Ватерполо савез Србије одговорио : Седам бивших и четири актуелна репрезентативца Србије обратило се јавности путем писма

Gavrimunja

Primećen član
Poruka
873
У преводу кажу да политике у ватерполу не треба бити.

https://www.novosti.rs/c/sport/osta...ntativca-srbije-obratilo-javnosti-putem-pisma

https://waterpoloserbia.org/sedam-b...ivca-srbije-obratilo-se-javnosti-putem-pisma/

VSS-GRB-931x1024.png
 
Poslednja izmena od moderatora:
Meni ovo ne zvuči kao informativno saopštenje, nego kao pažljivo upakovan pokušaj da se skrene priča sa suštine na to ko je "aktuelan", a ko "bivši", kao da olimpijske medalje manje vrede ako te neko nije pozvao na poslednje okupljanje. Umesto da odgovore na ozbiljne optužbe igrača, oni pola saopštenja troše na relativizaciju potpisa i priču o "politizaciji", što je već samo po sebi politički spin. Deluje kao klasično umanjivanje značaja pobune kroz fazon "ma nisu to baš ti reprezentativci", umesto da objasne zašto su im se praktično najtrofejniji igrači države javno pobunili.
 
Неће сви бити сложни јер увек има оних који се окористе ,тј имају своје интересе прече од заједништва.

Милан Глушац је један од 4 ватерполиста који се није солидарисао са осталих 11, већ чврсто стао уз СНС картел, а ево и зашто: "Милан Глушац постављен за Амбасадора ЕХРО 2027". На снимку га можете видети у друштву Синише Малог

Screenshot 2026-05-08 132308.png
 
Srbija bez Mandica i braće Jaksic( pogotovo starijeg) je nivo Brazila u vaterpolu.

Pad vaterpola je 2013g započet, tako što se najtrofejniji svetski klub Partizan sistemski počeo gasiti i do 2017g praktično prestao da proizvodi igrace( braća Jakšić uz Glusca i jesu poslednji biseri te skole).
 

Back
Top