Вечерас други протест студената против издаје Косова и Метохије

Poruka
8.852
https://srbin.info/politika/veceras-drugi-protest-studenata-protiv-izdaje-kosova-i-metohije/

Вечерас други протест студената против издаје Косова и Метохије​

07:40 14.03.2023.


У Београду ће се од 18 часова испред Филозофског факултета одржати други протест студената против издаје Косова и Метохије.​



Пре недељу дана се на скупу и у протестној шетњи до Радио телевизије Србије окупило неколико хиљада младих, а организатори данас очекују још већи одзив.


Како наглашавају, овим путем желе да режиму Александра Вучића ставе до знања да млади у Србији не прихватају никакву имплементацију немачко-француског споразума.
Овај протест подржавају и многи професори Београдског универзитета.
Подсетимо, парламентарне опозиционе странке Двери, нови ДСС, Заветници и ПОКС у петак испред Храма Светог Саве у петак организују велико национално окупљање с почетком од 18 часова.
 
Već sam pisao negde da je Kosovo jedna golema zajebancija svi znaju da je to izgubljeno još 99-te godine ali će luzer da ispadne onaj kome se zadene da konstatuje to stanje Tadić je izbegavao da se njemu to desi pa ga je Merkel odjebala pa su na vlast došli oni kojima tako nešto nije problem i ovaj ljigavko veruje da i posle svega i dalje može da ostane na vlasti Tadić bi recimo sigurno pao sa vlasti da je potpisao Briselski sporazum i sve živo što je ovaj ljigavko već ispotpisivao i isporučio
 
Već sam pisao negde da je Kosovo jedna golema zajebancija svi znaju da je to izgubljeno još 99-te godine ali će luzer da ispadne onaj kome se zadene da konstatuje to stanje Tadić je izbegavao da se njemu to desi pa ga je Merkel odjebala pa su na vlast došli oni kojima tako nešto nije problem i ovaj ljigavko veruje da i posle svega i dalje može da ostane na vlasti Tadić bi recimo sigurno pao sa vlasti da je potpisao Briselski sporazum i sve živo što je ovaj ljigavko već ispotpisivao i isporučio
Ma pametniji smo odmah rekli da su radikali propast Srbije ali dzaba. Tadic i Djindjic su ultra patriote za ove klovnove.

Sta reci kada i dalje uzivaju 50% podrske...
 
Već sam pisao negde da je Kosovo jedna golema zajebancija svi znaju da je to izgubljeno još 99-te godine ali će luzer da ispadne onaj kome se zadene da konstatuje to stanje Tadić je izbegavao da se njemu to desi pa ga je Merkel odjebala pa su na vlast došli oni kojima tako nešto nije problem i ovaj ljigavko veruje da i posle svega i dalje može da ostane na vlasti Tadić bi recimo sigurno pao sa vlasti da je potpisao Briselski sporazum i sve živo što je ovaj ljigavko već ispotpisivao i isporučio

to slušam od 1980....da je kosovo izgubljeno....više niko ne veruje u to
morate još više i još češće da ponavljate, ne vredi!

Komentar moje majke zestoke SNS aktiviste:
Prosli put su bili studenti starosti preko 50 godina.

pa da nisu njeni neki?!
 

Back
Top