Večiti ministar podnosi ostavku

Milosavljević: ''Mediji izmišljaju''

| 27. 01. 2011. - 23:00h | Foto: N. Milošević |

milosavljevic.jpg

Tomica Milsoavljević demantovao je navode pojedinih medija da napušta mesto ministra zdravlja.
''Ne znam odakle je potekla ta vest, ali od mene sigurno nije, za sada ne vidim razlog da odem, a kada za to dođe vreme svi će biti obavešteni'', kratko je prokomentarisao Milosavljević u telefonskom razgovoru sa novinarom ''Blic''-a.
E 'ebi ga...ipak će ovaj još biti ministar...:(

milosavljevic.jpg

Tomica Milsoavljević demantovao je navode pojedinih medija da napušta mesto ministra zdravlja.
''Ne znam odakle je potekla ta vest, ali od mene sigurno nije, za sada ne vidim razlog da odem, a kada za to dođe vreme svi će biti obavešteni'', kratko je prokomentarisao Milosavljević u telefonskom razgovoru sa novinarom ''Blic''-a.
Uf dobro je.:huh:Presece me yebote ... :mrgreen:

milosavljevic.jpg

...znači ćorak....
d035.gif

milosavljevic.jpg

Link??? Posto na Blicovom sajtu pise ovo:

Tomica Milosavljević danas podnosi ostavku
Blic | 27. 01. 2011. - 23:51h | Komentara: 0

Profesor dr Tomica Milosavljević podneće danas ostavku na mesto ministra zdravlja u Vladi Srbije, saznaje “Blic”. Odluku da posle gotovo osam godina ministrovanja napusti kabinet Vlade ministar Milosavljević doneo je, kako saznajemo, iznenada pa još nije odlučio šta će ubuduće raditi.

U javnosti se pominje da ga čekaju mesto gastroenteorologa na Prvoj hirurškoj klinici u KC Srbije, profesorski posao na Medicinskom fakultetu, a ne bi bilo ni iznenađenje kada bi prihvatio posao u Svetskoj zdravstvenoj organizaciju gde je trenutno član Izvršnog odbora.

Za ministra zdravlja izabran je prvi put 2002. godine u vladi premijera Zorana Đinđića, a nekoliko puta našao se na udaru javnosti: zbog “preuveličavanja” opasnosti od pandemije novog gripa, sumnji na lekarske greške, odlaska na operaciju kičme u Minhen...

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/232104/Tomica-Milosavljevic-danas-podnosi-ostavku

milosavljevic.jpg

:rtfm::besna:

To o medijima koji izmišljaju vas Crni zajebava.

"U petak ostavka Milosavljevića"

27. januar 2011. | 22:18 | Izvor: Večernje novosti

Beograd -- Ministar zdravlja Tomica Milosavljević podneće u petak ostavku na mesto ministra zdravlja u Vladi Srbije, saznaju Novosti.

Odluku da napusti mesto ministra zdravlja Milosavljević je doneo iznenada i još nije poznato čime će ubuduće da se bavi.

Čekaju ga mesto gastroenterologa na Prvoj hirurškoj klinici u KC Srbije i profesorski posao na Medicinskom fakultetu. Još je "otvorena" i ponuda za posao u Svetskoj zdravstvenoj organizaciji, gde je trenutno član Izvršnog odbora, pišu Novosti.

Iz kabineta u Nemanjinoj, Milosavljević odlazi posle gotovo osam godina ministrovanja, sa dva manja prekida. Za ministra zdravlja izabran je prvi put 2002. godine u vladi premijera Zorana Đinđića. Četvrtu ministarsku zakletvu položio je posle izbora 2008. godine.

Njegov odlazak iz Nemanjine tražen je nekoliko puta: zbog "preuveličavanja" opasnosti od pandemije novog gripa, sumnji na lekarske greške, odlaska na operaciju kičme u Minhen.... Na sve to uvek je imao isti odgovor: "Ne podnosim ostavku".

Na taj potez se sada, čak i za njegove najbliže saradnike, neočekivano odlučio.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=01&dd=27&nav_category=206&nav_id=488843

Tomica Milosavljević danas podnosi ostavku
Blic pre 55 minuta

Profesor dr Tomica Milosavljević podneće danas ostavku na mesto ministra zdravlja u Vladi Srbije, saznaje “Blic”. Odluku da posle gotovo osam godina ministrovanja napusti kabinet Vlade ministar Milosavljević doneo je, kako saznajemo, iznenada pa još nije odlučio šta će ubuduće raditi.
U javnosti se pominje da ga čekaju mesto gastroenteorologa na Prvoj hirurškoj klinici u KC Srbije, profesorski posao na Medicinskom fakultetu, a ne bi bilo ni iznenađenje kada bi prihvatio posao u Svetskoj zdravstvenoj... »

http://www.naslovi.net/izvor/blic/

(meni neće da otvori ovaj link :think:)

Back