Велика подршка руских навијача Србији: "Косово је Србија"

Imate vi moj qurac.
Kao i kroz celu vašu "istoriju".
Oduvek ste se zavlačili u nečiju bulju i kevtali odatle.
Vas su bre nalupali i srpski i muslimanski zemljoradnici, nema gde niste dobili preko phičke.
Jedino ste bili uspešni u ratu protiv gerijatrije i nejači i to sopstvenih državljana.
Nemamo mi tvoj qurac nego 3.527 ozbiljnih borbenih aviona. Čisto da znaš, kada dogodine Arkanovi tigrovi krenu oslobađati Knin, 3.527 aviona ih kreće rokati

Screenshot_20230219_133026.jpg
 
Ako "bratska" Rusija zavisi od pomoći male Srbije onda je bolje da nestane,a što se tiče vaših "15" komada artiljerije izvučene iz muzeja NOB-a,pa ako to ne preokrene rat ne znam šta će drugo
Ne gledaš širu sliku: postoji i simbolika, npr da je Srbija poslala 10 kalaša Rusiji i rekla "Uz vas smo braćo" a ne zabila kajlu na način "Za Srbiju je Krim bio i ostao Ukrajina", čime svojoj braći Rusima jasno kažeš da ih smatraš okupatorima.

Što se oružja tiče, niti jedno oružje neće samo za sebe promijeniti tok rata: ni hajmarsi ni džavelini ni leopardi ni F16 pa tako ni ovih 15 vrhunskih topova: ali sve to nabrojano zajedno predstvavlja ono zbog čega će branioci otačastva sačuvati svoju državu i svoj narod.
 
****У ОВЕ МРАЧНЕ ЧАСЕ, ДОК СЕ ПРВИ ЗРАЦИ СУНЦА СЛОБОДЕ ПРОБИЈАЈУ
КРОЗ ТМИНУ ЛАЖИ И ПРЕВАРЕ, БРАТСКА ЉУБАВ ГРЕЈЕ КАО ПОДНЕВНО СУНЦЕ****

СПАСИБКА БРАТЈА!
МОЛОДЕЦ!

https://www.politika.rs/scc/clanak/538243/kosovo-i-metohija-navijaci-podrska-moskva-rusija

Велика подршка руских навијача Србији: „Косово је Србија” /ВИДЕО/​


677z381_Screenshot-2023-02-17-222121.jpg

(Принтскрин )
Испред српске амбасаде у Моксви окупили су се навијача тамошњих клубова да искажу подршку Србији на дан годишњице нелегалног проглашења такозване државе Косово.
Навијачи ЦСК, Торпеда, Локомотиве, Спартака и Динама овога пута нису били ривали већ су уједињени заједно држали транспарент подршке.


На транспаренту је преко боја српске заставе било написано „Косово је Србија”.
Акција је осмишљена од стране младих навијача, а помогли су им старији који су желели да се млађе генерације упознају са историјом и неправдом која је нанета Србији.

Velika podrška ruskih navijača? E sad je sve gotovo. Kosovo nema šanse, a ni SAD i EU. Ne može se protiv ruskih navijača.
 
Ne gledaš širu sliku: postoji i simbolika, npr da je Srbija poslala 10 kalaša Rusiji i rekla "Uz vas smo braćo" a ne zabila kajlu na način "Za Srbiju je Krim bio i ostao Ukrajina", čime svojoj braći Rusima jasno kažeš da ih smatraš okupatorima.

Što se oružja tiče, niti jedno oružje neće samo za sebe promijeniti tok rata: ni hajmarsi ni džavelini ni leopardi ni F16 pa tako ni ovih 15 vrhunskih topova: ali sve to nabrojano zajedno predstvavlja ono zbog čega će branioci otačastva sačuvati svoju državu i svoj narod.
Simbolika je u tome sto smo uz sve pritiske jedna od rijetkih evropskih država koja nije uvela sankcije Rusiji.I da,ako misliš da je to što ste vi iz Rvacke poslali "vrhunsko oružje" onda imam veoma lijep toranj u Parizu da ti prodam ,veoma povoljno😁
 

Back
Top