Večeras se dogodi parada gejevstva, kiča i poznata cura u belom

hm337

Iskusan
Poruka
6.502
Misliš da će to toliko da traje..msm rat?
trajaće dugo... kad je počelo mislio sam da će Rusi to na brzinu da završe..međutim očigledno su se i Ukrajinci uz pomoć NATO pakta 8 godina pripremali za rat...ne vidim kako bi mogao da se napravi mirovni dogovor..ni jedni ni drugi se neće nikad odreći prava na Krim i Donbas...znači trajaće dok jedna strana ne pobedi, a trenutno smo možda i godinama daleko od toga..

Poli46

Stara legenda
Poruka
77.085
trajaće dugo... kad je počelo mislio sam da će Rusi to na brzinu da završe..međutim očigledno su se i Ukrajinci uz pomoć NATO pakta 8 godina pripremali za rat...ne vidim kako bi mogao da se napravi mirovni dogovor..ni jedni ni drugi se neće nikad odreći prava na Krim i Donbas...znači trajaće dok jedna strana ne pobedi, a trenutno smo možda i godinama daleko od toga..
Da i ja sam mislila da će Rusi to brže završiti..ali pokazalo se da ratuju
protiv zapada i amerike.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.920
Траје јер Руси штеде цивиле. Иначе би длан о длан.

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
43.938

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.