Vehabije prijetile Dobojliji?

  • Začetnik teme Začetnik teme Mingo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
110424055.jpg

Doboj

Vehabije prijetile Dobojliji?
"Bit ćeš preseljen na ahiret"

Dobojlija D. Ž. prijavio je policiji da mu je prijećeno smrću, potvrdila je glasnogovornica CJB Doboj Ljerka Stanimirović.
Piše: N. J.


On je naveo kako je njegova kćerka na ulaznim vratima zgrade u kojoj on živi pronašla prijeteće pismo koje je potpisao "Dobojski pokret vehabija". Pismo, koje je policija izuzela na vještačenje, naslovljeno je na D. Ž.

"Pomno te pratimo, uskoro će biti poznat datum tvog klanja. Allah je najveći i da znaš, nećeš mnogo uživati u svojoj penziji, jer mnogo je ljudi zbog tebe ostalo i gladno i žedno. Ovo ti je opomena, a samo da znaš bit ćeš preseljen na ahiret i otići ćeš Allahu. Pozdrav od Dobojskog pokreta vehabija. Allahu ekber", navedeno je u poruci.

Dobojska policija radi na rasvjetljavanju ovog slučaja.

(Sarajevo-x.com)
 
"Pomno te pratimo, uskoro će biti poznat datum tvog klanja. Allah je najveći i da znaš, nećeš mnogo uživati u svojoj penziji, jer mnogo je ljudi zbog tebe ostalo i gladno i žedno. Ovo ti je opomena, a samo da znaš bit ćeš preseljen na ahiret i otići ćeš Allahu. Pozdrav od Dobojskog pokreta vehabija. Allahu ekber",

Sta je ahiret,je li to mesto strasnog suda ili Dzenet ?
 
110424055.jpg

Doboj

Vehabije prijetile Dobojliji?
"Bit ćeš preseljen na ahiret"

Dobojlija D. Ž. prijavio je policiji da mu je prijećeno smrću, potvrdila je glasnogovornica CJB Doboj Ljerka Stanimirović.
Piše: N. J.


On je naveo kako je njegova kćerka na ulaznim vratima zgrade u kojoj on živi pronašla prijeteće pismo koje je potpisao "Dobojski pokret vehabija". Pismo, koje je policija izuzela na vještačenje, naslovljeno je na D. Ž.

"Pomno te pratimo, uskoro će biti poznat datum tvog klanja. Allah je najveći i da znaš, nećeš mnogo uživati u svojoj penziji, jer mnogo je ljudi zbog tebe ostalo i gladno i žedno. Ovo ti je opomena, a samo da znaš bit ćeš preseljen na ahiret i otići ćeš Allahu. Pozdrav od Dobojskog pokreta vehabija. Allahu ekber", navedeno je u poruci.

Dobojska policija radi na rasvjetljavanju ovog slučaja.

(Sarajevo-x.com)


Алах и клање! Права слика ислама! У другим религијама злочин и Бог не стоје у истој реченици,а камоли у мислима верног човека! Само нека крену,нек направе нешто па да завршимао са вехабијама како се свуда у свету ради са терористима!
 
Алах и клање! Права слика ислама! У другим религијама злочин и Бог не стоје у истој реченици,а камоли у мислима верног човека! Само нека крену,нек направе нешто па да завршимао са вехабијама како се свуда у свету ради са терористима!

Zar u tvojim ustima nije potekla rijec klanje i ubijanje?Ti isto cinis kao i ove Vehabije zelis da pobijes Vehabije a danas je usksrs i dan koji se treba korstiti za prastanje i za sirenje ljubavi.
 
110424055.jpg

Doboj

Vehabije prijetile Dobojliji?
"Bit ćeš preseljen na ahiret"

Dobojlija D. Ž. prijavio je policiji da mu je prijećeno smrću, potvrdila je glasnogovornica CJB Doboj Ljerka Stanimirović.
Piše: N. J.


On je naveo kako je njegova kćerka na ulaznim vratima zgrade u kojoj on živi pronašla prijeteće pismo koje je potpisao "Dobojski pokret vehabija". Pismo, koje je policija izuzela na vještačenje, naslovljeno je na D. Ž.

"Pomno te pratimo, uskoro će biti poznat datum tvog klanja. Allah je najveći i da znaš, nećeš mnogo uživati u svojoj penziji, jer mnogo je ljudi zbog tebe ostalo i gladno i žedno. Ovo ti je opomena, a samo da znaš bit ćeš preseljen na ahiret i otići ćeš Allahu. Pozdrav od Dobojskog pokreta vehabija. Allahu ekber", navedeno je u poruci.

Dobojska policija radi na rasvjetljavanju ovog slučaja.

(Sarajevo-x.com)

minđo dijete da se nisi ti zaigrao sa ovim tvojim talibanima pa pretiš poštenom svetu ,znam da ti poštuješ vehabije i al kaidu pa se brinem za tebe
 
A je li Dobojlija Srbin ili Musliman? Koliko sam primetio ovdasnje Vahabije, po Raskoj, vise problema prave svojima, jer znaju da im nije pametno zamerati se samoj drzavi i njenom vecinskom narodu.

Zato sumnjam da bi u Republici Srpskoj, gde je verska netrpeljivost vidljiva, za razliku od Srbije, smeli tek tako pretiti nekom ko nije Musliman.
 
Алах и клање! Права слика ислама! У другим религијама злочин и Бог не стоје у истој реченици,а камоли у мислима верног човека! Само нека крену,нек направе нешто па да завршимао са вехабијама како се свуда у свету ради са терористима!

Polahko. Istraga još traje jer je to mogao napisati bilo ko, posebno što u ovom pismu bode oči jedna rečenica...

"Pomno te pratimo, uskoro će biti poznat datum tvog klanja. Allah je najveći i da znaš, nećeš mnogo uživati u svojoj penziji, jer mnogo je ljudi zbog tebe ostalo i gladno i žedno. Ovo ti je opomena, a samo da znaš bit ćeš preseljen na ahiret i otići ćeš Allahu. Pozdrav od Dobojskog pokreta vehabija. Allahu ekber"

...spominje se Allah i Ahiret, a ovamo umjesto selama pozdrav. Kako ja znam vehabije koriste selam, a ne pozdravljaju se. Ima u poruci još čudnih sintagmi, ali ovo je sasvim dovoljno da unese ozbiljnu sumnju o autoru teksta.
 
Zar u tvojim ustima nije potekla rijec klanje i ubijanje?Ti isto cinis kao i ove Vehabije zelis da pobijes Vehabije a danas je usksrs i dan koji se treba korstiti za prastanje i za sirenje ljubavi.

Ја нисам поменуо клање,нити да ћу било кога заклати по готово не у Божје име!
Вехабије треба да знају да ко се мача лати од мача и гине!
Они прете да ће до убију некога у Алахово име,а нису ни питали Алаха да ли треба то да ураде или не већ,вехабије узимају ствар у своје руке по сопственом ненормалном ђавољем науму! Тај исти Алах ће их се одрећи!
Овде није реч о праштању,ни о ускрсу већ о махнитој групи људи који су одлучили да убију некога,са оправдањем да то чине у име Божје!
Ја, нити било ко други на Земљи нема право да било коме прашта за грехе поготово не у име Божје,то је Божји посао,он ће одвојити добре и зле и пресудити свима!
 

Back
Top