene.
Jos jedan dokaz da se supkanje u zivotu-isplati.Na svu zalost,ja ne mogu da naucim tu lekciju.Tako je prosla Natasa,supkala se svima i ogovarala okolo a posle o osobe koje je ogovarala obozavala pred njima...
Svinja.Da su je jednom nominovali(kako su mogli kad nisu znali kakva je),ispala bi AUTOMATSKI.A ovako je dobila 13 ili koliko vec hiljada eura.
To ti je zivot.
Viva La Che.


Ti to misliš, aaaa?...A odakle ?:roll:

I šta si se navrzla na Natašu...o pokojnicima neću ništa loše...nije lepo ni kulturno, a sve sam rekla dok su bili živi.:?

Kako te nije sramota da za bilo koga kažeš da je svinja ???:evil:

Kako bi ti izgledalo da ja dođem u tvoju zemlju i tvoje sunarodnike počnem nazivati svinjama ?:roll:
 
Hose,upravo tako.Zalosno jeste,ali i taj VB i nasa TV,upravo i promovisu takve suntave osobe,i upravo sansu dobijaju oni za koje nikad ne bi pomislila ni da ce da prismrde u kucu VB,a kamo li jos da budu neke vajne voditeljke/voditelji.Maja je tezak degenerik,ruzna je ko noc,a gledala sam je u maloj sestri zadnji put,nesto skace,kerebeci se....:shock:uzas.Nista nije bolji ni onaj kezoliki Sava.U kuci nije znao jednu recenicu da sastavi,a on sad kao neki frajer.
Stvarno smo trulez od drustva.


Ne bih rekla da smo baš toliki trulež...a danas može svako da otvori svoju producentsku kuću i da tamo "stavlja" za voditelje koga hoće...po babu i po stričevima...na nama je da ili gledamo i nerviramo se kakve nam nepismene kreature skakuću iza ekrana...ili da ne gledamo.:?

p.s. Inače se sa svime slažem...što si napisala/o...
 
Jose, Maja je bila trista pedeset puta bolja od Natase.Ni ona mi nije bila simpaticna ali ova je stvarno odvratna.Maja se svadjala sa svima i bila primitivna k*cka ali Natasa je jedna 'izda koja se supka svemu sto hoda,tracara i torokusa,nevaspitana i primitivna.
Nebih se nikako slozio sa ovim.
Malo sam pratio ovog VB ali prvi sam gledao svaku epizodu,
Da li si gledala Maju kad se raspravljala npr sa Veselinom zbog peskira. .sta je govorila o DJankarlu, Jadranki ..i mnogo slicnih situacija...
to ne mozes da uporedis sa ogovaranjem Natase, a sta drugo da rade u kuci, nema nikakvih aktivnosti sem nekih glupavih zadataka sat-dva dnevno,
II)
drugo ako osoba ima strpljenja da saslusa, razgovara, podrzi, ohrabri, ili pohvali nekog ne proglasavajte je odmah za slihtaru, glumicu, folirantkinju,
ima takvih ljudi :)
sem toga imala je rasprave sa nekima kolko sam video..

iz 5-6 epizoda to je moj utisak ;-)
 
eeee...
a ja miislim da je najgluplje od svega bilo podeliti kintu svima u kuci
trebali su, recimo
da zamrznu stanje
da ih skupe u studio recimo za srpsku
onako komemorativno il shta vec
i da se glasa sat vreme
pobednik nosi sve
i molim lepo

mislim... glupo je ovo shto cu da kazem
al... shta je vesna kriva zbog elmirove pasioniranosti brzinom?

mislim... ne ide :(

mada... ne bih da sam u kozi onih iz emotiona... sigurno im nije bilo jednostavno!



naravno ,ja sam izlozila citavu teoriju o tome ,kako nema veze sa vezom to sto su uradili,,,
prekinuli sou,eventualnog pobednika lisili za iznos od 90 000 e
,,,cak,sam sigurna jako
da eventualni pobednik,par favorita,,,koji su mogli da pobede mogu da podnesu tuzbu zbog nacina na koji se prekinuo sou
sta imaju veze ljudi u kuci sa tim sto su se skupili bivsi takmicari ,,,i pravili bahanalije?
ali mi je izbrisana...a i ovo ce da izbrisu,verovatno..
 
Ti to misliš, aaaa?...A odakle ?:roll:

I šta si se navrzla na Natašu...o pokojnicima neću ništa loše...nije lepo ni kulturno, a sve sam rekla dok su bili živi.:?

