Vase misljenje o srpskim muslimanima?

Da li Srbin moze biti musliman?

  • Moze

  • Ne moze


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Imao sam komšiju Bošnjaka, mlad čovjek, dobar k'o hljeb.
Sretne on mene jedno jutro i pita me:
-Komšija, bi li ti meni pomogao savjetom?
-Kako da ne, vrlo rado komšija, u čemu je problem?
-Ja ti se družim sa Srbima, oblačim se kao Srbin, ponšam se kao Srbin, volim tenis kao Srbi, slušam muziku kao Srbi, naučio sam kolo Moravac da igram kao Srbi i,.... svi me zovu Srbo.

Kako da se oslobodim tog nadimka, neprijatno mi je da me zovu Srbo kada nisam Srbin?

Kao prvom komšiji nisam mu mugao odbiti njegovu molbu, pa sam ga svjetovao:
-Počni se družiti sa homoseksualcima!
 
Imao sam komšiju Bošnjaka, mlad čovjek, dobar k'o hljeb.
Sretne on mene jedno jutro i pita me:
-Komšija, bi li ti meni pomogao savjetom?
-Kako da ne, vrlo rado komšija, u čemu je problem?
-Ja ti se družim sa Srbima, oblačim se kao Srbin, ponšam se kao Srbin, volim tenis kao Srbi, slušam muziku kao Srbi, naučio sam kolo Moravac da igram kao Srbi i,.... svi me zovu Srbo.

Kako da se oslobodim tog nadimka, neprijatno mi je da me zovu Srbo kada nisam Srbin?

Kao prvom komšiji nisam mu mugao odbiti njegovu molbu, pa sam ga svjetovao:
-Počni se družiti sa homoseksualcima!

pa dobro skojevac,
zar su vicevi u bosni postali toliko debilni i neduhoviti? :lol:
 
Imao sam komšiju Bošnjaka, mlad čovjek, dobar k'o hljeb.
Sretne on mene jedno jutro i pita me:
-Komšija, bi li ti meni pomogao savjetom?
-Kako da ne, vrlo rado komšija, u čemu je problem?
-Ja ti se družim sa Srbima, oblačim se kao Srbin, ponšam se kao Srbin, volim tenis kao Srbi, slušam muziku kao Srbi, naučio sam kolo Moravac da igram kao Srbi i,.... svi me zovu Srbo.

Kako da se oslobodim tog nadimka, neprijatno mi je da me zovu Srbo kada nisam Srbin?

Kao prvom komšiji nisam mu mugao odbiti njegovu molbu, pa sam ga svjetovao:
-Počni se družiti sa homoseksualcima!

ovo je na razini kao ona glupa emisija koju smo morali slušati u tzv jna- ha ha komentar.
 
Pitanje je malo cudno posto i nema maltene nikakvih muslimana srpske nacionalnosti.

Inace vera je stvar koja svako nek sam odluci, u sta ce da veruje.
Postoji li Srpski/srbijanski rijaset u Beogradu?
Jesu li Suljo i Rasim srpski/srbijanski ministri?
Ima i jedan Džerald Selman, srpski ministar (Dodikov) u Bosni.
Je li fudbaler Ljajić srpski/srbijanski fudbaler?

I sad ti tvrdiš da nema srpskih/srbijanskih muslimana!?
 
Postoji li Srpski/srbijanski rijaset u Beogradu?
Jesu li Suljo i Rasim srpski/srbijanski ministri?
Ima i jedan Džerald Selman, srpski ministar (Dodikov) u Bosni.
Je li fudbaler Ljajić srpski/srbijanski fudbaler?

I sad ti tvrdiš da nema srpskih/srbijanskih muslimana!?

Doticni su rodjeni u Srbiji, sto ih ne cini Srbima. Imaju uglavnom srpsko poreklo, kao uostalom i vecina bosanskih muslimana, ali se poput njih ne izjasnjavaju Srbima, a i pitanje je kako bi to sami Srbi prihvatili. Dakle, nisu ni Srbi, ni Srbijanci, jer i jedno i drugo oznacava ljude srpskog porekla, pripadnike srpske nacije.


Da li je bilo u istoriji Srba jevreja?

Jevreji uglavnom prepoznaju sebe pre svega po veri i jevrejskom poreklu, a ne toliko po drzavi ciji su gradjani. Verovatno da je bilo onih, koji su se osecali Srbima, isto kao sto je bilo muslimana, ali to nije pravilo.
 
Poslednja izmena:
Evo o jednom Srbinu mojsijeve vere, ali to je zaista retkost!

http://www.audioifotoarhiv.com/knjige koje govore/knjige/benko.html

Benko.jpg
 
Srbin ne moze da bude katolik ni musliman ne zato sto mi to necemo nego zato sto im vera to zabranjuje.

Papa je reko da su svi Srbi katolicke veroispovesti Hrvati. Za katolike je papa Bog, tako da to slusaju. Dakle nisu Srbi i mrze Srbe. Nista mi tu nemoze da uradimo. Samo moze da im se opet namestimo da nas kolju, a da dobijemo njihove simpatije, to nemozemo.

Sto se tice muslimana, oni nemaju naciju. Jedina nacija im je islam. I oni bi se izjasnjavali kao Srbi jedino kad bi svi Srbi bili muslimani. Jer Islam ne dozvoljava nikakve verske slobode u poziva na nasilje protiv nevernika. Takodje, ovdasnji muslimani nikad nece da nam zaborave sto smo im razbili osmanlijsko carstvo, uvek ce ga hteti nazad. Oni Karadjordja smatraju zlocincem a mi ga smatramo herojem. Dok Nasera Orica i Aliju Izetbegovica oni smatraju herojima a mi zlocincima. Tako da mi nemamo nista zajednicko sa njima. I jezik su izmenili, ne razumem ih vise kad pocnu da hgovore hbosnjacki.

Srbin moze biti pravoslavac, budista... samo te ne nasilne i ne-militantne religije su prihvatljive. Katolicanstvo i Islam treba zabraniti.

.. у праву си, замисли хрвата са именом Синиша и презименом Римац....
 
Da li Srbin moze biti musliman?

Кад би Србин могао мирне душе да буде муслиман неби уопште ни било Бошњака.

Уосталом најбоље је да нам сами Бошњаци то објасне. Ваљда они знају зашто су престали да буду Срби након примања ислама.
 
Vase misljenje o srpskim muslimanima?

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

:vatromet::vatromet:

:rotf:
 

Back
Top