Quantcast

Večno Vraćanje Ljubavnika

Modernamira5

Domaćin
Poruka
3.086
Nedelja, Božji dan, pa rekoh da otvorim jednu temu od Boga...
Ko nije upoznat sa idejom večnog vraćanja... bolje što niste. Ko jeste... šta da vam kažem, teško je.

Imate li osobu sa kojom se večno vraćate jedno drugom?

Ne mislim na toksičnu odgurni - povuci dinamiku, nego neke ljude koji vam se vraćaju u ciklusima, a vi u međuvremenu tih ciklusa postajete bolja osoba i onda sa tom osobom možete bolje?

Možda ćete se venčati jednog dana, možda nećete, nije bitno, važno da ste bolje osobe kada se vratite jedno drugom, i možda je to što vas život odvoji milost prema vašem detinjom bezobrazluku i činjenice da ne umete da se volite kako treba, pa: hajde ponovo.

Kao u snovima kad padnete sa konja i umrete, pa vas san vrati par kadrova unazad pre nego što se to desilo, da probate ponovo da naučite da zauzdate konja.

I kad se vratite toj osobi, da li već u prvom momentu vraćanja naslućujete rastajanje, a u poslednjim momentima rastajanja neko buduće vraćanje, ili mislite da je taj put zauvek?

I raspišite se poetski, nismo mi na LjiS-u paori (osim Dajane, ona jeste).
Da li imam osobu kojoj se vraćam?Ne,kad se jednom izgovori da je raskid veze neophodan,nema nazad.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
22.234
Da, ali ne dok se seksaju. :)

Zašto ponosno pominješ neke neuspjehe? Ili ipak nije tako... :D
nisam primjetila da sam se sa ponosom osvrtala na neuspehe vec na svoje ljubavnike iz proslosti koje sam rado grlila drugi treci ili cetvrti put uvek kad ih ponovo sretnem i osetim senzualnu naklonost prema njima kako juce lepo objasni jedan forumas
ali greske nisu lose zato sto te greske uce strpljenju i finesama i zato sto na greskama a ne na trijumfima gradis svoju ljubavnicku karijeru
i ajd sad oladi s pitanjima

хероина

Buduća legenda
Poruka
41.460
Ko nije upoznat sa idejom večnog vraćanja... bolje što niste. Ko jeste... šta da vam kažem, teško je.

Ne mislim na toksičnu odgurni - povuci dinamiku, nego neke ljude koji vam se vraćaju u ciklusima, a vi u međuvremenu tih ciklusa postajete bolja osoba i onda sa tom osobom možete bolje?

Možda ćete se venčati jednog dana, možda nećete, nije bitno, važno da ste bolje osobe kada se vratite jedno drugom, i možda je to što vas život odvoji milost prema vašem detinjom bezobrazluku i činjenice da ne umete da se volite kako treba, pa: hajde ponovo.

Kao u snovima kad padnete sa konja i umrete, pa vas san vrati par kadrova unazad pre nego što se to desilo, da probate ponovo da naučite da zauzdate konja.

I kad se vratite toj osobi, da li već u prvom momentu vraćanja naslućujete rastajanje, a u poslednjim momentima rastajanja neko buduće vraćanje, ili mislite da je taj put zauvek?

dok sam bila mladja mislila sam da je to glupost, da vraćanje bivšima ne donosi ništa dobro
i sad mislim isto to, ali.. jednom se u životu umoriš od toga da uvek krećeš od nule
imala sam jednu veliku ljubav u životu i njemu sam se vraćala često, gotovo svaki put kada se jako razočaram u ljude
onda sam u jednom momentu shvatila da su nam se putevi jako razišli i da bi ponovni povratak kod mene možda izazvao razočarenje.. pustila sam ga da bude najlepše sećanje na najveću ljubav, jedinu koja je bila bezuslovna
sad se vraćam samo dobrom seksu, imam i jednog takvog.. i interesantno je da sam se registrovala na forum kada sam bila sa njim u vezi, odnosno kada sam tom vezom postala jako nezadovoljna
i eto sad sam otišla sa foruma kada se on vratio u moj život
znači razbila sam ovu temu, nikad ništa povezanije sa temom nisam na ljisu napisala
skroz mi je život u tim nekim ciklusima i to

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.181
dok sam bila mladja mislila sam da je to glupost, da vraćanje bivšima ne donosi ništa dobro
i sad mislim isto to, ali.. jednom se u životu umoriš od toga da uvek krećeš od nule
imala sam jednu veliku ljubav u životu i njemu sam se vraćala često, gotovo svaki put kada se jako razočaram u ljude
onda sam u jednom momentu shvatila da su nam se putevi jako razišli i da bi ponovni povratak kod mene možda izazvao razočarenje.. pustila sam ga da bude najlepše sećanje na najveću ljubav, jedinu koja je bila bezuslovna
sad se vraćam samo dobrom seksu, imam i jednog takvog.. i interesantno je da sam se registrovala na forum kada sam bila sa njim u vezi, odnosno kada sam tom vezom postala jako nezadovoljna
i eto sad sam otišla sa foruma kada se on vratio u moj život
znači razbila sam ovu temu, nikad ništa povezanije sa temom nisam na ljisu napisala
skroz mi je život u tim nekim ciklusima i to
Деси јбо те бог!!!

daco9633

Iskusan
Poruka
6.764

Nije nedelja Boziji dan vec subota. Jer po hebrejskom racunanju je subota zadnji dan sedmice a nedelja je vec radni dan to jest prvi dan u sedmici.

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.095
propustila sam ovu finu temu
generalno sam tip zene koja nikada ne stavlja tacku na odnos sa ljudima
sada za ljubavnike vise nemam zivaca ali nekada sam volela da se vratim ponovo se zblizim dodam jos jednu kariku nasoj
komplikovanoj relaciji i utrem put za jos neki slucajan susret u dalekoj buducnosti
volim nastavke i mogla bih reci da mi je povratak u nesto poznato bio primarni koncept ljubavnog zivota
Plašiš se starosti, odbijanja i poraza.

Nesigurna si.

Uvek treba ići uzdignuta čela i tražiti nove i bolje opcije i solucije. Jer da su valjale trajale bi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.