Kako te nije sramota da za bilo koga kažeš da je svinja ???:evil:

Kako bi ti izgledalo da ja dođem u tvoju zemlju i tvoje sunarodnike počnem nazivati svinjama ?:roll:
Izvini,ali cini mi se da si ti iz Beograda.Natasa je iz Nisa.Jesam li ja rekla da su Nisljani svinje.Nope.Izvlacis iz konteksta.Ako si mislila kao da je govorim da su Srbi svinje grdno si se prevarila.rEKLA sam da je to Natasa.Mozda mi je jezik malo grub,ali nemoj samo da si navrzla na mene.Pojedinci su govorili svasta za druge ukucane i ti si ...cutala ili sta god.Ako ti je Natasa bila simpaticna,imam i ja pravo na moje misljenje.I meni je Ivan bio simpatican pa su ga zvali degenrikom,pederom i tako dalje(ne smeta mi da je homic,ali su ga raznim imenima zvali).Da li sam ja pravila frku?Ne.
Da ti podjes u CG i budes nekoga nazivala svinjama ne bi se nesto uzbudila,jer nazvani smo lopovima,idiotima,ljencugama,svercerima pa mi ne bi previse smetalo.
Ne razumijem tvoju poentu.O pokojnicima nista lose nisam rekla,mnogo mi je zao svih,iako mi nisu bili svi simpaticni.Nije mi zao njih jer su bili ucesnici VBa.Zao mi je troje mladih ljudi koji su tragicno zavrsili zivot.
Imas nesto protiv mene,ok nema problema.Ako si se ti na bilo koji nacin osjecala uvrijedjenom izvini.Malo si(moje misljenje)promasila moju poentu,a ako ti se ne svidja sto sam nazvala nekoga svinjom jos jednom kazem, izvini,necu vise ako vecini ljudi smeta.nATASA mi je antipaticna.A ne ljudi iz Nisa(ako je to bila tvoja poenta).
 
naravno ,ja sam izlozila citavu teoriju o tome ,kako nema veze sa vezom to sto su uradili,,,
prekinuli sou,eventualnog pobednika lisili za iznos od 90 000 e
,,,cak,sam sigurna jako
da eventualni pobednik,par favorita,,,koji su mogli da pobede mogu da podnesu tuzbu zbog nacina na koji se prekinuo sou
sta imaju veze ljudi u kuci sa tim sto su se skupili bivsi takmicari ,,,i pravili bahanalije?
ali mi je izbrisana...a i ovo ce da izbrisu,verovatno..

sve zavisi od toga ko je koliki covek od njih. evo recimo,ti ako stvarno tako gledas na to,moglo bi se reci da i nisi covek.
 
Nebih se nikako slozio sa ovim.
Malo sam pratio ovog VB ali prvi sam gledao svaku epizodu,
Da li si gledala Maju kad se raspravljala npr sa Veselinom zbog peskira. .sta je govorila o DJankarlu, Jadranki ..i mnogo slicnih situacija...
to ne mozes da uporedis sa ogovaranjem Natase, a sta drugo da rade u kuci, nema nikakvih aktivnosti sem nekih glupavih zadataka sat-dva dnevno,
II)
drugo ako osoba ima strpljenja da saslusa, razgovara, podrzi, ohrabri, ili pohvali nekog ne proglasavajte je odmah za slihtaru, glumicu, folirantkinju,
ima takvih ljudi :)
sem toga imala je rasprave sa nekima kolko sam video..

iz 5-6 epizoda to je moj utisak ;-)
I Maja je ...i...id...bezveze.nATASA je dvolicna i licemjer to je pod jedan.Ova Maja je barem iskrena.Slihtala se Zeki naprimjer,a onda podje u cosak i ogovara ga.Slihtala se Burequ.Ista stvar.Slihtala se onoj...iz Curuga, kako se vec zove pa ponovo ...trac trac trac.A onda kad se vrati iz svog coska, sa istom tom osobom koju je pljuvala...ponasa se divno prema njemu kao da se nista nije desilo.Zato je slihtara,glumica i folirantkinja.Nisam pratila redovno VB,ali kad god da sam prebacila ona bi se drala na nekoga.Pod 2 primitivna je.Vecinski svi su(evo da se Sandra ne naljuti Micko mi je bio br 2 ogavan,Vesko je isto primitiva teska dolazi iz istog grada kao ja,ali nije kvaran i nije glup,nije ni Micko kvaran ali je mnooogo glup),ali Natasa mi je tesko isla na nerve.
Ja nemam nimalo strpljenja,temperament mi je ocajan i ne umijem dobro sa ljudima koji su od krvi i mesa a nisu jedan avatar i nick,ali ne smatram sebe slihtarom,glumicom i folirantkinjom.Natasa se stalno svadjala zbog glulposti.Jedan od dokaza kakva je kad je nominovala MIsela.On meni nikada nije bio simpatican,ali ona je stalno bila sa njim,mazila se i druzila a onda ga nominova zato sto se ne kupa redovno?????Dobro,glupo je sto se ne kupa redovno ali nije razlog za nominaciju.
Marina je mnogo slicna Natasi,ali je gluplja od nje i manje glasna.
 
sve zavisi od toga ko je koliki covek od njih. evo recimo,ti ako stvarno tako gledas na to,moglo bi se reci da i nisi covek.

Pa pazi to sto je _0pu§TεNº_ napisao i nije daleko od istine samo sto naravno niko od ukucana to ne bi uradio posto bi se onda javnost kao obrusila na tog.
U principu niko ko je u kuci nije umro/poginuo e da se to desilo onda bi to bio ok potez.
Ukucanin koji je ispao iz kuce u principu vise sa tom kucom nema nikakve veze a to sto je on i dalje vezan ugovorom sa emotion-om to one koji su i dalje bili u kuci ne treba da zanima ni dotice posto su i ukucani iz prvog VB i dalje pod ugovorom sa emotionom tako da ako bi tako gledali da su recimo zaginuli Maja i Sava to znaci da bi emotion isto tako mogao da prekine VB.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top