Vase misljenje...

anybody

Početnik
Poruka
4
Zelio bih da cujem vase misljenje i savjete u vezi mog problema.Imam 24 god. i nikad nisam imao djevojku.***** nisam,a oni koji hoce da se nasmiju na ovu temu ili da prebace pricu na sex,onda im mogu reci da to ne rade preko ove teme.Ima jos likova koji nisu imali djevojku nikad,a imaju 20,22,25,30,40 god.Ali ja s’ tim ne mogu da se pomirim.Necu pametovanje na mojoj temi.Treba mi savjet od neke prosjecne djevojke,da bi stvorio opstu sliku o djevojkama.A momci koji imaju iskustva s’ djevojkama neka kazu nesto,pametovanje mi ne treba.Sto se tice riba,konstantno me otkacuju.Nisam mentalni bolesnik,super izgledam,nisam namrsten(pred njima),…Najmanji problem je naci kurvu,odes u javnu kucu i to je to.Sponzoruse mi ne trebaju takodje.Meni treba veza.Moji roditelji i ja smo otisli kod jednog ocevog prijatelja koji je imao 2 cerke.Jedna je imala momka,a druga nije.Sa tom sto nije imala momka pricao sam 7 sati,sve dok nismo krenuli kuci,ja i moji roditelji.Prica je tekla fino,rekla je i da sam zanimljiv.Odvela me je u svoju sobu,da li da mi pokaze neke svoje slike ili samo sobu,ne sjecam se.Uglavnom,pokazala mi je neke svoje slike i rekla kako te slike “nikom ne pokazuje,jer nije fotogenicna”.I ja kontam,nikom ne pokazuje,a meni je pokazala,bice nesto od toga…Nekako sam dosao do njenog broja(ne sjecam se kako,bilo je davno,imala je jedno 16,17 god.) i slao joj poruke i ona kaze:zelim da budemo samo drugovi,a i stariji si od mene.Kad sam je zvao da prosetamo rekla je nesto u fazonu “treba da ucim”.Mozda je htjela samo da je pojebem?Za neke djevojke sam imao osjecaj da 100% hoce sa mnom da krenu.Ali,one se meni nisu svidjale,preciznije njihov izgled.Poslednja cura koju sam muv’o mi je dala svoj broj.Razmisljala je 2 sekunde(!) kad sam je pitao za broj i onda mi rekla.I dopisivali se mi stalno i trzali i ja njoj pisao kako dobro izgleda i sva ta sranja.Cura i jeste lijepa.Onda sam je nazvao i rekao:da li bi voljela da se vidimo?Kaze:”svejedno mi”.Predjem ja preko toga,dogovorimo se mi, i vidimo se na autobuskoj stanici,ona sjedne do mene,ja je pitam hoces negdje da odemo?(glupo pitanje,znam).Kaze:”svejedno mi”.Ja kazem gdje hoces da idemo.Opet ono: “svejedno mi”.Jeeeebote!Odemo u poslasticarnicu,a ona smorena kao da ne postojim.Kasnije se mi dopisivali i ona meni kaze da voli nekog drugog i da bi voljela da budemo prijatelji.Kasnije ona meni salje poruku i kaze da taj drugi nju ne voli i da vec ima covjek curu!I ja kazem nesto u fazonu pa covjek ima curu,a ja nemam,zaljubices se ti u mene,samo mi daj sansu…Ona opet ono “mi smo prijatelji”.Kakva je to psiha?Cura hoce da bude sama,da nema momka!Posle me trzala.Zasto kad smo jebeni prijatelji?Znam,ja joj dodjem kao rezervni igrac,ako ovaj drugi ne bude htio nikako s’ njom.To je to?Znam da su cure vecinom izopacene…Sve su smorene.Pa idite onda ubijte se(cast izuzecima),otici cete mozda u raj,a tamo je sve idealno,nema smaranja.Trebas biti Sigmund Frojd da bi provalio sta one misle.Da volim psihologiju ja ne bi upisao racunarski fakultet.
 
Jeste, samouverenost je pola posla, a ti kao da si nesiguran zbog necega. Niko nije savrsen pa ni te devojke koje ti se svide, to treba stalno da ti bude u glavi. Nije bitno sto su ti dale br tel, najbolji indikator
uzajamne zainteresovanosti nije konkretna stvar ko taj br tel, vec ono sto se oseti tokom razgovora, ne cak ni same reci koliko sarm i harizma te drage osobe. Zato nam i naizgled ruzna osoba moze biti simpaticna, a sve odatle pocinje....
 
Jedan iskren savet sa moje strane, cuti i gledaj svoja posla, ukoliko imash uspeha u tome pre ili kasnije naci ce se neka cica kojoj se jako svidja shta ti radish. Prosto k'o pasulj.
P.S. ovo mislim najozbiljnije i voleo bih da me neko demantuje ako nije tachno.
 
Lucky Luck:
Jedan iskren savet sa moje strane, cuti i du*e u za zid, ukoliko imash uspeha u tome pre ili kasnije naci ce se neka cica kojoj se jako svidja shta ti radish. Prosto k'o pasulj.
P.S. ovo mislim najozbiljnije i voleo bih da me neko demantuje ako nije tachno.

...nisu demantije, al male korekcije...
 
