Велика разлика у годинама у везама

Joj od kad se nisam smejao ono kao zabranjeno na casu u skoli..,.a oko ovog smejasmo se kao ludi na brasno...jos ja znam mehaniku , a on masinac zna mehaniku...
Smejao sam se danas u busu, neki klinci i pricaju o dedi nabavio novi stap za hodanje za 500 dindzi, a ja non stop o ovom mislim i smejem se..
Хахахагага, брате знам тај осећај кад ти се смеје. Када се смејеш ко луд на брашно. Поготово у ситуацијама када то не смеш. Сад се сетих кидања на часу, и да сам у школи, ја бих се исто покидо😭

1696697932067.png

Anabel je sjajna. Ne pije, ne drogira se, nema tetovaže ili pirsinge, a nema ni psa, što takođe jako cenim. Pre svega, srećan sam što sam napokon upoznao devojku iz Češke jer mi nedostaje naš humor u Švajcarskoj", rekao je Kant za Expres i nastavio:

E vidis ovde jer seks u pitanju i obostrana korist...
Nema duhovnog a nema ni dushevnog....

Pogledajte prilog 1423681

Anabel je sjajna. Ne pije, ne drogira se, nema tetovaže ili pirsinge, a nema ni psa, što takođe jako cenim. Pre svega, srećan sam što sam napokon upoznao devojku iz Češke jer mi nedostaje naš humor u Švajcarskoj", rekao je Kant za Expres i nastavio:

Ево да видиш @sonia. да нисам злонамерно констатовао ништа. Само сам реаговао са члановима који износе мишљења. Има и оваквих случајева наравно. Дај да видимо има ли још неких, другачијих

Pogledajte prilog 1423681

Колика је разлика између њих двоје? Можда није само секс него она има фетиш на старије. А свако воли млађе наравно. Можда она жели да има старијег и искуснијег невезано само за секс?

Kao Muskarac sa (u to vreme) 20 godina uopste nisam imao problema sa godinama, bio sam u vezi jedno godinu dana sa zenom koja je u to vreme bila 40.
Jako fina dama i dan danas je se secam i imam puno postovanja prema njoj.

Danas do duse (imam 28 trenutno) nisam siguran, ne zato sto mi smetaju godine nego zato sto drugi ljudi znaju da budu jako gadni sto se tih stvari tice. Na primer skoro sam upoznao devojku koja mi se jako dopala, imala je smisla za humor i bila je ok ali je imala 18 godina. to je 10 godina razlike.
Problem nije bio u razlici u godinama ali zato sto je tako mlada, bojim se da ce me neko nazvati pe*ofilom ili nesto slicno.

Po mom licnom misljenu, godine nisu problem ako se ljudi uklapaju (naravno dokle god se radi o punoletnim ljudima, ispod 18 necu ni da zamisljam)
Ali po nekoj realnosti brinem se socialnih posledica. Ne pomaze da jako mlade devojke se oblace i izgledaju jako starije pa je ponekad tesko oceniti ih samim izgledom.

Kao Muskarac sa (u to vreme) 20 godina uopste nisam imao problema sa godinama, bio sam u vezi jedno godinu dana sa zenom koja je u to vreme bila 40.
Jako fina dama i dan danas je se secam i imam puno postovanja prema njoj.

Danas do duse (imam 28 trenutno) nisam siguran, ne zato sto mi smetaju godine nego zato sto drugi ljudi znaju da budu jako gadni sto se tih stvari tice. Na primer skoro sam upoznao devojku koja mi se jako dopala, imala je smisla za humor i bila je ok ali je imala 18 godina. to je 10 godina razlike.
Problem nije bio u razlici u godinama ali zato sto je tako mlada, bojim se da ce me neko nazvati pe*ofilom ili nesto slicno.

Po mom licnom misljenu, godine nisu problem ako se ljudi uklapaju (naravno dokle god se radi o punoletnim ljudima, ispod 18 necu ni da zamisljam)
Ali po nekoj realnosti brinem se socialnih posledica. Ne pomaze da jako mlade devojke se oblace i izgledaju jako starije pa je ponekad tesko oceniti ih samim izgledom.
Апсолутно и најпотпиније се слажем са свим написаним. Додуше мени је свака девојка била мало млађа, али ако си био са дамом од 40 мора да имаш баш искуства. Што се тиче социјалне ситуације и упирања прстом, тога ће увек бити. И Исуса су разапели на крст

Најлакше је мени рећи "треба да те боли *****" али то је једино што је исправно. Веруј да ће људи наћи замерку и да имаш савршену жену, и да си ти савршен

Back