Veliki Brat vol.4

evo ti je sa 100 000 pa je vodi tvojoj kuci ako ti je ova dobra. Kod nas u Srbiji je ni u selo ne bi odveli. Ovakve se zigosu i pljuju gde stignu. Ovekve zene su kod nas sramota za zenski rod.Nisi valjda ocekivao da joj pljescemo? Dobro nije dobila po neko jaje na bini. To je dokaz nase tolerancije. Zamisli da je neka Srpska kur.a pobedima u Hrvatskoj na nekom namestenom realiriju kao bi prosla.
Sto prebiste one vase pede.e po Splitu kad ste tolerantni?
u nas pogotovo... za kokošku se znalo od početka da je kokoška... a vaša plačipi*ka se klela u grob svojih predaka :lol: koji luzer... da ima malo više mozga od ove naše kokoške mogao je šutit bar 2 sata pa joj izvuć koju kintu... ovako samo može plakat i sakrivat se iza mame od sramote :lol:
 
Hajde da stavimo na stranu to sve nemoralno shto je radila, ali i kad bismo stavili, jednostavno ne bi nishta ostalo, totalno nezanimljiva i tupava osoba, nemam rechi...

Pa ne zna ni jednu slozenu recenicu da izgovori. Jedino sto sam od nje zapamtio je "neda mi se". Po cemu je ona obelezila ova raliti osim po je.anju svake veceri? Bas poucno za narastaje koji prate ovakve realitije.
 
u nas pogotovo... za kokošku se znalo od početka da je kokoška... a vaša plačipi*ka se klela u grob svojih predaka :lol: koji luzer... da ima malo više mozga od ove naše kokoške mogao je šutit bar 2 sata pa joj izvuć koju kintu... ovako samo može plakat i sakrivat se iza mame od sramote :lol:

pa sto ste glasali za nju ako je kokoska. Sto ne glasasta za Horvata? Ona od Srba nije dobila ni 10 glasova. Ili je ovo namesteno ili ste vi stvarno retardi pa glasali za ovakvog bolida od zene?
I kako se cudis sto je izvizdana. Mnogo je dobro prosla kako je zasluzila.
 
Prvo ona nije iz Splita nego iz Knina,a Drugo Bosanka je i treće u glasove publike ne vjerujem.Sad nek joj produkcija dodjeli odvjetnika za brakorazvodnu makar ja sam da muž dobije cjelokupni iznos.To se ionako vodi ko bračna stečevina
 
pa sto ste glasali za nju ako je kokoska. Sto ne glasasta za Horvata? Ona od Srba nije dobila ni 10 glasova. Ili je ovo namesteno ili ste vi stvarno retardi pa glasali za ovakvog bolida od zene?
I kako se cudis sto je izvizdana. Mnogo je dobro prosla kako je zasluzila.

ZASLUŽILA?!Od koga,niste mi jasni,sve što je radila radila je sebi a ne vama ili bilo kome drugom,ako će ikom polagati račune to su njeni voljeni a ne gledaoci.Smatram da je prema mužu ispala nefer jer mogu misliti kako mu je bilo,ali u kući nikog nije vređala,po meni veći je čovek od Bojane koja joj je okrenula leđa,od Soraje koja glumi poštenje,od Horvata koji joj nije prišao i čestitao joj na pobedi a u kući bio s njom dobar,od Nemeša koji joj je obećavao kule i gradove,trebao je ispasti čovek pa bar prići i čestitati.Možda ima neku falinku,možda je slaba na muškarce,možda je najgora po sebe,ali u toj kući nikog nije oštetila.Meni je favorit bio Dule i Nikola i čudim se da je ona pobedila,to dokazuje da smo licimerni i kontradiktorni.Najgore mi je što drugi osuđuju a ni sami ne znaju kako bi se ponašali u kući,to su posebni uslovi,pravi eksperiment,mislim da ni sami niste svesni šta bi iz vas isplivalo da ste sto dana zatvoreni.
 
pa sto ste glasali za nju ako je kokoska. Sto ne glasasta za Horvata? Ona od Srba nije dobila ni 10 glasova. Ili je ovo namesteno ili ste vi stvarno retardi pa glasali za ovakvog bolida od zene?
I kako se cudis sto je izvizdana. Mnogo je dobro prosla kako je zasluzila.


Ma ko glas'o, oni su za nju glasali još manje od nas. :lol:

Nameštaljka najstrašnija, ajde bre!
 
Taj isti otac je se odrekao preko novina 7 dana posle ulaska.. a sada kada je usla u finale sve joj oprosteno..

Uostalom, sta se ja cudim pa morala je ona naslediti tu licemernost od nekoga :rtfm:

zapitaj se kako regajueš na neki neprijatan događaj/saznanje u trenutku,a kako regajueš za mesec dana,a kamoli za tri meseca.Čovek se ohladio,pa to mu je ćerka,nije nikog ubila.
 
