gost 223698
Domaćin
- Poruka
- 4.746
Ima li vegetarijanaca medju tinsima? Ako ima, kako se snalazite? 
ako neko voli meso, nek objasni zašto ga voli.

ako neko voli meso, nek objasni zašto ga voli.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.




jedem pile ćurku i ribu,
svinjetinu, jagnjetinu, preradjevine od konjskih papaka, svinjskih ušiju i tome slično ne uvršćujem u jelovnik.
rado bih probala konjsko meso spremljeno na neki neuobičajan način, ili i na neki običan a da to nisu kobasice podriguše
jedem meso jer čak i odri hepburn jede
zapravo, jedem meso jer je spremljeno na ispravan način zdravo, ukusno, nutritivno, obnavlja kolagen drugim rečima zadržava mladost i ostali nutricionistički termini.


''malko je kiselo al je neverovatno ukuso''
hvala ti.
.Kako preziveti bez cevapa,pljeskavica,sarme,lazanja 
To su gnusni sektaši,osim ako nije iz zdravstvenih razloga .
To su gnusni sektaši,osim ako nije iz zdravstvenih razloga .


jedem pile ćurku i ribu,
svinjetinu, jagnjetinu, preradjevine od konjskih papaka, svinjskih ušiju i tome slično ne uvršćujem u jelovnik.
rado bih probala konjsko meso spremljeno na neki neuobičajan način, ili i na neki običan a da to nisu kobasice podriguše
jedem meso jer čak i odri hepburn jede
zapravo, jedem meso jer je spremljeno na ispravan način zdravo, ukusno, nutritivno, obnavlja kolagen drugim rečima zadržava mladost i ostali nutricionistički termini.


[Ne_Vazim_Se];17165665:Volim meso zato shto zivotinjski proteini najvishe odgovaraju mojim mishicima i to ne moze da se poredi sa biljnim.
I izaziva lucenje zenskih hormona tako da se svakako ne preporucuje za fitness & bodybuilding za muskarce
Fora je sto ima bodybuildera koji su vegetarijanci, sabijaju mericu wheya uz svaki obrok 

Bambi onom ko oseća odbojnost prema ovome:

[Ne_Vazim_Se];17165676:Pametno pametno... piletina, curetina i riba su mesa sa najvishe proteina a najmanje masti... odlichna u svakom pogledu.
... a shto jagnje diskriminishesh?![]()

doduše, ona živi u nemačkoj i ima novca pa može kupovati razne aditive i sl. koje gubi ne jedući meso...
![]()
![]()
bio bih u stanju da unakazim nekoga ko može da povredi jagnje.
))))))))))