Velika Albanija u udzbenicima 4.razreda!!!

Zeljkoparkour

Zainteresovan član
Poruka
442
Ministarstvo vanjskih poslova reagovalo zbog udžbenika geografije u Albaniji


Ministarstvo vanjskih poslova (MVP) zatražilo je od crnogorske ambasade u Tirani da provjeri da li se u udžbenicima geografije za IV razred srednjih škola u Albaniji falsifikuju istorijske činjenice o današnjim granicama u regionu.

U albanskim udžbenicima, kako prenose grčki mediji, piše da Crna Gora, kao i brojne druge teritorije, pripadaju Albaniji i da su nasilno oduzeti 1913. godine, nakon balkanskih ratova.

Grčki mediji prenijeli su i da u djelovima knjige “Geografija za 4. razred” piše da su prirodne granice Albanije mnogo šire od onoga što je danas, a među djelove albanske teritorije spadaju Kosovo, djelovi Crne Gore i Srbije, polovina Makedonije i dio Grčke.

“Ministarstvo vanjskih poslova je zatražilo od naše Ambasade u Tirani da provjeri da li se u udžbenicima geografije za IV razred srednjih škola u Albaniji falsifikuju istorijske činjenice o današnjim granicama u regionu, uključujući i o granicama Crne Gore i Albanije”, kazao je “Vijestima” v. d. šefa sektora za bilateralne odnose MVP Ramiz Bašić.

U slučaju da se to pokaže tačnim, dodao je on, MVP je dalo instrukciju ambasadoru Željku Peroviću da zatraži prijem na najvišem nivou u Ministarstvu inostranih poslova Albanije i objašnjenje tim povodom: “Zavisno od toga, Ministarstvo će preduzimati odgovarajuće korake”.

http://www.vijesti.me/vijesti/minis...og-udzbenika-geografije-albaniji-clanak-17793


I onda se posle pitamo zasto su takvi kakvi su...:dash:
 
Ministarstvo vanjskih poslova reagovalo zbog udžbenika geografije u Albaniji


Ministarstvo vanjskih poslova (MVP) zatražilo je od crnogorske ambasade u Tirani da provjeri da li se u udžbenicima geografije za IV razred srednjih škola u Albaniji falsifikuju istorijske činjenice o današnjim granicama u regionu.

U albanskim udžbenicima, kako prenose grčki mediji, piše da Crna Gora, kao i brojne druge teritorije, pripadaju Albaniji i da su nasilno oduzeti 1913. godine, nakon balkanskih ratova.

Grčki mediji prenijeli su i da u djelovima knjige “Geografija za 4. razred” piše da su prirodne granice Albanije mnogo šire od onoga što je danas, a među djelove albanske teritorije spadaju Kosovo, djelovi Crne Gore i Srbije, polovina Makedonije i dio Grčke.“Ministarstvo vanjskih poslova je zatražilo od naše Ambasade u Tirani da provjeri da li se u udžbenicima geografije za IV razred srednjih škola u Albaniji falsifikuju istorijske činjenice o današnjim granicama u regionu, uključujući i o granicama Crne Gore i Albanije”, kazao je “Vijestima” v. d. šefa sektora za bilateralne odnose MVP Ramiz Bašić.

U slučaju da se to pokaže tačnim, dodao je on, MVP je dalo instrukciju ambasadoru Željku Peroviću da zatraži prijem na najvišem nivou u Ministarstvu inostranih poslova Albanije i objašnjenje tim povodom: “Zavisno od toga, Ministarstvo će preduzimati odgovarajuće korake”.

http://www.vijesti.me/vijesti/minis...og-udzbenika-geografije-albaniji-clanak-17793


I onda se posle pitamo zasto su takvi kakvi su...:dash:

Sve je to izazvano Miloševićevom "velikosrpskom" politikom 90-tih...:dash:
 
Ministarstvo vanjskih poslova reagovalo zbog udžbenika geografije u Albaniji


Ministarstvo vanjskih poslova (MVP) zatražilo je od crnogorske ambasade u Tirani da provjeri da li se u udžbenicima geografije za IV razred srednjih škola u Albaniji falsifikuju istorijske činjenice o današnjim granicama u regionu.

