Drugari, potrebna mi je pomoc! Da li neko zna gde moze da se kupi zenska obuca br 43-44? Hvala unapred
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Možda neko drugi zna.Maca95:Drugari, potrebna mi je pomoc! Da li neko zna gde moze da se kupi zenska obuca br 43-44? Hvala unapred
Maca95:Naravno da ne moze ...ja stabilno stojim na zemlji
...Srecno!Da, da... moja mama uvek fascinirano posmatra te velike cipele u izlogu i onako... smeje se, meni se čini malo previše veselo gleda u te cipelice, ali uvek su bile muške u izlogu, ne sećam se ženskih...ugadnubaburastem:...Maco, cini mi se da u Knez Mihajlovoj ulici, u okviru Mitic-a, postoji specijalizovana radjnica za obucu velikih brojeva - mozes ih videti i u izlogu, koji je doduse, od kako je prostor robne kuce izdat i 'rasparcan' na vise manjih radnji, takodje podeljen - nalalaze se negde u centralnom delu (pogled iz Knez MIhajlove). Obzirom da gajim stanovitu (visedecenijsku) slabost prema paru stopala kojima odgovara jedino broj 47, potpuno te razumem......Srecno!
Maca95:Naravno da ne moze ...ja stabilno stojim na zemlji

Maca95:Hvala ti puno, puno, danas cu ici da pogledam....![]()
A ne znam da li znas, muska obuca velikog broja moze da se nadje u Zemunu u Labrador prodavnici.... :razz:
- nisam imala priliku da pogledam, ali cini mi se da izbor nije narocit, kao i uvek kada se radi o tkzv. plus velicinama - barem kada su nase radnje u pitanju...:-( ...Hvala na informaciji i jos jednom - srecno!...
...Javi nam da li je 'operacija' uspela i ne brini, jer uvek postoji resenje ('mudrost' zasnovana na gorepomenutom iskustvu pod sifrom '47'...)...Veliki pozdrav...:smile:
THXMaca95:Ma kako nije problem...uzas!
I ja sam prosle godine nakupovala u Nemackoj, ali to je bilko prosle godine...Ako neko cuje za jos neku radnju, molim vas da mi javi...Hvala svima 8)


Drugari, potrebna mi je pomoc! Da li neko zna gde moze da se kupi zenska obuca br 43-44? Hvala unapred