VB...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pazi...svestan sam da ste većina vas koji ne gledate VB kul i da ga ne gledate jer ste kul i da je za vas VB sranje...i sve to...
...nego...čisto sam mislijo da vim da nisam jedini koji ga gleda...misim..valjda postoji još neki pros'...:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top