Vashih top.5 metal bendova...

:shock:
Sta je ona balavurdija postigla zivota ti?
Najbolje sto su postigli je to da na svoje pekmez pesmice pune hale napaljenim tinejgerima/kama koji vrishte i placu ko nekad na Beatlese....
Bandovi tog tipa imaju veliku prodju uglavnom u americi jer se ameri loze na te pekmez pesmice..Alo, pa LP nema bre ni jednu rifcinu, da zagrmi to malo...Samo njacu, klimaju se i placu...
Proci ce isto kao i limp bizkit.Samo oni su bili ipak malo gotivniji. Malo su svoje idole provlacili kroz muziku, ali to im nije pomoglo da zadrze,tada planetarni uspeh, jer su izmedju ostalog,bili u fazonu "Mi smo sa ulice, vi nemate pojma sta je zivot bla bla bla...A sa druge strane su prodavali milionkse tiraze, punili ogromne hale i snimalo spotove od po nekoliko miliona dolara...Ej o cemu mi pricamo????
Rok trajanja tog tzv Nu metala nece biti dug....Zivi bili pa videli....
 
hm... koliko izvaljujem Oath i Vision nisu vise u svadji? nazovi svadji ... zar ne?
inace .... ljudi, mnogo se ponavljate sa temama!! :da:

sto se odgovora tice:
BG
(nista drugo od onoga sto ja smatram metalom LoL, ima mi dragih bendova, ali nista spec (8)

aa da, @ CobRa-SiC- - molila bih te da se malo primiris (; lepo ti DBTO kaze, ako imas argumnt, argumentuj, u suprotnom iskuliraj (; ubuduce necu dolerisati takve 'izlive besa' (;

Moon Child:
NE SAMO TO,NEGO CE VAM I TISHA POZAKLJUCAVATI SVE TEME!!!!
e da, dobro me podseti (; ubuduce, ako vrtite iste price u krug, tj pricate o bendovima o kojima tema uopste ne govori, tema ce biti zakljucana... ako hocete da nastavite 'raspravu' pricajte na temi o tom bendu!

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
1.Pantera
2.Sepultura :arrow:
3.Soulfly
4.Iced Earth
5.Marilyn Manson
....
6.Slayer
7.Iron Maiden
8.Tipe O Negative
9.Audioslave
10.Kreator
..........................................
I nije metal,ali uvek prvi na svim top-listama:
Rage Against The Machine
 
Peta W.:
1.Pantera
2.Sepultura :arrow:
3.Soulfly
4.Iced Earth
5.Marilyn Manson
....
6.Slayer
7.Iron Maiden
8.Tipe O Negative
9.Audioslave
10.Kreator
..........................................
I nije metal,ali uvek prvi na svim top-listama:
Rage Against The Machine
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Peta W ovo slusa??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
. . .:
Peta W.:
1.Pantera
2.Sepultura :arrow:
3.Soulfly
4.Iced Earth
5.Marilyn Manson
....
6.Slayer
7.Iron Maiden
8.Tipe O Negative
9.Audioslave
10.Kreator
..........................................
I nije metal,ali uvek prvi na svim top-listama:
Rage Against The Machine
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Peta W ovo slusa??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:lol: aha :lol: pa ne ogranicava se :lol:
 

Back
Top