Велика разлика у годинама у везама

0d 18-40,
jedno vrijeme i nije muka ali,
od 40 pa dalje je samo uhodavanje nesto zbog necega
i onda nastupa prelijevanje i dolijevanje
ljubav se u manjim godinama mijesa sa strascu
a u visim godinama ukljucuje i druge komponente
i onda vrijeme kompletira salatama, aperitivima
desertima i bog zna cime ako su osobe na visim nivoima
za plitke su i plitke vode...
Ја сам увек мислио да та страст са годинама опада. Но, код ттебе то није случај?

U srecnom braku rodila mu cerkicu

1696275237744.png

Ksenija +40 mladozenja

Какав је ваш став према "великој" разлици у годинама између партнера? Шта је за вас уопште велика разлика и како је дефинишете?

Знам за неке ситуације где је муж од жене старији и више од 20 година, а на светској естради имамо и то да се жене забављају са много млађим мушларцима. И на крају, какве то последице може да има по везу?

И да ли уопште има подледица?
pa šta znam
ti 40 ona 20
ti 60 ona već matora koka.

0d 18-40,
jedno vrijeme i nije muka ali,
od 40 pa dalje je samo uhodavanje nesto zbog necega
i onda nastupa prelijevanje i dolijevanje
ljubav se u manjim godinama mijesa sa strascu
a u visim godinama ukljucuje i druge komponente
i onda vrijeme kompletira salatama, aperitivima
desertima i bog zna cime ako su osobe na visim nivoima
za plitke su i plitke vode...
1696276942096.png

Setalica za dvoje

Какав је ваш став према "великој" разлици у годинама између партнера? Шта је за вас уопште велика разлика и како је дефинишете?

Знам за неке ситуације где је муж од жене старији и више од 20 година, а на светској естради имамо и то да се жене забављају са много млађим мушларцима. И на крају, какве то последице може да има по везу?

И да ли уопште има подледица?
Neko tu nekim manipulise osim ako jedno ima fazon 80 a drugo 60

Шта мислиш да је она у њему нашла? Да акценат на њу ставимо
Ona kaze ovako , volim njega, volim cerkicu , volim kako se oni vole, i uzivam...a svi joj kazu da je sponzorusa....
Iskreno ona ce provesti 17 godina u sretnom braku , posle je udovica...cerka porasla i onda je taman u godinama da ima i moze sve...a bioloski je ostvarena...

On takodje ima te koristi...i ......svi sretni

Upoznali su se kada je ona imala 27 a on 52, sada nakon 27 godina nije upadljivo, ali bilo je...
Neverovatno , upravo ovakvo godiste imam u komsiluku....upoznali su se kad je on imao 50 a ona 25 ali se okolnosti i neckanja i nesigurnost njena umesala pa je lutala 2 godine, da proba malo seksa da bude sigurna da nije zbog seksa privlacnost...
Na nagovor psihologa ja mislim , ali na kraju su zavrsili zajedno..

Slucajnost eto...

Ona kaze ovako , volim njega, volim cerkicu , volim kako se oni vole, i uzivam...a svi joj kazu da je sponzorusa....
Iskreno ona ce provesti 17 godina u sretnom braku , posle je udovica...cerka porasla i onda je taman u godinama da ima i moze sve...a bioloski je ostvarena...

On takodje ima te koristi...i ......svi sretni
Да али 17 година у сретном браку... А неки људи славе 50 година сретног брака

Neverovatno , upravo ovakvo godiste imam u komsiluku....upoznali su se kad je on imao 50 a ona 25 ali se okolnosti i neckanja i nesigurnost njena umesala pa je lutala 2 godine, da proba malo seksa da bude sigurna da nije zbog seksa privlacnost...
Na nagovor psihologa ja mislim , ali na kraju su zavrsili zajedno..

Slucajnost eto...
Па и није случајност када је на крају сама одлучила. И још притом пробала да види није ли само до сеса

Да али 17 година у сретном браку... А неки људи славе 50 година сретног брака
A 95% parova jede pomije...
Znas koliko srba se zauvek porodicno veze a imaju premisu , sve je to isto , treba ziveti i preziveti....totalno joj je svejedno ili njemu sa kim je zavrsila i decu i sve...i zivot...
Apsolutno totalno svejedno..
Jer ako imas zelju da jedes, ebes i spavas i ekonomski zaradjujes, stvarno i nema veze koga si izabrao za partnera....bice rad red i muka..
Ali ako imas neke razlike i posebne prohteve e onda ti sve znaci imati bas takvu osobu pored sebe....zvuci kao minus, a ustvari je veca sreca...
Zato postoji poslovica bolje jesti tortu sa komsijom nego pomije sam..
Poslovica odnosi strah da ako imas zenu koja je lepa i usrecuje te da ce obavezno da vara po komsiluku , a hoce ako postoji iskusenje a iskusenje postoji ako komsija verbalno ili neverbalno stalno daje na znanje da bi joj pomerio bubrege u krevetu..

Inace ja pitah da li zelite da pisem o negativi veza sa velikim razlikama u godinama, pa rekoste ne....ili cutaste..

Jedna od negativa je zvana roditeljski sastanak...tj kad deca rastu bice stariji roditelj, nije nesto strasno , ima prednosti jer ima puno mudrosti stariji roditelj, ali kasnije kad ima 20, vec roditelj zalazi u nemoc...a sa 30 je vec verovatno mrtav...
E sad, iskreno to sam ja mislio da je minus ali nove generacije mi kazu super, prazna gajba mogu da se kucim i zenim...ozbiljno i vidim u praksi bilo da je roditeljska ili dedina babina, to pomaze puno da se ozenis..

Back