Vase misljenje o Vladi Georgievu

Pesme su dobre ali nisu njegove.
Otkud ti sad pa to...?
Gde svojata,sigurno se nije potpisao na albumu kao autor ako nije pisao
Напротив, Владо је баш познат као кантаутор, дакле песме су његове, сам их компонује, пише текстове, ради аранжмане. И ја се баш питам откуд ти то.
Уз то, он је и продуцент, има свој студио, радио је продукцију и за друге певаче. Човек није само певач, музичар је као што рекох.
 
Напротив, Владо је баш познат као кантаутор, дакле песме су његове, сам их компонује, пише текстове, ради аранжмане. И ја се баш питам откуд ти то.
Уз то, он је и продуцент, има свој студио, радио је продукцију и за друге певаче. Човек није само певач, музичар је као што рекох.
A sto sad ne pravi tako dobre pesme nego vec duze vreme nista nije objavio?
 
Напротив, Владо је баш познат као кантаутор, дакле песме су његове, сам их компонује, пише текстове, ради аранжмане. И ја се баш питам откуд ти то.
Уз то, он је и продуцент, има свој студио, радио је продукцију и за друге певаче. Човек није само певач, музичар је као што рекох.
Vlado Georgojev je Legenda i kao muzičar i kao čovek. Pa kad je Milo hteo da otme imovinu Srpske pravoslavne crkve u Crnoj Gori, Vlado se otvoreno usprotivio tome i šetao na Litijama protiv Milovog ustašluka i nacizma. Vlado Georgojev je Legenda!!!
 
Bas sad slusam neke njegove stare pjesme i bas udarila neka nostalgija
kakvo je vase misljenje o njemu?

Владимир Владо Георгиев (Дубровник, 6. јуни 1976) српски је поп певач и продуцент.[1]

Биографија​

Одрастао је у Херцег Новом, а живи у Београду од средине 1990-их. Отац му води порекло из Димитровграда, а мајка из Сарајева.[2] Завршио је Средњу музичку школу као ванредан ученик. Мајка Борка и отац Драгољуб су Владу и његовог десет година старијег брата Сашу васпитали у складу са традиционалним вредностима. Нису били срећни што је Владо одабрао музику, већ су желели да се бави неким сигурнијим послом. Пре певања, он је желео да постане џез свирач. Неко време је свирао хармонику, синтисајзер и клавир. Деведесетих година прошлог века певач се преселио у Београд. Једно време је живео са избеглицама у хотелу Турист у Сарајевској улици који је био један од најјефтинијих смештаја у главном граду.

Власник је музичког студија Барба који се налази у Београду. Од септембра 2011. до јануара 2013. био је члан жирија у музичком такмичењу Први глас Србије на Првој српској телевизији.[3]

Албуми​


Da moram da ga slušam kad autom krenem u domovinu zaspala bih za volanom prije austrije

Ali moram priznati ovako nekad izmedju i za neki telaks volim da ga slušam
 
Ne slušam ovakvu vrstu muzike, ali evo sada dok ovo slušam čujem da je kao mali skidao Olivera Dragojevića u originalu...
Jasno mi je da neko ne moze sve voleti.Ne zameram.Iskren si i postujem.Licno sam stari narodnjak,nekada boem.I sada uzivam u dobroj staroj narodnoj muzici,ali volim i te balade,rok,klasiku.Sve sto je lepo za cuti.Poznajem dosta nasu staru rok scenu,a i stranu poprilicno.Ima dobrih stvari,koje ne treba propustiti.Samo ne volim ove nove pesme za Evroviziju.Grand,muziku,ne podnosim.Ima toga jos sto je nastalo '90-ih,pa na ovamo.I kod nas i u svetu.
 

Back
Top