Eh pa sve sto ti kazem bi zvucalo kao pametovanje zar ne? :lol:
Batali te 16,17...
Kad joj svejedno gde... mozda je htela da ti kaze da joj je i tvojoj kuci svejedno da je vodis...
I previse "lepa si i ta sranja"... budi iskren...
Procitaj neku knjigu iz multilevel marketinga... ubices 2 muve jednim udarcem...
Pametujem....
 
anakin:
tako je...budi iskren i reci joj da je ruzna..:)
uspeh zagarantovan sto se vidi po peri...
Pa kad sam tebi rekao da si glupa nisam ni mislio da te muvam.
PS Verujem da sam prilicno uspeniji od tebe u tim vodama. :wink:
Poenta je da ne treba biti licemeran i govoriti ono sto ne misli i ocekivati da ce riba pasti na to ako joj kaze da je lepa.
 
osnova MLM-a je kako prodati nesto sto ne vredi, sto se ne moze prodati normalnim putem, a sve to za pare disproporcionalne kvalitetu proizvoda...

krace receno - bez MLM-a pero, ti bi puko na trzistu :) :)
 
anakin:
osnova MLM-a je kako prodati nesto sto ne vredi, sto se ne moze prodati normalnim putem, a sve to za pare disproporcionalne kvalitetu proizvoda...

krace receno - bez MLM-a pero, ti bi puko na trzistu :) :)
Ako si ucila neke skole trebala bi da znas da svaka roba ima neku vrednost... Sad da li je precenjena ili podcenjena to je drugo pitanje.
A koji je to normalan put prodaje? Bilo koja prodaja je normalna. Prodaja je prodaja.
U ovo slucaju s kojim si ti napravila neprimerenu poredbu se svi i prodaju i kupuju. Tako ti anakin biras kome ces pokusati da se prodas, a ako to pokusas na primer meni... onda sam ja u svojstvu kupca i ti nemas bas nikakve sanse.... jer je tvoj proizvod katastrofalan. Nadam se da sam ti pojasnio funkcionisanje MLM-a.
PS Dobar trgovac ne gubi vreme na prodaje gde zna da nece uspeti. :wink: Tako da nemoj gubiti svoje vreme...
 
anakin:
mislim da si ti upravo iskusio negativan efekat preterane reklame...
a da si ti ucio skole, znao bi to a ne nesto pokupljeno iz prirucnika za Oriflame...
I sa i bez reklame tvoj efekat je isti... nikakav...
Postoji i recenica... Dobar proizvod sam sebe prodaje... :wink:
Zato se ja nikad i ne reklamiram... osim u samoodbrani kad me napadaju pa moram...
Eto sad me ti napadas da ja nemam neke kvalitete, a ja cu te pitati koji kvalitet konkretno ja to nemam? :wink:
I ako cemo da vodimo dvosmernu komunikaciju, ti za mene nemas ni intelektualni ni fizicki kvalitet... pa samim tim neke druge kvalitete ni ne gledam u tebi uopste...

PS Em sto sam isao u skolu u kojoj je bilo prilicno ekonomskih predmeta, em sto se jedna od mojih silnih bivsih firmi bavila MLM-om... gde je bio i kurs od 3 meseca u tom podrucju... Tako da imam i teoriska i prakticna znanja i iskustva... :razz: (cisto da shvatis koliko lupas gluposti). A koliko znam za Oriflem ti je obuka 2 sata...to usta si ti upucena... No tvoja znanja i iskustva mene u principu i ne zanimaju niti zelim da se poredim sa tobom u bilo cemu... jer babe i zabe se ne mogu porediti...
 
anakin:
nepismen si, ruzan, neobrazovan, bezobrazan i pun sebe...
a pokusavas da se na silu prodas kao cool faca...
Jedino se slazem da cesto pravim greske pri kuckanju... jer mi to nije ni bitno... niti mi je ikad i bilo...

A ostalo je sve cisto primitivno i seljacko vredjanje i neistina... proizvod tvojih licnih negativnih energija koje imas u sebi... Imas li ti nekog pametnog posla u zivotu, osim sto svoju zuc iznosis po ovom 4umu...
Inace ja kad me neko ne zanima ja mu se ne obracam... osim u ovakvim slucajevima kad me napadnu...
 
Petar_Pan:
I sa i bez reklame tvoj efekat je isti... nikakav...
Postoji i recenica... Dobar proizvod sam sebe prodaje... :wink:
Zato se ja nikad i ne reklamiram... osim u samoodbrani kad me napadaju pa moram...
Eto sad me ti napadas da ja nemam neke kvalitete, a ja cu te pitati koji kvalitet konkretno ja to nemam? :wink:
I ako cemo da vodimo dvosmernu komunikaciju, ti za mene nemas ni intelektualni ni fizicki kvalitet... pa samim tim neke druge kvalitete ni ne gledam u tebi uopste...

PS Em sto sam isao u skolu u kojoj je bilo prilicno ekonomskih predmeta, em sto se jedna od mojih silnih bivsih firmi bavila MLM-om... gde je bio i kurs od 3 meseca u tom podrucju... A koliko znam za Oriflem ti je obuka 2 sata...

...Pero, ovo bash ne volem da radim...poceo si bash da kakash...procitay svoy post, yosh ednom, pa yosh ednom, pa ako e potrebno, yosh ednom...
...Ako ovo shto sam oznachio, budem morao da komentarishem, bitju mnogo grub...
...ej, bwe, okreni malo na zahebanciju...koj ti e...
 
pero, sam si trazio...odgovorila sam ti onako kako te ja vidim...u cemu je problem?
toliko ti je tanka reklama da ne mozes da podneses nikakvu kritiku (koju btw sam trazis)?
 

Back
Top