Velike Listove u nogama

Nemoguće. Ako je to neko zadrževanje limfe, onda treba proveriti srce i bubrege.
Da ja sam bio bolestan od bubrega, bio sam na dijalizu vec 4 godine nako toga dobio sam bubreg od donatora, Pre transplatacije ja sam imao velike listove posle transplatacije bio sam na djeti naravno nekih 5-6 meseci listovi su mi se smanjili vec nakon 7 dana bili su normalni,I ja onako sav strecan i tako nakon punih 5 meseci od kad sam poceo da jedem svasta (Ne zdravu hranu) Poceli su da mi rastu opet kako su mi bili, Sad ne znam dali je to zbog ne zdrave hrane?
 
Da ja sam bio bolestan od bubrega, bio sam na dijalizu vec 4 godine nako toga dobio sam bubreg od donatora, Pre transplatacije ja sam imao velike listove posle transplatacije bio sam na djeti naravno nekih 5-6 meseci listovi su mi se smanjili vec nakon 7 dana bili su normalni,I ja onako sav strecan i tako nakon punih 5 meseci od kad sam poceo da jedem svasta (Ne zdravu hranu) Poceli su da mi rastu opet kako su mi bili, Sad ne znam dali je to zbog ne zdrave hrane?
A jel si ti imao te velike listove na nogama kada si imao recimo 17 godina? Ako jesi, tu bas pomoci i nema,
a ako nisi, onda stvarno bolujes od nek9ih drugih bolesti.
Zasto ne napises koliko godina imas, od kada imas taj "estetski" problem, da li su ti gleznjevi
nateceni, ali je bilo najvaznije da kazes daimas presadjen bubreg.
Ja zapravo i ne razumem sta sada ovde tebe muci, ne verujem da je muka u nekih 3 cm veceg opsega
listova.
 

Back
Top