Veličina pozadine za iPhone

Martinking

Početnik
Poruka
2
Pozdrav, prijatelji. Nadam se da si dobro. Sve najbolje vama svima. Zdravo! Ovo je moja prva posjeta ovoj web stranici. I ovo objavljujem jer mi je očajnički potreban moj iPhone 12. To jest, potrebne su mi precizne dimenzije pozadine za iPhone. Pokrenuo sam Google pretragu i došao do nekoliko različitih ideja. Možete li mi reći tačnu veličinu, molim? Biće mi od velike koristi.

Memnom

Poznat
Poruka
9.699
Pozdrav, prijatelji. Nadam se da si dobro. Sve najbolje vama svima. Zdravo! Ovo je moja prva posjeta ovoj web stranici. I ovo objavljujem jer mi je očajnički potreban moj iPhone 12. To jest, potrebne su mi precizne dimenzije pozadine za iPhone. Pokrenuo sam Google pretragu i došao do nekoliko različitih ideja. Možete li mi reći tačnu veličinu, molim? Biće mi od velike koristi.
Na stranici https://www.gsmarena.com/ pronadi svoj model i tamo ti sve pise.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.685
Мало ти је конфузан пост? Позадина је дефинисана резолуцијом дисплеја. За iphone12 je 1170 x 2532 pixels.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.