Veliki bezbednosni rizik na mitingu SNS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Procena bezbednosnog rizika najavljenog velikog mitinga koji SNS organizuje 5. februara, još se čeka.

- Bezbednost predstojećeg skupa opozicije je isključivo u nadležnosti MUP-a, ali ukoliko BIA dođe do nekih informacija koje ukazuju na obeležja koja su u našoj nadležnosti, kao što je to bio slučaj uoči održavanja Parade ponosa, mi ćemo samoinicijativno obavestiti nadležne državne organe - ističe Stojić.

Nezvanično se može čuti da je BIA stepen rizika najavljenog skupa već procenila na najviši nivo, ali Stojić to nije hteo da komentariše.

Ministar policije Ivica Dačić najavio je da će MUP zajedno sa organizatorima mitinga proceniti rizik skupa, a zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić je za Press potvrdio da će se, povodom toga, odgovorni ljudi iz stranke, najverovatnije sledeće nedelje sresti sa čelnim ljudima MUP-a.

- Broj građana na našem mitingu 5. februara će sve iznenaditi, a nas to jedino interesuje.... - kaže Vučić.
 
Imam tri sigurna mesta gde se mogu skloniti i prespavati u Beogradu, a koliko poznajem stanare (rod su mi) primace i one koje ne poznaju, samo da sklone glave, ako ustreba. Mada, sumnjam. Nece vlast u izbornoj gladnoj godini toliko smeti da provocira, a SNS da se dobro organizuje, samo proveren kadar u obezbedjenje skupa. Sumnjam i u to da ce policija biti ta koja bi isprovocirala sukob, i oni su u istom cabru kao i gradjani...
 
Imam tri sigurna mesta gde se mogu skloniti i prespavati u Beogradu, a koliko poznajem stanare (rod su mi) primace i one koje ne poznaju, samo da sklone glave, ako ustreba. Mada, sumnjam. Nece vlast u izbornoj gladnoj godini toliko smeti da provocira, a SNS da se dobro organizuje, samo proveren kadar u obezbedjenje skupa. Sumnjam i u to da ce policija biti ta koja bi isprovocirala sukob, i oni su u istom cabru kao i gradjani...

Ma svima ide u prilog da naprave sranje na mitingu- DS-u da pokaže kako su opozicionari divljaci, SRS-u da isprovocira nemir i napadne skup- baš svima- osim SNS-u.
 
Kao sto rekoh pre neki dan...nereda nece biti, bice legitimisanja osoba sumnjivih izgleda tipa kapuljace, fantomke, navijacka obelezja...itd. I da te ce ljude pokusati da podmetnu zuti...ali to bi obezbedjenje trebalo da resi, obzirom da ce to organizovati upravo bivsi panduri...tako da ko zeli da ide tamo bez brige bice uglavnom mirno osim ako se ne pojavi bas neka budala sa suzavcem ili da nesto gadaj kamenom itd, ja licno ne vidim svrhu odlaska...jer sam vise za masovne koordinirane strajkove sirom Srbije nego za ovo gubljenje vremena za promociju jedne stranke ali avaj...na kraju krajeva sve je marketing tako da...
 
Nezvanično se može čuti da je BIA stepen rizika najavljenog skupa već procenila na najviši nivo, ali Stojić to nije hteo da komentariše..

Zašto bi Tadićev Aleksa Žunjić komentarisao kada i on zna da su mu poslodavci
ozbiljno DOSqurčili narodu? Zna on dobro koliko je ova kvislinška vlast prezrena!
Kada se pređe kritična tačka ni Koferčetovi Pretorijanci ne pomažu.

Možda postoji mogućnost da lično, u slučaju nereda, dejstvuje
paravojna formacija "Žuto preduzeće" ? z:lol:

paravojska.jpg
 
Ризик скупа за продавце кокица? За кога, бре, ризик и што је важније - од кога..
АКО буде "догађања" - ДЕСИЋЕ се тамо где буде тв камера са U92!
Нешто је ПРЕВИШЕ СЛУЧАЈНОСТИ сниматељима и камерама РТВ U92:
-Наместе камеру у Немањиној, преко пута дворишта - упуцају ВизиЈонара!
-Наместе камеру на Дом омладине - испред Дома туча "хулигана" и Преторијанаца....
-Наместе камеру "случајно" када две глупаче "случајно" пељеше "Најке"...
Даље настави сам.

Ако буде потребно, МИ6 буди "спаваче" 1, 2, 3... преко посредника и наређује "акцију".
 

Zna on dobro koliko je ova kvislinška vlast prezrena!
Kada se pređe kritična tačka ni Koferčetovi Pretorijanci ne pomažu.
Koja glupost... Prvo, dobili su na izborima, što znači da su omiljeniji u narodu od vas. Drugo, posle izbora ste vi pokušali koaliciju sa Dačićem i molili ga da bude vaša nevesta.

A sad kao - "koferče." Ta Afera Kofer je bila još 2006, a vi ste 2008. s Dačićem pokušavali da napravite vladu.
 

Pošto se sada dobro živi i ima se, učesnici mitinga neće biti raspoloženi za nerede.

Zamislite da po ovom vremenu sad nema grejanja. Tako je bilo pre dolaska Tadićeve ekipe, i zato su tada revolucije bile smislene.

Ali sada prosečan učesnik mitinga zna da se vraća udobnom životu, i zato neće hteti rat na ulicama. Nadam se da grešim, jer me zabavlja kada čitaoci NSPM, B92, Dveri i drugih opozicionih sajtova dobijaju gumeni metak u facu.
 


Koja glupost... Prvo, dobili su na izborima, što znači da su omiljeniji u narodu od vas. Drugo, posle izbora ste vi pokušali koaliciju sa Dačićem i molili ga da bude vaša nevesta.

A sad kao - "koferče." Ta Afera Kofer je bila još 2006, a vi ste 2008. s Dačićem pokušavali da napravite vladu.

Jeste toliko ste omiljeni da je u slobodnom narodu msve češća uzrečica
"Pobijem govna i gotova stvar"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top