Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Vasi predlozi

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
213.208
Ako imate neki predlog vezano za pdf Ostali sportovi...u smislu preuredjenja , promene ili otvaranje neke teme i slicno,
molim vas da ih date ovde na temi a koje cemo rado razmotriti...

Preimenovana je tema Biciklisticki kutak u Biciklizam na kojoj se moze i pise se o svemu vezano za biciklizam
U lepljive je postavljena tema Sportska oprema na kojoj se moze izmedju ostalog vrsiti razmena iste , preporuka
opreme, pracenje trendova i slicno

Сивоњски Мудрац

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.190
Ako imate neki predlog vezano za pdf Ostali sportovi...u smislu preuredjenja , promene ili otvaranje neke teme i slicno,
molim vas da ih date ovde na temi a koje cemo rado razmotriti...

Preimenovana je tema Biciklisticki kutak u Biciklizam na kojoj se moze i pise se o svemu vezano za biciklizam
U lepljive je postavljena tema Sportska oprema na kojoj se moze izmedju ostalog vrsiti razmena iste , preporuka
opreme, pracenje trendova i slicno
stavite mene za moda

Baba???

Aktivan član
Poruka
1.735
Draga Nina,
Bil' bila ljubazna da "Evropsko Indoor Prvenstvo u streličarstvu!!" preimenuješ u "Streličarstvo".
Ja bih tu nastavio sa promocijom ovog "spremam se za Igre Gladi" sporta :lol:

radyu5

Veoma poznat
Poruka
11.001
Nina, zašto nema tema o IndyCar šampionatu. Shvatam da šampionata nema na srpskim televizijama, ali možda ima neko na krstarici da prati šampionat i može da nas obaveštava sa istog ili da nam kaže na kojoj televiziji možemo da pratimo šampionat.

bbrane

Zainteresovan član
Poruka
146
Nina, zašto nema tema o IndyCar šampionatu. Shvatam da šampionata nema na srpskim televizijama, ali možda ima neko na krstarici da prati šampionat i može da nas obaveštava sa istog ili da nam kaže na kojoj televiziji možemo da pratimo šampionat.
Ja pored Nascara volim da pogledam tu i tamo IndyCar ali Indy 500 obavezno. sledece godine ce Alonso ponovo pokusati da se kvalifikuje ovog puta nadam se uspesno. Pre toga sad u januaru vozi Dakar. Bilo bi dobro kad bi auto-moto sport imao svoj podforum.

radyu5

Veoma poznat
Poruka
11.001
Ja pored Nascara volim da pogledam tu i tamo IndyCar ali Indy 500 obavezno. sledece godine ce Alonso ponovo pokusati da se kvalifikuje ovog puta nadam se uspesno. Pre toga sad u januaru vozi Dakar. Bilo bi dobro kad bi auto-moto sport imao svoj podforum.
На ком каналу гледаш? Ја немам IndyCar.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
213.208
Nije problem da se otvori takva tema ali mislim da takva tema pripada Automobilizmu
Moze se otvoriti posebna ako neko uopste prati americku formulu 1 ili se moze pisati u sklopu teme Formula 1 koja postoji na Automobilizmu

bbrane

Zainteresovan član
Poruka
146
Nije problem da se otvori takva tema ali mislim da takva tema pripada Automobilizmu
Moze se otvoriti posebna ako neko uopste prati americku formulu 1 ili se moze pisati u sklopu teme Formula 1 koja postoji na Automobilizmu
Formula 1 i uopste auto-moto sport je sport. Ja na svim forumima gde sam bio drze ga u sportu. Al ok tvoj forum nemoj mene slusati :) a za Indycar ipak treba posebna tema glupo je da se mesa sa F1 pogotovo ako tema zazivi.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
213.208
jeste sport ali kako je su sportski automobili u pitanju logicno je da ide u forum Automobilizam..a ovo su Ostali sportovi i rekreacija
sto se tice teme Indycar slobodno se obrati moderatoru na Automobilizmu i reci mu da ces otvoriti jednu takvu temu na kojoj ces pisati o americkom f1 i svemu sto ima veze sa tim..

bbrane

Zainteresovan član
Poruka
146
A kad bi neko hteo pisati o MotoGP (svetsko prventsvo trka motocikala) gde bi to islo u "Automobili" ?

Zasto jednostavno nemamo podforum "Auto-moto sport" i tu pisali o svim auto-moto sportovima: F1, MotoGP, WRC, Nascar, Indycar itd. To bi bilo preglednije nego tamo da se mesa sa auto industrijom. Evo da pitamo ljude ko se slaze moze i anketu da otvorimo.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
213.208
@bbrane
na podforumima se slabo pise cim se izoluju teme sa osnovne strane
mozes da otvoris teme o MotoGP, o WRC, Nascar, Indycar ovde na Ostalim sportovima ako zelis
ili na Automobilizmu ako ti odgovara, pa cemo videti da i ce teme zaziveti i da li ce se pisati na njima

Poslednja izmena:
Poruka
3.663
Uz sve duzno postovanje Ninocke moje drage:per::cmok: ovo je UZAS! Borilacke vestine nisu ni sport a ni rekreacija. Te samim tim se ne uklapaju nigde ovde. Pritom je u pitanju fenomen koji kulturoloski gledano postoji hjilajdama godina I koji aposlutno je apsurdno da se trpa u isti kosh sa...Lupam, golfom, tenisom Itd. Ne znam sta se postize ovakvom reorganizacijom Foruma stvarno.

Poruka
3.663
Otvaracemo o njima i i pšisati ovde na Ostalim sportovima..
Sta reci a ne zaplakati. OK tako je kako je ali meni licno a verujem I mnogima je apsurdno. Dalje kao podforum se vodi "kompjuterska oprema, telefoni i Internet" s tim da Internet je tehnoglogija a racunari su hardver, komapd opreme, materijalno. Veze nema da se bas tako grana I deli ali ajde. Sta se ja tu pitam.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.