Važnije vam je sa kime putujete, nego gde idete?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
67.733
Pretpostavimo da ne možete solo da putujete...
Dakle morate da birate između željene destinacije ili vama prijatno društvo, ljude koje volite i manje atraktivnu destinaciju...
Koje biste izabrali? Zašto?

Da li je važnije gde se putuje ili sa kime se putuje?

girl-waving-1000x600.jpg

Važno je i gde i sa kim. :)
U principu ako je iole slična destinacija tipa ja bih Tajland ona Filipine onda nikakav problem da se prilagodim.
Ali ako bih ja Havaje a ona Norvešku e onda jbg ,poslaću joj selfie sa plaže i napisati koliko mi nedostaje :mrgreen:
sve ok...ali hoces reci a su Filipini manje atrkativni? :besna: :lol:
mada nisi uzeo u obzir da ne mozes sam da ides...dakle izabrao bi Havaje sa ljudima koji te nerviraju recimo pre nego sa voljenom osobom u Norvesku ako sam dobro razumela? :)

sve ok...ali hoces reci a su Filipini manje atrkativni? :besna: :lol:
mada nisi uzeo u obzir da ne mozes sam da ides...dakle izabrao bi Havaje sa ljudima koji te nerviraju recimo pre nego sa voljenom osobom u Norvesku ako sam dobro razumela? :)
A čekaj nema opcija solo?

Ja sam odgovarao u tom smislu :rumenko:

Ne...onda prednost ima aurora borealis i dimljeni losos sa dragom osobom :zaljubljena: :mrgreen:

A što ne može solo kao opcija :ljuta: ?

meni je važnije sa kim putujem nego gde , i ako mi je po volji saputnik mozemo i na maldive :lol:
tacno :ok: ukoliko je dobar saputnik i put do Zitnog potoka moze biti
A čekaj nema opcija solo?

Ja sam odgovarao u tom smislu :rumenko:

Ne...onda prednost ima aurora borealis i dimljeni losos sa dragom osobom :zaljubljena: :mrgreen:

A što ne može solo kao opcija :ljuta: ?
zato sto je to lak izbor u datom slucaju :)
ovde je vise o tome koliko je zaista nekome bitnija destinacija nebitno od uslova putovanja naspram ici sa zeljenim drustvom bilo gde :)

tacno :ok: ukoliko je dobar saputnik i put do Zitnog potoka moze biti

zato sto je to lak izbor u datom slucaju :)
ovde je vise o tome koliko je zaista nekome bitnija destinacija nebitno od uslova putovanja naspram ici sa zeljenim drustvom bilo gde :)
Pa ako radije idem sam gde hoću nego da pravim kompromis da idem gde ne želim ali sa meni dragim ljudima...znači da mi znači destinacija itekako . Tj ima granica dokle sam spreman da se usaglašavam ali ako baš ne možemo da se poklopimo....
Ne razumem zašto bi solo opcija se izbacila ako u stvari odgovara na pitanje :)

Pa ako radije idem sam gde hoću nego da pravim kompromis da idem gde ne želim ali sa meni dragim ljudima...znači da mi znači destinacija itekako . Tj ima granica dokle sam spreman da se usaglašavam ali ako baš ne možemo da se poklopimo....
Ne razumem zašto bi solo opcija se izbacila ako u stvari odgovara na pitanje :)
da se ne lazemo...meni ni lose drustvo nije los izbor...lako ja otkacim njih...bez problema :)

Ja mogu sa svima, i po toj logici bi bilo bitno mi je gde putujem.....
Ali nije...jer sam snalazljiv i uzvucem maksimum gde god da se nalazim....
To sam samo povecao sa iskustvom godinama, a poslednji put sam i zadivio sebe...

Nije da sam za pusto ostrvo mag, ali za bilo koju civilizaciju , gde ima struje , i od prirucnog mogu da napravim komfor u smislu diy doktor nauka....
Trikovi poput kako od carsava napraviti suncobran, sator, zastitu od sunca, kako od kesa napraviti trikove za vetrovitu plazu , kako svuda izvuci maksimum iz lokalne kuhinje, su samo neke grupe trikova koje vecina poznaje...ali ne rutinski...

Jedino sto svuda mora da kupim noz....posto avion i noz ne idu zajedno

E sad, ne mozes sa svakim....cak i kad im cinis puno , a naravno od prosle godine mi rekose da hrcem dok spavam, to je novost, pa mi sad nezgodno da se slobnodno nudim kao saputnik kao do prosle godine...mada prosle godine sam resio tako sto sam jahao cebe, cudan trik ali pali, stavis cebe izmedju nogu to ti posle izmeni polozaj dok spavas pa ne hrces...., ali mozda sam zbog povrede sad prestao da hrcem...pitacu ljude pa ce mi reci...

Back