Večeras se dogodi parada gejevstva, kiča i poznata cura u belom

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.269
AUTORSKA
Grozota ta Evrovizija proklamuje ovom čovečanstvu ljube se muškarci dok pevaju.
Albanka viče na publiku koja je sluša naravno mora tu i Srbe da potkači provokacijom doduše ne prođe dalje
a onda neki tetovirani sa maskama kao đavoli muzika kao u cirkusu.
Samo Srbija imade doktorku u belom da ih sve izleči
Živela Srbija

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.269
Daj bre ko još gleda taj cirkus,video sam na portalu da je Konstrakta prošla u finale drago mi je zbog toga ali da gledam to je za mene previše
Ako imaš decu trebalo bi da gledaš zbog njihovog pravilnog usmeravanja da ti ne zastrane ne daj Bože.
Poruka je automatski spojena:

Nemoj da pobedi, nismo u situaciji da Evroviziju ugostimo u ovom trenutku kad nam prete poskupljenja struje i slično, a najbolja je za sad! Nemojte tako,Moldavija je do sad razbila... baš su bili sweet and cute...:mrgreen:
Čist kič ukrali mnoge tonove od Srba prvo pa na dalje.

Atomic™

Starosedelac
Poruka
190.413
1102-2-scaled.jpg

:cepanje:

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.269
Ti to za Moldaviju? Ma, srca im šaljem, povezujemo se preko muzike, osećamo da smo bliski. Živalj zinuo, koliko Moldavija zvuči srpski :zcepanje:. Življu nije do takmičenja, ovim doživljajem ćemo se samo jače povezati.
Balkan želi da se sa nekim konsolidije, da u nekome nađe rođaka, da se nađe i osigura.
Više nas je konstrakta povezala sa svetom preko lavora nego sam Vučić.
TWITTER PROGLASIO KONSTRAKTU POBEDNICOM EVROVIZIJE.

hm337

Iskusan
Poruka
5.768
ona može da bude samo pobednica za najuvrnutiji i najbanalniji tekst pesme ikad..
[Uvod]
Onas eroproc ni somrefne snem

[Strofa 1]
Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl?
Koja li je tajna?
Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl?
Koja li je tajna? (Koja li je tajna?)
Mislim da
U pitanju je duboka hidratacija
Kažu da
Na koži i kosi se jasno vidi sve
Recimo, tamni kolutovi oko očiju
Ukazuju na probleme s jetrom
Fleke oko usana, možda uvećana slezina?
Uvećana slezina nije dobra, nije lepa

[Pred-Refren]
A umetnica mora biti zdrava

[Refren]
Biti zdrava, biti zdrava
Biti zdrava, biti-biti-biti-biti zdrava
Biti zdrava, biti zdrava
Biti zdrava moram, moram, moram

[Strofa 2]
Velika je sreća što postoji
Autonomni nervni sistem
Ne moram kontrolisati otkucaje srca
Srce kuca, srce samo kuca
Letnjeg dana, jarke boje
Suknje moje na mom telu, suknje moje, pas i ja
Šetamo nas dvoje, brojimo korake
Suknja ide oko noge moje, mi šetamo i to je sve
I ne mora bolje, srce samo kuca
Dajem poverenje, neka samo kuca
Dajem poverenje, neka kuca, neka dišem
Bože zdravlja, Bože zdravlja, Bože zdravlja
(Bože zdravlja) Nemam knjižicu

[Strofa 3]
Pa kako da me prate (U ime zdravlja)
Da o meni brinu (U ime zdravlja)
Umetnica je nevidljiva (U ime zdravlja)
Ne vidiš me, to je magija (U ime zdravlja)
religija belih lekarskih mantila...

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.269
misliš na ovu što u pentagramu napravljenom od 5 osoba u crnom sedi u centru i simbolično pere ruke kao Pontije Pilat?
Prvo uključi klikere pa pogledaj značenje reči u pesmi pa ćeš videti poruke čak i u refrenu.
U prvom kaže umetnica mora biti zdrava a to znači obavezna vakcinacija poznatih a u drugom refrenu kaže umetnica može biti zdrava što znači da ne mora biti zdrava jer primljena vakcina je kriva za to a i nije ih zaštitila da ne umru a o posledicama se tek priča.

gospodja čuknuta

Zainteresovan član
Poruka
300
Volim ja Konstraktu i njenu pesmu, pokazala sam to, ali sad nešto mislim...
Ma,i neka pobedi!
Stiskaćemo se, ali napravićemo svetski događaj. I, da li će pobediti jer je svet pevao Biti zdrava?!
Čitam juče za Luxemburg zašto godinama ne učestvuju na evroviziji mada su jedni od osnivača.

"Kako pišu njihovi mediji svake godine, osnovni razlog je finansijske prirode, jer RTL kao jedna „mala TV stanica ne može sebi da priušti učešće na Evroviziji“. Pogotovo, dodaje se, ne bi finansijski podneli ukoliko bi pobedili na ovom muzičkom takmičenju i potom morali da budu zemlja domaćin odnosno da organizuju Evroviziju."

A na wikipediji piše ovo : Луксембург је међу најбогатијим земљама на свету (по глави становника), седми по величини банкарски центар у свету и трећи у Европи после Лондона и Франкфурта.

Pa se pitam ko je ovde lud.Izgleda mi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.