Vaše mišljenje o stanju u zemlji i inostranstvu, i o svemu što na to stanje utiče.

Ja da sam vlast pouzimao bih MMF kredite da lepo živim.
Šta me bole ko će da vraća...
Život je prekratak da bi se patilo...

alan_ford_1.jpg
 
Ja da sam vlast pouzimao bih MMF kredite da lepo živim.
to radimo mi ameri, ali vama nije dozvoljeno vise, pa ste mislili da otkacite zapad, a okrenete se kinezima
Šta me bole ko će da vraća...
proglasis banklrot, i niko ne mora, ali tebi su oprali pamet da se zrtvuju buduce generacije, da postanu robovi, jer si sirotan saam
Život je prekratak da bi se patilo...
kome je dato da bira da li hoce ili nece da pati?
 
vec je zapucalo, sada morate da se predate, nemate druge opcije, proksiji se trose kao alva

bezanija isto nije losa ideja
хахахахаха,боље се часно предати него часно евнтл. погинути.
јер ,ако,хахахахахахха,ако се часно предаш и поседујеш неке инфе од Значаја,можда после и добијеш кућу,банковни рачун,
други Идентитет,
док онај који је часно погинуо,њега већ забораве после 40 дана.
Поремећен систем Вредности..
И после 20+ година неки отпад,олош људски се и дан-данс помиње и памти(после њиховог нестанка),
док часно погинулима не знају ни имена.

Ја се само надам да неко Одозго види све то јер ово неће на Добро да изађе,
неће никако.
 
Поремећен систем Вредности..
pa jel sam ja kriv sto vucic pljuje casno poginule, zuri se da nas smota nista za nesto, laje tamo, zavija kao vuk.. zamrznuti nesporazum, zasto moramo bas sada da IZDAMO? I TO NA NEVIDJEN FRANC-NEMCKI non-PEJPER? sistem ludi, a ne samo poremecen.

ja kazem isto da se nikad ne predajem, zato i dodah drugu opciju bezanija

pazi, ako nema amera, mozete i rusima da se predate, bitno je da je sila... ali u pravu si ja bih samo zbrisao, biti dezerter je najbolje, a za imperijalne ideale ginu budale
siptarima se ne bih nikad predao i ne dam kim... oteto-prokleto, nato u blato, a vucic je lazov i izdajnik

ukro si mi auto, i sad jos hoces vlasnicki list... vozi kradeno ako si sila, ne dam list, tapiju, dole vucic najvici izdajnik koga je srbija ikada imala.
 
Poslednja izmena:
хахахахаха,боље се часно предати него часно евнтл. погинути.
јер ,ако,хахахахахахха,ако се часно предаш и поседујеш неке инфе од Значаја,можда после и добијеш кућу,банковни рачун,
други Идентитет,
док онај који је часно погинуо,њега већ забораве после 40 дана.
Поремећен систем Вредности..
И после 20+ година неки отпад,олош људски се и дан-данс помиње и памти(после њиховог нестанка),
док часно погинулима не знају ни имена.

Ја се само надам да неко Одозго види све то јер ово неће на Добро да изађе,
неће никако.

Od kada i od kuda iskoči ovaj pridev "bankovni"?

Uvele švapske firme?

Bankarski, nankarski .. ili račun u banci
 

Back
Top