Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
pazi...svestan sam da ste većina vas koji ne gledate VB kul i da ga ne gledate jer ste kul i da je za vas VB sranje...i sve to...
...nego...čisto sam mislijo da vim da nisam jedini koji ga gleda...misim..valjda postoji još neki pros'...