Ваши омиљени инострани политичари

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Ајде да кренемо од мени омиљених :

Дмитриј Медведев (Јединствена Русија, Русија)
Сара Пејлин (конзервативно крило Републиканаца, "Покрет Чајанка", САД)
Дејвид Камерон (Конзервативна странка, Велика Британија/Уједињено Краљевство)
Андрија Мандић (Нова српска демократија, Црна Гора)
Радован Караџић (некадашњи председник СДС, Република Српска)
Дора Бакојану (до скоро функционерка десно-центристичке Нове демократије, данас лидер центристичке Демократске алијансе, Грчка)
Виктор Орбан (десно-центристичкии конзервативни Фидес, Мађарска)
Вацлав Клаус (Чешка)
Сергеј Лавров (Руска Федерација)
Николас Саркози (десничарска Унија за демократију, Француска)
Синг (Премијер Индије)
Ивета Радичова (Премијерка Словачке)
Виктор Јанукович (Партија Региона, Украјина)
Никола Грујевски (ВМРО, Македонија)
Штрахе (Слободарска странка Аустрије)

Некадашњи политичари :

Де Гол (Француска)
Франко (Шпанија)
Маргарет Тачер (Конзервативна странка, Велика Британија/Уједињено Краљевство)

Хај`те сад ви, ако вас не мрзи...
 
410px-Bundesarchiv_Bild_183-S72707%2C_Heinrich_Himmler.jpg

Heinrich Himmler

Eeee, da je njega staviti na čelo Srbije da je malo dovede u red (samo trebao bi da se zove Milan ili Dragan i da je rođen u Malom Mokrom Lugu). :klap:
 
Ајде да кренемо од мени омиљених :

Дмитриј Медведев (Јединствена Русија, Русија)
Сара Пејлин (конзервативно крило Републиканаца, "Покрет Чајанка", САД)
Дејвид Камерон (Конзервативна странка, Велика Британија/Уједињено Краљевство)
Андрија Мандић (Нова српска демократија, Црна Гора)
Радован Караџић (некадашњи председник СДС, Република Српска)
Дора Бакојану (до скоро функционерка десно-центристичке Нове демократије, данас лидер центристичке Демократске алијансе, Грчка)
Виктор Орбан (десно-центристичкии конзервативни Фидес, Мађарска)
Вацлав Клаус (Чешка)
Сергеј Лавров (Руска Федерација)
Николас Саркози (десничарска Унија за демократију, Француска)
Синг (Премијер Индије)
Ивета Радичова (Премијерка Словачке)
Виктор Јанукович (Партија Региона, Украјина)
Никола Грујевски (ВМРО, Македонија)
Штрахе (Слободарска странка Аустрије)

Некадашњи политичари :

Де Гол (Француска)
Франко (Шпанија)
Маргарет Тачер (Конзервативна странка, Велика Британија/Уједињено Краљевство)

Хај`те сад ви, ако вас не мрзи...


Crni Šomi...:sad2:



PS. I zašto car vaskolike Rusije Vladimir Vladimirovič Putin nije na spisku?:sad2:
 
meni može da bude omiljen pisac, ili glumac, pevač, čak i neko na forumu. može da mi bude omiljeno neko jelo, kao sarma, neko piće kao kampari, ali NIKADA, BAŠ NIKADA POLITIČAR.

ni domaći, ni strani

I pisac napise jednu dobru knjigu,a posle..glumcu legne jedna uloga,a posle...pevac snimi jedan dobar singl,a onda izda katastrofalan album.....nema tu neke ,,ljubavi'' ni u ovom slucaju ,kao ni prema politicarima.Mada bi se vise moglo govoriti o nekoj vrsti postovanja..
 
I pisac napise jednu dobru knjigu,a posle..glumcu legne jedna uloga,a posle...pevac snimi jedan dobar singl,a onda izda katastrofalan album.....nema tu neke ,,ljubavi'' ni u ovom slucaju ,kao ni prema politicarima.Mada bi se vise moglo govoriti o nekoj vrsti postovanja..

u pravu si, ali pisac može da napiše i dve dobre knjige recimo zločin i kaznu i braću karamazove, glumac može da odigra i radovana i majstora iz radionice, pevač može da bude i kompletan autor i da kao sting ređa samo dobre albume.

uz to, niko od njih nije video štetu. u tome je razlika.
 
Ех да + Путин обавезно. О њему имам јако добро мишљење.
Шоми пријатељу никада не можеш одабрати омиљене политичаре.Хајде набројми али да не тражиш по нету неколико скандинавских политичара где се по мом мишљењу најбоље живи?И још нешто,имам два питања:Зашто Груевски и зашто Путин?
 
Шоми пријатељу никада не можеш одабрати омиљене политичаре.Хајде набројми али да не тражиш по нету неколико скандинавских политичара где се по мом мишљењу најбоље живи?И још нешто,имам два питања:Зашто Груевски и зашто Путин?
Слабо пратим прилике у Скандинавским државама.
Грујевски- мислим да је животни стандард под његовом влашћу бољи него за време социјал-демократа, реал-патриота је и десничар.
Путин-поставио Русију на ноге. Довољно је упоредити БДП, просечну плату, извоз и сл. 2010 и пре доласка Путина на власт. Украјину је приближио Русији.
 
Najpopularniji evropski politicar danas je mladi nemacki ministar:

Karl-Theodor zu Guttenberg

Jos je baron, i svakako ce biti buduci nemacki i evropski lider.

Ako pitas ko su licno najrespektabilniji politicari i to nevezano samo za Evropu:

Hu Jintao, predsednik Kine i

Recep Tayyip Erdoğan, premijer Turske

Svakako da sirom sveta ima jos respektabilnih politicara, a ako zelis da se ozbiljno time bavis od spomenutih politicara mozes uciti zanat.
 

Sve o politickim stavovima Rona Pola mozes procitati ovde na engleskom:

http://en.wikipedia.org/wiki/Political_positions_of_Ron_Paul#Nonintervention

Paul's foreign policy of nonintervention[160] made him the only 2008 Republican presidential candidate to have voted against the Iraq War Resolution in 2002. He advocates withdrawal from the United Nations, and from the North Atlantic Treaty Organization, for reasons of maintaining strong national sovereignty.

Nonintervention

Paul's stance on foreign policy is one of consistent nonintervention,[6][7] which opposes war of aggression and entangling alliances with other nations.
 

Back
Top