ZASLUŽILA?!Od koga,niste mi jasni,sve što je radila radila je sebi a ne vama ili bilo kome drugom,ako će ikom polagati račune to su njeni voljeni a ne gledaoci.Smatram da je prema mužu ispala nefer jer mogu misliti kako mu je bilo,ali u kući nikog nije vređala,po meni veći je čovek od Bojane koja joj je okrenula leđa,od Soraje koja glumi poštenje,od Horvata koji joj nije prišao i čestitao joj na pobedi a u kući bio s njom dobar,od Nemeša koji joj je obećavao kule i gradove,trebao je ispasti čovek pa bar prići i čestitati.Možda ima neku falinku,možda je slaba na muškarce,možda je najgora po sebe,ali u toj kući nikog nije oštetila.Meni je favorit bio Dule i Nikola i čudim se da je ona pobedila,to dokazuje da smo licimerni i kontradiktorni.Najgore mi je što drugi osuđuju a ni sami ne znaju kako bi se ponašali u kući,to su posebni uslovi,pravi eksperiment,mislim da ni sami niste svesni šta bi iz vas isplivalo da ste sto dana zatvoreni.

Ne znam sta si ti gledala poslednjih 3 meseca?
Ona sto je radila se prikazivalo u 5 drzava i gledali su milioni ljudi. Ako si zaboravila, ona nije bila u svojoj kuci i radila sta je htela vec je bila u jednom velikom SHOWu pred ocima raznih starosnih dobi u udarnim terminima. Zar je takvo ponasanje primer mladima kako se domoci cilja i pobediti? Ona je stramota za zenski rod i takve zene se kog nas nazivaju imenima koja nisu prikladna za ovaj forum. Ne znam ko je glasao za takvu moralnu nakazu od zene i kome je ona mogla biti favorit. Ne mogu shvariti takve umove koji su njoj dali podrsku a casne i postene ljude izbacili iz trke za nagradu.
Ipak ja cvrsto verujem da je ovo teska namestaljka jer ne mogu da poverujem u to da je jedna ovakva kreatura imala veliku podrsku u Hrvarskoj.
 
Ne znam sta si ti gledala poslednjih 3 meseca?
Ona sto je radila se prikazivalo u 5 drzava i gledali su milioni ljudi. Ako si zaboravila, ona nije bila u svojoj kuci i radila sta je htela vec je bila u jednom velikom SHOWu pred ocima raznih starosnih dobi u udarnim terminima. Zar je takvo ponasanje primer mladima kako se domoci cilja i pobediti? Ona je stramota za zenski rod i takve zene se kog nas nazivaju imenima koja nisu prikladna za ovaj forum. Ne znam ko je glasao za takvu moralnu nakazu od zene i kome je ona mogla biti favorit. Ne mogu shvariti takve umove koji su njoj dali podrsku a casne i postene ljude izbacili iz trke za nagradu.
Ipak ja cvrsto verujem da je ovo teska namestaljka jer ne mogu da poverujem u to da je jedna ovakva kreatura imala veliku podrsku u Hrvarskoj.

Možda je nameštaljka,ali mi nije jasna tolika agresivnost kod ljudi na tuđe postupke koji nemaju veze sa njima.Ako će mladi da traže idole u rijalitijima kao što su Farma,VB...onda bolje da bace televizor i da ne gledaju jer i sam kažeš to je šou-za nas,ali za ljude koji su u kući to je eksperiment.Koliko god da se spremiš ne znaš šta te čeka i kako ćeš se ponašati i reagovati,nisi realan.
 
To pricaj u svoje ime.. Licemerno bi bilo bas da su se i Nemes i Bojana smesili i da su joj cestitali na necemu sto smatraju da ne zasluzuje.

Bojana joj je okrenula leđa iz meni debilnih razloga,Nemeš nije debil,a ona joj nije staratelj pa da se petlja u njihovu vezu,od samog starta mi je odnos njih troje bio čudan,a Nemeš ne znam šta je mislio ni u kući a ni van nje šta je mogao novo da sazna što mu nije rečeno ili nagovešteno.
 
Svakako ti zelim takve roditelje ako su ti dobri ;)

Takodje, svako ko nikada nije "iskusio" pravu ljubav moze ono u VB tako da nazove. I tih ljudi mi je svakako zao, jer ce po svoj prilici umreti sami :sad2:
 
Poslednja izmena:
Možda je nameštaljka,ali mi nije jasna tolika agresivnost kod ljudi na tuđe postupke koji nemaju veze sa njima.Ako će mladi da traže idole u rijalitijima kao što su Farma,VB...onda bolje da bace televizor i da ne gledaju jer i sam kažeš to je šou-za nas,ali za ljude koji su u kući to je eksperiment.Koliko god da se spremiš ne znaš šta te čeka i kako ćeš se ponašati i reagovati,nisi realan.

ako si ucesmok nekog realitija onda istoga trena postajes javna licnost i odgovars za svoje postupke (svi su punoletni). Ako neko od vojih kvalitete zna izgovoriti samo dve recenice :"neda mi se" i "bas me briga" i svaku se noc je.ati to prezentuje nju. Nista cudno za takve ogranicene osobe. cudno je to da je takva osoba pobedila. Sad smo u nedoumici da li je namesteno (sto i mogu shvatiti) ili je za takvu osobu najvise glasano (sto ne mogu shvatiti)_
 

Back
Top