VATIKAN ZVANIČNO ODBIO DA PRIZNA "NEZAVISNOST" KOSOVA!!!

zao mi sto cu te razocaram ali sveta stolica je stvarno odbio da prizna
Bog neka te čuva što to potvrdi jer narode..., majke mi moje,... u.ro sam se od straha da nisam dobar sa "zdravljem" pa sam počeo da slušam glasove u glavi!!! Još nisam u stanju da povjerujem!!! Ovo sve zaozbiljno mislim!!!:shock::shock::shock::shock::shock:
Izgleda da ono šiptarsko martovsko jahanje po crkvenom krstu i šutiranje nogama po istom Vatikan nije u stanju da svari!!! :rolleyes:
 
Nešto razmišljam šta li ih je nagnalo da donesu takvu odluku i sine mi. Pa, Benedikt je odmah na početku svog pontifikata napravio skandal sa izjavama protiv muslimana i veličanjem krstaških ratova. Čovek prosto muslimane mrzi više nego pravoslavce, pogotovo kad mu ugnezde novu džamahiriju na tlu Evrope.
Ne vidim koji drugi razlog može da bude.
 
Vatikan za sada neće priznati Kosovo

"Sveta Stolica slijedila je i još uvijek s velikim zanimanjem slijedi razvoj stanja na Kosovu. Nada se da će u ovom osjetljivom trenutku prevladati osjećaj odgovornosti i duh mira nad svim drugim stajalištima bilo među vladama bilo u narodima, na koje se ta zbivanja odnose", izjavio je ravnatelj Tiskovnog ureda Svete Stolice Federico Lombardi.

"Sveta Stolica poziva sve, posebice odgovorne političare u Srbiji i na Kosovu, da budu oprezni i razboriti i traže odlučna i djelotvorna rješenja kako bi se izbjeglo ekstremističke reakcije i nasilnička zastranjenja te već sada stvorili preduvjeti za budućnost u kojoj će prevladati međusobno poštovanje, pomirenje i suradnja", rekao je Lombardi.

Za sada u Vatikanu nisu poduzeti nikakvi koraci za priznavanje Kosova i uspostavu diplomatskih odnosa

http://www.brazda.ba/Arhiva/tabid/8...4370/Vatikan-za-sada-nee-priznati-Kosovo.aspx

Da pomognem...
 
Nešto razmišljam šta li ih je nagnalo da donesu takvu odluku i sine mi. Pa, Benedikt je odmah na početku svog pontifikata napravio skandal sa izjavama protiv muslimana i veličanjem krstaških ratova. Čovek prosto muslimane mrzi više nego pravoslavce, pogotovo kad mu ugnezde novu džamahiriju na tlu Evrope.
Ne vidim koji drugi razlog može da bude.

Hm, ima i toga ali krupnije stvari su u igri... Uskoro bi trebalo da dodje do ujedinjenja dve crkve... za ''stolicu'' je to sveti čin... nešto što im je Jovan ostavio u amanet... približiti Srbe Rimu... ovo im je istorijska prilika i sigurno je neće propustiti...
 
Vatikan za sada neće priznati Kosovo

"Sveta Stolica slijedila je i još uvijek s velikim zanimanjem slijedi razvoj stanja na Kosovu. Nada se da će u ovom osjetljivom trenutku prevladati osjećaj odgovornosti i duh mira nad svim drugim stajalištima bilo među vladama bilo u narodima, na koje se ta zbivanja odnose", izjavio je ravnatelj Tiskovnog ureda Svete Stolice Federico Lombardi.

"Sveta Stolica poziva sve, posebice odgovorne političare u Srbiji i na Kosovu, da budu oprezni i razboriti i traže odlučna i djelotvorna rješenja kako bi se izbjeglo ekstremističke reakcije i nasilnička zastranjenja te već sada stvorili preduvjeti za budućnost u kojoj će prevladati međusobno poštovanje, pomirenje i suradnja", rekao je Lombardi.

Za sada u Vatikanu nisu poduzeti nikakvi koraci za priznavanje Kosova i uspostavu diplomatskih odnosa

http://www.brazda.ba/Arhiva/tabid/8...4370/Vatikan-za-sada-nee-priznati-Kosovo.aspx

Da pomognem...

A zar nisi mogla da nas pustis jos malo da se lozimo? :lol:
 
Katolička crkva oduvek igra perfidno.

Ne zaboravite, Papa je Nemac.

ali i covek koji vodi drugu najmocniju organizciju na svetu Katolicku crkvu

i kao takav gleda godinama i decenijama unapred i ima smisla za geostratesku politiku

za razliku od ovih nasih debilnih politicara

Papa je Njemac, al Tači je Hašim i Čeku je Agim!!! Papa izgleda ne "kupuje" šipaka pod maskom lika Majke Tereze!!!
Uostalom, što da ne??? Šiptari su Šiptari, puni love od trgovine narkoticima i gađaju sa njom u džepove mnogih zapadnih političara, al' Vatikan danas ipak više interesuje zona religijskog uticaja nego šipačka narkokinta!!! Katoličke popove teško da čak i šiposi mogu da kupe, kad već bezbrade popine imaju toliko i da sami ne znaju koliko!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Ne znam sta je tu cudno!?!? Pa nece Hriscanin (i to jos Katolik) priznati Muslimansko varvarsku izmisljenu drzavu u centru Evrope, znaju oni jako dobro sta je ziveti sa Muslimanima i kakve su sanse da bilo koja druga religija i narod ostanu u suzivotu sa njima, ajde se odreknite gluposti kako nas mrzi ceo svet, normalno da su onomad priznali Hrvatsku jer svog svoga priznaje...ali ono sto nas sve veze je Hriscanska crkva, svaki drugaciji potez Vatikana bi bio izuzetno licemeran a kako je neko ovde rekao...koga Vatikan ne prizna taj je... e tu se slazem.
 
Hm, ima i toga ali krupnije stvari su u igri... Uskoro bi trebalo da dodje do ujedinjenja dve crkve... za ''stolicu'' je to sveti čin... nešto što im je Jovan ostavio u amanet... približiti Srbe Rimu... ovo im je istorijska prilika i sigurno je neće propustiti...


Cekaj Sakal da te pitam nesto, jesi li ti to cuo, znas, neko ti poverio tajnu ili mastas?
 

Back
Top