dežurno zvocalo
Elita
- Poruka
- 22.606
Vidim ovde po pdf-u da neki imaju naziv za neke ‚‚drugosrbijaši‚‚ pa bi vilela da mi se objasni ko su ti što ih nazivaju drugosrbijaši?..jel sam zaista zbunjena ovim terminom....i ako postoje drugosrbijaši ko su onda prvosrbijaši?