U albanskim udžbenicima, kako prenose grčki mediji, piše da Crna Gora, kao i brojne druge teritorije, pripadaju Albaniji i da su nasilno oduzeti 1913. godine, nakon balkanskih ratova.

Grčki mediji prenijeli su i da u djelovima knjige “Geografija za 4. razred” piše da su prirodne granice Albanije mnogo šire od onoga što je danas, a među djelove albanske teritorije spadaju Kosovo, djelovi Crne Gore i Srbije, polovina Makedonije i dio Grčke.

“Ministarstvo vanjskih poslova je zatražilo od naše Ambasade u Tirani da provjeri da li se u udžbenicima geografije za IV razred srednjih škola u Albaniji falsifikuju istorijske činjenice o današnjim granicama u regionu, uključujući i o granicama Crne Gore i Albanije”, kazao je “Vijestima” v. d. šefa sektora za bilateralne odnose MVP Ramiz Bašić.

U slučaju da se to pokaže tačnim, dodao je on, MVP je dalo instrukciju ambasadoru Željku Peroviću da zatraži prijem na najvišem nivou u Ministarstvu inostranih poslova Albanije i objašnjenje tim povodom: “Zavisno od toga, Ministarstvo će preduzimati odgovarajuće korake”.

http://www.vijesti.me/vijesti/minis...og-udzbenika-geografije-albaniji-clanak-17793


I onda se posle pitamo zasto su takvi kakvi su...:dash:

Ахам...... а зато је значи Мило-мафијаш ПРИЧАО О ОКУПАЦИЈИ ЦРНЕ ГОРЕ ОД СТРАНЕ СРБИЈЕ... тек сада сам укапирао... па добро Шиптари су вам и онако изгласали "самосталну државу" па се сада *ебите са њима заједно:

ministarstvo-vanjskih-poslova-reagovalo-zbog-udzbenika-geografije-albaniji-slika-948.jpg
 
Ахам...... а зато је значи Мило-мафијаш ПРИЧАО О ОКУПАЦИЈИ ЦРНЕ ГОРЕ ОД СТРАНЕ СРБИЈЕ... тек сада сам укапирао... па добро Шиптари су вам и онако изгласали "самосталну државу" па се сада *ебите са њима заједно:

ministarstvo-vanjskih-poslova-reagovalo-zbog-udzbenika-geografije-albaniji-slika-948.jpg

Jel kozmetika Malizia dobila ime po crnogorsko albanskom vonju???

images


Ne znam šta bi na to rekao eremita, pasionirani korisnik te robne marke? :think:
 
Velika Albanija, Velika Srbija... Isto zlo. Osvajački tripovi bez ikakvog pokrića, a kamoli mooda... I jedni i drugi čekaju da im dune vetar u leđa u vidu neke veike sile, pa da se kurtzobecaju kao cvrglani ili kao čivave kad vide dobermana, a oba su na lancu...

Pogonsko gorivo - nacionalizam. :bljak:

Pussy's.
 
Šta "ne čekate"? Pa ovde kumite i molite Boga da pukne Amerika i da se Rusi konačno otkače i kažu vam "SAD".


Pa onda onako osokoljeni podrškom iz vazduha krenete u klanja, proterivanja i otimanja.

Je l' ti poznato ovo boldovano?

jok, srbi nisu imali jasenovac i slichne grozote. to u kromanjoniji se raspitaj. mosh i kod shiptara i oni su imali ss skenderbeg. srbe su na kosovu tokom ww2 razapinjali na krstove i onda ih tako raspete josh streljali
 

Back
Top