Vazdužni napadi SAD na Pakistan

largoman

Primećen član
Poruka
900
IRIB - Broj poginulih u raketnom napadu SAD-a na sjeverozapadu Pakistana se povećao na 10. Američke bespilotne letjelice su u ponedjeljak navečer u dva navrata raletirale grad Mir Ali u Sjevernom Veziristanu, prilikom čega je poginulo najmanje 10 osoba. U napadu je uništeno nekoliko stambenih objekata. Jučerašnji raketni napad američkih bespilotnih letjelica je bio šesti po redu nakon likvidacije Usame bin Ladena, čelnika terorističke skupine, u napadu američkih komandosa u Abbotabadu u Pakistanu. http://bosnian.irib.ir/vijesti/politika/item/102820-zrani-napadi-sad-a-na-pakistan
 
Ха, ха, па зар на традиционалног савезника???
Пакистан је био пола века главни ослонац САД у сукобу са СССР-ом и Кином(Лет У-2 над СССР, обарање истог, 1960., и афера с пилотом, Гери Пауерсом), електронска шпијунажа оба црвена џина, радиодифузна пропаганда...
А овде еуроталибани и Лажљиве Продане Душе(ЛДП!)арлаучу о нашим новим савезницима и ,,пријатељима"!!!
Па тек НАТО интеграција!!!
:hahaha::zcepanje::rotf:
 

Back
Top